Şimdi Ara

Lütfen düzgün tyt denemesi önerin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu sıralar çözdüğüm tyt denemelerinden tiksiniyorum. İğrenç iğrenç denemeler almışım. Netlerim düşmüş gibi hissediyorum. Ama denemelerle de alakalı olabilir diye düşünüyorum. Çözüp de beğendiğim 3d gibi denemeler önerirsiniz sevinirim. (okyanus master tyt denemesine bulaşmayın. Kafa dengi challenger güzel deneme ama tyt ile alakası yok çok zor. Krallar karması da o kadar güzel değil.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soruavcısı -- 8 Şubat 2020; 20:57:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Yani kötü değil ama güzel de değil. Örneğin merkez ve mf kazanım güzel değildi, Bes ve Çap zordu, yayın denizi ve hız ve renk, bilgi sarmal güzeldi. Yani oran olarak hepsi iyi değil öyle çözmeden girilmez denecek sınavlar da yok içinde. O yüzden çözülebilecek deneme ama o kadar harika bir deneme de değil. 3d ile kıyaslandığında 3d daha iyiydi ve ÖSYM tarzıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Soruavcısı -- 8 Şubat 2020; 20:45:37 >
  • Elit karma

• Bir videoda gördüm ama soruları gereksiz yeni nesil ve şekilli duruyordu. Yani ösymye bakacak olursak yeni nesili o kadar abartmıyor genelde okuduğunu anlamadan soruyor. Ama çözmediğim için tam bilemem. Kitapçıda bir daha göz atarım.

• Yanıt 4lü, paraf 3lü, derece, 3d, 345, elit karma

• Limit avantaj 4lu deneme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de tam aynı durumdayım, denemeler hep yeni nesil diyerek saçma sapan sorularla dolmuş. Elimde çözüm 3D var ve bitmesini istemiyorum, alacak deneme yok. Limit'in Avantaj denemesini övüyorlardı ona bakacağım. Umarım en kısa zamanda 345 genel denemesini çıkarır. Kurumsalda Gri Yayınları adında bir denemeye girmiştim, hoşuma gitmişti ama nasıl bulunuyor bilmiyorum. Tesadüf mü gerçek mi bilmiyorum ama sayfa yapısı büyük olan yayınlar güzel çıkıyor genelde 😅

• Dyrax kullanıcısına yanıt
    Bir de TYT alan denemelerinde çok güzel denemeler var sayıları da baya fazla ama genel denemeye gelince çok zor bulunuyorlar. Bu arada son dediğiniz doğru olabilir ben de fark etmiştim :D

• Netlerim 90-100 arasındaydı okyanus master 2. denemesini çözeyim dedim 65 mi 70 mi ne geldi moral filan kalmadı

• paraf 3 lü bilgi sarmalın bütün denemeleri toprak 345 limit avantaj 3d artı olarak bu yayınların alan denemeleri birleştirilip genel deneme yapılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Dyrax

Hocam ben de tam aynı durumdayım, denemeler hep yeni nesil diyerek saçma sapan sorularla dolmuş. Elimde çözüm 3D var ve bitmesini istemiyorum, alacak deneme yok. Limit'in Avantaj denemesini övüyorlardı ona bakacağım. Umarım en kısa zamanda 345 genel denemesini çıkarır. Kurumsalda Gri Yayınları adında bir denemeye girmiştim, hoşuma gitmişti ama nasıl bulunuyor bilmiyorum. Tesadüf mü gerçek mi bilmiyorum ama sayfa yapısı büyük olan yayınlar güzel çıkıyor genelde 😅

3d nin hangi denemesi hocam tyt 5li olan mı kenarları mavi olan.

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Evet, 5'li olanı söylemiştim. 3D'nin matematiği o zamanlar güzel gelse de sınavla pek alâkalı çıkmadı. Yeni nesil diyerek boyama kitabına dönmüş biraz, klasik soru sayısı yetersiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dyrax

Evet, 5'li olanı söylemiştim. 3D'nin matematiği o zamanlar güzel gelse de sınavla pek alâkalı çıkmadı. Yeni nesil diyerek boyama kitabına dönmüş biraz, klasik soru sayısı yetersiz.

çözülürmü sizce hocam?

• hüseyinhayko cepkinci kullanıcısına yanıt
    Elbette çözülebilir, matematikte problem kısmı biraz tuhaf gelse de içerisinde güzel sorular var. Fen kısmı ise favorim diyebilirim, TYT Fen konusunda 3D'yi çok başarılı buluyorum.
  • iyi dediğimiz çok az yayın var zaten yayınların ortalamasına baktığımızda 3d çözülmesi lazım

• Hocam sınava en yakın kaynak bence 345 ti hem dokusu hem sayfa sayısı hem soru kalitesi vb vb. O kadar alan denemesi çözdüm keşke çözmeseydim diyorum çok çalışmayın akıllı çalışın bence. O kadar fizik ayt denemesi çözdüm çok zor sorular gördüm ama cidden kavram odaklı gidin her derste ayt mat ve geo belki biraz daha zorlayabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.