Şimdi Ara

lütfen herkes tabletinde yaşadığı KRONİK SORUNLARI yazsın.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
2.672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kiminde şarjda iken dokunmatik ekran çalışmıyor
    kiminde çıt çıt ses çıkıyor
    kiminde servis yok
    kiminde wifi çekmiyor
    bazılarınında ekranı erken çiziliyor.

yani en az 300 tl para verecem ve şarjda iken tabletim çalışmayacak atarım ulan onu çöpe

"dobraca tabletinin sorununu yazında herkes bilsin" desem kimse yazmaz eminim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macun -- 20 Kasım 2012; 8:56:12 >

• yokmu ayranım ekşi diyecek baba yiğit
  • Bende hi-level t702 tablet kullanıyordum, tableti ilk kullandığımda bekleme süresi tatminkar etmediği için servise gönderip yenisini aldım, ikinci cihazımın şarjı 3 saat gidiyordu fazla uygulamaya yükleyince yavaşlamalar oldu, servistende bıkmıştım cihazı rootladım şimdi kral gibi oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eyvallah hocam demekki bir sen ciktin bu kadar android cin mali kullanici arasindan tebrik ediyorum
    Nerdeyse tum tablet anlatim topiklerini okudum vardigim tek sonuc bizim halkimiz uc bes kurus ucuz olacak diye kronik sorunlarla debelesmek pahasina boktan tabletlere para veriyor. Demekki para kazanmak bu kadar basit. Size vardigim bir sonuctan daha bahsedeyim oda sudur almanya da ingilterede bu bahsettiginiz tabletlerin hicbirini kiclarina bile surmuyorlar. Ordaki alisveris sitelerindeki satilan tabletlere bir bakin isterseniz. Bu forumda bahsedilen 2 tanesine rasladim. Oda zaten turkiyede garantisiz satiliyor. Bana kalirsa en dogru android tablet samsung en azindan dunyaca bilinen garantli bir marka gerisi at cope.

• üslubuna katılmamakla beraber, söylediklerinde doğruluk payı olduğunu düşünüyorum.

ben de nerdeyse 2 haftadır gece gündüz forumu takip edip bütçeme uygun F/P si en iyi tableti seçmeye çalışıyorum fakat hangi ürüne niyetlensem mutlaka eksileri çıkıyor, biraz da elektronik şansı desek bile okuduklarım kadarıyla sorunlu çıkan tablet oranları her marka modelde oldukça fazla...

ama içinde bulunduğum şartlar içerisinde de bu riske girip herhangi birini seçmeye mecburum. tablet kullanan bütün arkadaşlar kullandıkları tabletlerin beğenmedikleri ya da sorun yaşadıkları kısımları burada paylaşırlarsa, en azından yeni potansiyel kullanıcı adayları açısından aydınlatıcı bilgiler oluşacaktır...

bu arada ben dark evopad R9720
    codegen ultimix 99
    polypad 9716 arasından birini seçmeyi planlıyorum (şarj sıkıntısını ve kasanın tam oturamama sıkıntısını bilmeme rağmen, daha uygun fiyat cezbediyor :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soar -- 21 Kasım 2012; 1:44:21 >

• Cube U30 GTH model tableti kullanıyorum, şarjda iken dokunmatik ekran sapıtıyordu, biraz daha aklıbaşında bir çevirci priz adaptörü takınca düzeldi az bir sapıtma kaldı. Onun harici zaten şarjda kullanım süresi tatmin ediyor. Açıkcası 3-5 kuruş verip boktan tabletle debelenme sözünüze katılmıyorum, muadili 700-800 lira iken 300 lira verdim, aldığım günden beri bilgisayarı açmadım, (bankacılık işlemleri, online alışveriş dahil)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dell Strek 7
    - hiç bir sorun olmadığı halde tablet kendiliğinden resetliyor
    - belli bir süre geçtikten sonra kendiliğini resetleme olayını tekrarlıyor ve tablet devre dışı hep bu tekrarlamayı yapıyor.çözüm tableti formatlamak lakin bununla sorunun önüne geçilemiyor

Bu sıkıntı dellden değil androidden kaynaklı eminim ama ne yapmak gerek ben de bilemiyorum

• Şu konu yukarılara gelsinde hangi tabletin hangi sorunu var araştırma yapanlar hepsini bulabilsin.
  • bu hata neden geliyor olabilir? (prbt752)
  • Bendede piranha ultra 2 tab var dondu reset attım android simgesi çıktı yan yatık şeklinde factory reset falan diyorlar napıcam açılmıyor.

• ben konuyu geç görmüşüm:)piyasadaki bütün tabletleri alsam kronik sorunluları bana rastlar.yani konuyu mesajla doldururdum.ama şimdilik iki tane var.daha alacağımı sanmıyorum zaten.belki çok aklımı çelerse bir tane daha.

ainol novo aurora2-kasa açıklığı ben de olan sorun(başkalarında wifi ve ekranda da sorunlar vardı-bu tablet zaten artık satılmıyor

asus tf300t-ghost touch problemi var bende ve forumda 3,4 kişide-halen satılmakta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hacı1992 -- 22 Temmuz 2013; 20:43:08 >
  • araştırmadayım ben de, yerimizi alalım...
  • samsung galaxy tab 3 T210 7 inç wifi tabletim var,benim sorunum bazen cihazım"kernel panic upload panic mode" hatası verip kitleniyor.açma kapama ve ses tuşlarıyla yeniden başlatıyorum.bu sıkıntının kesin çözümü varmı.servis defalarca yazılım yükledi yine aynı.yardımcı olursanız minnettar olurum.
  • nurettinakrep N kullanıcısına yanıt
    Aynisi benim basima da geldi.
    Yurt disindaki forumlardan arastirdim pek cok kisinin sadece fikri olmakla beraber sd kart ile alakali bir problem olabilir demisler.
    Sirf bu yuzden sd kart takmadan kullanip denedim ama yine tekrarlandi.
    Sonra gittim sandisk'in class10 tipi sd kartini aldim ancak yine ayni.
    Samsung'a danismak lazim bence. Sonucta siz tabletinizi servise de goturmussunuz ayni problemden 3 kere geri gidince degistirmeleri gerekmiyor mu bu meretleri bence siz onada bir bakin.
  • çin malı tablet var. wifi sini açıyorum otomatik geri kapanıyor. açık ağları dahi göremeden kapatıyor. format attım ilk önce açıyordu sonra yine açmamaya başladı öyle duruyor. anlamış değilim.
  • Arkadaşlar tablet alırken çok dikkatle alın özellikle çin malı tabletler almayın sorunu çok oluyor . Benim yaşadıgım bi sorun bu arada tabletim tab 3 8.0 bazen tableti ilk açtığımda 3 5 dk donma oluyor . Yaşadığım sorun bu nasıl giderebilirim ?? Sizlerdede oluyor mu bu problem

• Tabletime fomat attıktan sonra böyle bir ekran geliyor yazılım güncelleniyor sonra başka ekrana gittmiyor ne yapmalıyım

Bu mesaja eklenen görseller:

• macun kullanıcısına yanıt
    Yoo bende samsung tab 4 kullanıyorum

• Sm p550
    Ölü piksel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablette trials frontier motor oyunu ve benzerlerini oynarken gaz tusuna bastigim zaman sadece anlik basiyor ve devreden cikiyor tekrar gaza basmam gerekyor. Dokunmatik devamli olarak algilamiyor basili tuttugumda ne yapmam lazim bulamadim yardimci olabilirmisiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.