Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 12 Şubat 2021; 14:12:36 >

• gelmezlerse ayağına gitmek zorundasınız ben de avukatım size tavsiyem bu karara uymanız
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordoftheorg

gelmezlerse ayağına gitmek zorundasınız ben de avukatım size tavsiyem bu karara uymanız
    bizi arada bırakıyorlar. orada tnb imzası yer alsada hepimiz biliyoruz ki bu kararı alan direkt adalet bakanlığı. dün nöbetçiydik 9-10 kişi geldi izin belgesi yok diye yapmadık, bunun yanında eve de gitmeyeceksiniz diyordu tnb. şimdi iş buna döndü 180 derece. eğer sesimiz duyulup geri adım atılmazsa mecbur yapacağız gelenlerin işini belge aramaksızın. bu gidişle çok kısa bir sürede liderliğe oturacağız vaka sayısında. bankalarda aynı durumda önleri çok kalabalık. devlet bu iki kurumu kaybetmek istemiyor gelir kapısı olduğundan. ama diğer yanda da halkın sağlığı hiçe sayılıyor. sonumuz çok kötü gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-714AB4560

bizi arada bırakıyorlar. orada tnb imzası yer alsada hepimiz biliyoruz ki bu kararı alan direkt adalet bakanlığı. dün nöbetçiydik 9-10 kişi geldi izin belgesi yok diye yapmadık, bunun yanında eve de gitmeyeceksiniz diyordu tnb. şimdi iş buna döndü 180 derece. eğer sesimiz duyulup geri adım atılmazsa mecbur yapacağız gelenlerin işini belge aramaksızın. bu gidişle çok kısa bir sürede liderliğe oturacağız vaka sayısında. bankalarda aynı durumda önleri çok kalabalık. devlet bu iki kurumu kaybetmek istemiyor gelir kapısı olduğundan. ama diğer yanda da halkın sağlığı hiçe sayılıyor. sonumuz çok kötü gözüküyor

Alıntıları Göster
    Kardeşim 65 yaş virüs yaymıyor virüs bulaşırsa hastalığı ağır geçiyor adam geldiyse ne fark eder yapın işlemini
  • sizin gibi noter hazretlerine yapılır mı bu, siz üstün insanlara yapılır mı bu bee. herkes korunaklı, bir tek siz canlı bomba gibi, yazık yav.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugraloji

sizin gibi noter hazretlerine yapılır mı bu, siz üstün insanlara yapılır mı bu bee. herkes korunaklı, bir tek siz canlı bomba gibi, yazık yav.
    istanbul da 2 noter kapatıldı katiplere virüs bulaştı diye. insan sirkülasyonunun bu denli yüksek olduğu yerlerde bu kaçınılmaz. aynı şekilde fabrika,banka gibi yerlerde kapatılmalı noterle beraber ama devletin kasasında para olmadığından maddi destek verip sokağa çıkma yasağı uygulayamıyorlar. twitter a bakarsanız işçide,noterde,bankacı,postacıda tek ses olmuş sokağa çıkma yasağı istiyor. o kalabalık ortamlarda çalışmayanlar zaten anlamaz neden bunu istediğimizi. empati yoksunu bir milletiz sonuçta
  • quote:

Kardeşim 65 yaş virüs yaymıyor virüs bulaşırsa hastalığı ağır geçiyor adam geldiyse ne fark eder yapın işlemini

Alıntıları Göster
    işte bizim insanımız bunun farkını anlamıyor yada anlamaya kapasitesi yetmiyor.
  • şunu anlamadım 65 yaşında koronalı amca geldi ve yüzüme hapşırdı. bana bulaşmıyor mu ?
    @lordoftheorg @2000watts

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-714AB4560 -- 28 Mart 2020; 10:16:46 >
  • quote:

şunu anlamadım 65 yaşında koronalı amca geldi ve yüzüme hapşırdı. bana bulaşmıyor mu ?
    @lordoftheorg @2000watts
    Gelip hapşıran 65 yaş altı dayı kadar bulaşıyor.
  • quote:

şunu anlamadım 65 yaşında koronalı amca geldi ve yüzüme hapşırdı. bana bulaşmıyor mu ?
    @lordoftheorg @2000watts
    65 yaşında altındakinden de bulaşır ne alakası var noterlerin hizmet vermeme işlemi reddetme hakkı var patronunuz çok düşünüyorsa sizi kapatsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2000watts

işte bizim insanımız bunun farkını anlamıyor yada anlamaya kapasitesi yetmiyor.

Alıntıları Göster
    Yok ya kapasite yetmiyor bence
  • quote:

65 yaşında altındakinden de bulaşır ne alakası var noterlerin hizmet vermeme işlemi reddetme hakkı var patronunuz çok düşünüyorsa sizi kapatsın

Alıntıları Göster
    benim sorduğum sorunun cevabı bu değil çarpıtmayın konuyu. üstte 65 yaş üstü yaymıyor demişsiniz. insanları yanlış yönlendirmeyim bilmiyorsanız susun konuşmayın. hem cahilsiniz hem de cahilliğinizle birbirinize destek olup üste çıkıyorsunuz insanlara hakaret ederek. beni alıntılamayın blokluyorum sizi ve diğer arkadaşı görmeyeceğim yazdığınız şeyi.
  • quote:

benim sorduğum sorunun cevabı bu değil çarpıtmayın konuyu. üstte 65 yaş üstü yaymıyor demişsiniz. insanları yanlış yönlendirmeyim bilmiyorsanız susun konuşmayın. hem cahilsiniz hem de cahilliğinizle birbirinize destek olup üste çıkıyorsunuz insanlara hakaret ederek. beni alıntılamayın blokluyorum sizi ve diğer arkadaşı görmeyeceğim yazdığınız şeyi.

Alıntıları Göster
    Kardeş cahil dediğin adam senin hayal ettiğin okulu dereceyle bitirdi kapasiten yetmiyorsa yazılanları oku konuşma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.