Şimdi Ara

lütfen yardim!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • xp de kullandigim ticari programa giremiyorum " geçersiz adrese erişim istegi" diye bir yazı çıkıyor. programın yerini değiştirmeme rağmen aynı hatayı veriyor. işin ilginç yanı güvenli modda yazılımı açabiliyorum. lütfen bi çözümü varsa cevap yazın. (anti virüs olarak kaspersky kullanıyom)

• Kullandığın xp Professional edition mu ve lisanslımı ? Bir çok muhasebe programı bunlar olmassa çalışmaz veya hata verir.

Muhasbe programın ve bilgisayarının özelliklerinden de bahsetsen iyi olur kullanan arkadaşlar yardımcı olur ama azcık açıklama verin ki yardımcı olabilsinler.
  • daha önce hiç bir problem yoktu 2 senedir kllanıyorum . kullandığım bilgisayar dizüstü bilgisayar. xp pro kullanıyorum lisansı var. vede ticari program lks dos onunda lisansı var. lisans yüzünden olduğunu sanmıyorum. dedigim gibi güvenli modda böyle bir hata vermiyor. yardimlariniz için şimdiden teşekkür..
  • LKS yi yükleyen teknik servis ile görüşün onlar ücretsiz yapmak zorundalar yanlış bir işlem yapıp verilerinizi kaybetmeyin tavsiye ederim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.