Şimdi Ara

(LÜTFEN YARDIM EDİN) Yazıcı Önerisi ve İçinde Bulunduğum Durum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan elimde bir tane çalışan CANON PIXMA IP1800 ve EPSON L355 (Kafası bozuk,400TL) yazıcım var.Size sorum ise şu, sizce ben bu canonu kullanmaya devam edip gündelik işlerim için birde hp laserjet mi alayım yoksa direk mürekkebi ucuz ama çok yavaş basan bu epsonu mu tamir ettireyim. Açıkçası EPSON'dan biraz kuşkuluyum çünkü ben yazıcının her ay bakımını yapmama rağmen sürekli kafası tıkandı ve kalibrasyonu bozuldu eğer bana epsonu tamir ettirme derseniz hp laserjet almayı epsonuda tarayı olarak kullanmayı düşünüyorum ama bir yandan da 400 liraya renkli lazer yazıcıda almak istiyorum sizce böyle bir şey olabilir mi ayrıca renkli lazer yazıcılar bu eski hpler gibi anında çıkarıyorum mu?
    Not:Bol zamanım var ama bu yava çıkarmayı bir sanki bir eksikmiş gibi hissediyorum.

ÖNEMLİ NOT:YAZIM HATALARI VE KARMAŞIK YAZI İÇİN ÇOK AMA ÇOK ÖZÜR DİLERİM.

• l355 yaptırın ama 400tl cok birde havayapmış yada damperleri bozulan cihaza kafa deyip fazla üçret cıkarıyolar once onalrı konturol edin belkide içinde mürekkep yok 20 tl haledile bilir arar sanız yardımcı olurum üçretsiz
  • kartusbankasi K kullanıcısına yanıt
    Telefon numaranizi alabilir miyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 554 568 6750
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.