Şimdi Ara

Lütfen Yardım Edin. Müzik İçin 2+1 Ses Sistemi Önerisi. Lütfen Yardım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2+1 ses sistemi almak istiyorum. Bütçe 200-250 TL olacaktır. Onboard ses kartı kullanacağım. Yanında ucuz ses kartı tavsiyesindede bulunabilirsiniz. Bilgim yok çok kararsızım. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

• Ercüment Çözer, öncelikle merhaba bütçene göre giriş seviyesi bir 2+1 alabilirsin tabii ki verdiğin parayı hak etmesi lazım. Bu noktada logıtech ve creatıve gibi markalardan uzak dur derim sevenleri vardır bende kullandım fakat amacım kötülemek değil aksine müzik severlerin daha güzel ve kaliteli ürünler kullanıp sevdikleri şeyi daha güzel yapabilmelerini sağlamak. Sana bu nokta da Edifier ı öneririm gerçekten bütçene göre kaliteli ses sistemleri daha farklı markalarda var microlab kamosonıc vs hiç bulaşma derim. Amacın o parayı verip güzel bir sistemim olsun diyorsan kesinlikle Edifier.
    http://www.nanokatalog.com/Edifier,LA_7228-3.html#labels=7228-3
    Buradan ürünleri inceleyebilirsin cebine uygun ve hoşuna giden ürünler hakkında yardımcı olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 15Yaman15

Ercüment Çözer, öncelikle merhaba bütçene göre giriş seviyesi bir 2+1 alabilirsin tabii ki verdiğin parayı hak etmesi lazım. Bu noktada logıtech ve creatıve gibi markalardan uzak dur derim sevenleri vardır bende kullandım fakat amacım kötülemek değil aksine müzik severlerin daha güzel ve kaliteli ürünler kullanıp sevdikleri şeyi daha güzel yapabilmelerini sağlamak. Sana bu nokta da Edifier ı öneririm gerçekten bütçene göre kaliteli ses sistemleri daha farklı markalarda var microlab kamosonıc vs hiç bulaşma derim. Amacın o parayı verip güzel bir sistemim olsun diyorsan kesinlikle Edifier.
    http://www.nanokatalog.com/Edifier,LA_7228-3.html#labels=7228-3
    Buradan ürünleri inceleyebilirsin cebine uygun ve hoşuna giden ürünler hakkında yardımcı olurum.

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. Aklımda Edifier X600 vardı ama hiçbir yerde bulamadım. Yollamış olduğunuz linkte birçok ürün var fakat bu konuda bilgi sahibi olmadığım için direk bir model önerirseniz sevinirim.

• Ercüment Çözer kullanıcısına yanıt
    Edifier M3200BT modelini öneririm sesi temiz ve toktur 9*2 hoparlörler, subwoofer ise 16 watt RMS yani gerçek ses üretmektedir. Ayrıca bağlantı seçeneklerinde bluetooth da mevcuttur. Memnun kalacağın bir ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 15Yaman15

Edifier M3200BT modelini öneririm sesi temiz ve toktur 9*2 hoparlörler, subwoofer ise 16 watt RMS yani gerçek ses üretmektedir. Ayrıca bağlantı seçeneklerinde bluetooth da mevcuttur. Memnun kalacağın bir ürün.

https://www.amazon.com/Edifier-USA-Speaker-System-M3200/dp/B00646KQOY

Burdan 282 TL denk geliyor
  • Ercüment Çözer kullanıcısına yanıt
    Vergi dilimine giriyor mu
  • Bilmiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ankarada olsaydın sana elimdeki harman kardon hk395 verirdim,yurt dışına gideceğim nasıl olda. sese doyardın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.