Şimdi Ara

LÜTFEN TAVSİYE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • anlamadıgım konu ve artık bu arastırma ısı benı fazlasıyla bezdirdi. bu konuda nilgi sahibi n arkadaşlar zaman ayırırsa cok sevinirim

Almak istedigim makinede ilk şart tamamen otomatik çekimde kullanılıcak olması ailemle yada tatillerde işimi görücek, beni yormıycak , pil ve taşıma sıkıntı cıkartmıycak pratik bir makine istiyorum optik zoom ve video kalitesi heveslendigim diger özellikler yani olursa iyi olur

f70 beklentilerimi karşılıyor gibi gorunsede bu ürünün popüleritesinden dolayı hakkından fazla ederi oldugunu düşünüyorum birde bana sıfır yada ikinci el 200 - 400 aralıgında fiyat performans tavsiyesinde bulunursanız baya bi dertten kurtulmuş olurum

şimdiden teşekkür

• valla canon sx120 bakabilirsin mesela. gg den yada sahibinden.
  • yardımınız için cok saolun bırde vaktınız varsa f70 yada f80 ve onerdıgınız makıne fıyatları arasında pek fark bulunmamakda acaba ozellık olarak bırbırlerınden ne gıbı farkları bulunmakda
  • önerilen makinaları sana sölim. özellik olarak pek bilmem. çünkü kullanmıyorum. videoda zoom istemezsen canon un birçok modeli işini görür. gerçekten de çok iyi görür. mesela sx100-120 ixsus 90-100 vs gibi
    canon u foto çekimi için çok güzel diyorlar.
    fujinin f80 i fotoğraf çekimi ağırlıklıysa düşün. Forumda fotoğraf çekimi olarak çok övülüyor. bide fuji av100 ve 150 modelleri.
    fuji foto çekimi için çok güzel diyorlar
    panasonik tz7 de iyi bir makina. beklentileri genel olarak karşılıyor. Ben tz10 olan modelini kullanıyorum. gayet memnunum.
    panasonic i video çekimi için çok diyorlar.
    senin ihtiyacın ne ise düşün karar ver...
  • Birikimlerinizi paylaştıgınız için cok teşekkür ederim. tavsiyeleriniz üzerine hem pratikligi hemde kullanmıycagım özelliklere para vermıycegimi düşündügüm için İXUS 100 e karar verdim 300 civarlarında ve beklentılerımı karşılar sanırım
    emeginiz için tekrar teşekkür ederim
  • güle güle kullan.
  • son bır karar degişikligıyle japon uretım bır tz5(ikinci el uzun süre kullanılmış) ve yurt dışı fx72 exr(sıfır yada yenilenmiş) aldım tabıkı bunlardan birini elimde bırakmam gerek sizden mümkünse son bir degerlindirmede bulunmanızı istiycem

aslında tz5 den 2 gun sonra gelen fx70 den beklentilerim fazla büyükdü fakat ne yaptıysam tz5 kalıtesınde resımler cekmeyı beceremedım ve anlayamadıgım her ıkısıde 10x olmasına ragmen fx70 ın tz 5 yanında vasat bır optık zoom vermesi ev cekişmlerindeyse zaten fx 70 ekranında renkli karıncalanmalar butun keyfini kacırdı makinenin acaba benim atladıgım yada yanlış yaptıgım bişeyler olabilirmi. yorumlara gore fx70 fotograf kalitesi ıyı oldugundan bahsedılıyor acaba resımlerı bılgısayara aktarmadan yorumladıgım ıcın bır yanılgı yasamıs olabılırmıyım yada fx70 de bır arıza durumu olabılırmı

tz5 de ise fx70 de yasamadıgım bir sorun var gönderdigi lazer ışıgı yüzünden cocuklarımın fotografını cekemıyorum bunu aşmanın bir yolu varmıdır

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.