Şimdi Ara

LÜTFEN YARDIM !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar konuya vakıf olanlardan yardım rica ediyorum..ses sitemi olayına girdim ama paldır küldür olduğundan elime yüzüme bulaştırdım..
    arabaya bağlattığım ses sisteminden memnun değilim amfin yetersiz diyorlar ne almalıyım
    ana ünite sony DSX-A200UI
    2 takım toplamda 4 tek oval kabinim var bunlar modelleride
    sony xs-n6950
    sony xs-gs6921
    bağajda sony xplod 2000 watt yazan bass var ama rms değerini bilmiyom
    şimdi ben aletleri dsl 2400 watt yazan bir amfiyle sürüyorum ki ses 5 para etmez.. ne yapmalıyım yeni bir amfimi alayım yoksa arabayı yakıp bu işlerden kurtulmalımıyım walla bunaldım gari..şimdiden okuyan yorum yapan herkese tşk ederim

• araba nedir, tam marka model? teypden anfiye kaç tane rca kablosu çekildi? y kablosu gibi bir şey kullanıldı mı? ön kapılarda hoparlör yok mu? soruları cevaplayın devam edelim.
  • araba 2003 model wolkswogen bora kaç rca kablosu yahut y kablosu çekildi bilmiyorum ön kapılarda aracın kendi orjinal 2 hopörleri var onları teypden besleniyor diğerleri amfiden
    şu modeli alsam yeterli olur mu SONY Xm-Gs4 4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi botikomoto -- 23 Mayıs 2017; 10:43:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: botikomoto

araba 2003 model wolkswogen bora kaç rca kablosu yahut y kablosu çekildi bilmiyorum ön kapılarda aracın kendi orjinal 2 hopörleri var onları teypden besleniyor diğerleri amfiden
    şu modeli alsam yeterli olur mu SONY Xm-Gs4 4

hocam en baştan gidelim. eğer teybden anfiye çift rca kablosu gitmiyorsa neler yapılacak: teybinizin 1 çift rca çıkışı vardır. teybin arka çıkışına 1 tane deck dönüştürücü takılıp 2 çift rca çıkışı yapılacak. teypden anfiye 1 tane daha rca kablosu çekilecek. toplam 2 çift rca çıkışı olmuş olacak. anfi power kablosu ile rca kabloları farklı yerlerden gidecek. anfi değişecek, 4 ohmda 4x80w rms veren bir anfi iş görür. soundmagus, sony, jbl, pionner, cadence tarzı orta bütçeli anfiler olur. bütçeniz daha iyiyse Alpine, Hertz anfi falan olur. anfinin 2 kanalı paralel bağlanan oval kolonlara, diğer 2 kanalı köprülenip subwoofera bağlanacak. yine ön kolonlarınız teybin ön çıkışlarına bağlanacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• anfinin üstünde 2400wat yazması size inandırıcı geliyormu bana inandırıcı gelmiyor ...diyelim anfinin degeri düşük düşük olsa bile ses alırsın ama sen 5 para etmez diyorsun ozaman aklıma baglantı problemi geliyor...birde akü iyi besleniyormu power kablo kalınlıgı vs ben sanmıyorum anfinin yetersiz geldigini çünki ben en dandik anfiyle bile çok güzel ses aldım,,yani en dandik anfi bile teybin çıkışından bin kat güzeldir...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.