Şimdi Ara

Lütfen İzleyin !!!! - Jacqueline Saburido'nun hikayesidir. -

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
7.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 6 saat 55 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • VolvoNokturn (5 mesaj) Loop (2 mesaj) set (1 mesaj) demir_mert (1 mesaj) enoman (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Lütfen İzleyin !!!! - Jacqueline Saburido'nun hikayesidir. -
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Daha önce forumda verildimi bilemiyorum verildiyse kusura bakmayın görmeyenler görsün diye yeni konu açıyorum , ben yeni gördüm ve sizinle paylaşmak istedim.

Jacqueline Saburido alkollü bir sürücünün araçlarına çarpması sonucu hayatı kararan genç ve güzel bir kız. Bu kızın hikayesini izlemenizi rica ediyorum. Ona çarpan kişide biraz içmişti ve bir şey olmaz diyordu. Lütfen hiç bir şekilde alkollü araç kullanmayın. Kullanırken kendinizi , sevdiklerinizi yada hiç tanımadığınız birisini bu hale getirebileceğinizi düşünün , bu sorumlulukla yaşamanın ne demek olduğunu videoyu izlerken defalarca düşünün. Bu acıları yaşatmaya kimsenin hakkı yok.

Lütfen Jacqueline Saburido'nun öyküsünü herkesle paylaşın. Jacqueline Saburido şu anda tam yüz nakli için sırada ve dünyada ilk defa tam yüz nakli operasyonunun gerçekleşmesi için çabalıyor.

http://arsiv.sabah.com.tr/2006/06/26/dun113.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolvoNokturn -- 18 Aralık 2007; 18:27:01 >

|
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.