Şimdi Ara

Lütfen birisi anakart tavsiye etsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle sunu belirtme istiyorum Kafayı sıyıracamm!! sebep açık bir türlü anakart seçemedim kendime burda birton yorum dinledim birinci olarak söylemek istediğim e6600(fikri olan varsa işlemcide tavsiye edebilir) almayı düşünüyorum bir çok markaya baktım burdkai yorumları okudum işin içinden çıkamadım alacagım işlemciye göre bir anakart tavsiye edin lütfen. Öncelikle ben size kendi cıkarttıklarımı yazayım

Asus P5W DH DELUXE Wi-Fi

abit aw9d-max

abit IN9 32X-MAX Wi-Fi

asus comando

ASUS Striker Extreme

burda sunu belirtmek istiyorum nedense bneim asus'a karşı bi ön yargım var ve bir türlü sevemedim ne zaman bi anakart cıkartsa peşinden de birde sorun cıkartıyo ama suna emin olun sizin burda verdiğiniz tavsiye ye göre hareket edecegim bneimse birinci tercihim ABIT ve cok ilginçtir en az inceleme ve en az görüş abit üzerinde yani burda abit hakkında bişey yazılmamış desem yeridir. Yukarda belirttiğim markalar sadece bneim bakabildiklerim ve dikkatimi cekenler bunların dısındada bişey tavsiye eden olursa onuda degerlendirecegim şimdi lütfen Help me pls

• Koca donanım haberde bir allahın kulu bu arkadaşın sorusuna cvp verememiş :)) arkadaşım benim düşüncemde senin gibi abit kral anakart yapıyor bana sorarsan abitlerden birisni tercih et derim
  • kesinlikle Commando Diyorum..
  • valla dediginkartlar arasıdna fark var sli yapacaksan striker extereme oc yapcaksan commando .Hem oc yapıp ekonomik oslun diyorsan abit aw9d-max gerielrnii düşünde dq6 p35 bekliyebilirsin ayrıca
  • Alacağın işlemci normal bir core2duo işlemci, işlemciye göre anakart dersen herhangi bir c2d anakart olabilir. SLI/CF düşünmüyorsan, onboard wifi ve fireware ihtiyacında yoksa o kadar para verme Gigabyte 965P-DS3 al derim ben. Çünkü seçtiğin anakartlar oldukça pahalı anakartlar. Ama çıta bu diyosan ASUS COMMANDO
  • commando yu bilmiyorum ama.şu an bakamıyorum da

msi p6n sli güzel bir anakart fiyatına göre
    1066 MHz ram desteği çok iyi

benim tavsiyem
  • anakart için ayırcağın bütçe ne kadardır??
  • sadece anakart ozelligi olup ekran kartı, ses kartı, ethernet kartı soket girişli olan ANAKART varmı?
    piyasada bulabilirmiyim.. neden diye sorarsanız 3ü veya 2si birarada KAHVELERDEn nefret ediyorum.. ?..
    kendi sadeliginde bir anakart lutfen ?????
    diger parcaları ben bulurum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ultraslan_4423

anakart için ayırcağın bütçe ne kadardır??

350 usd ye kadar yolu var...ayrıca slı veya CF gibi bi düşüncem yok (simdilik) ama o/c yaparım büyük ihtimalle simdiki düşüncem bana sorun cıkartmasın bebek gibi nazlı olmasın hani derlerya kaya gibi olsun
  • Striker Extreme derim bütçede uygun görünüyor .Çok rahat o.c yapabiliyorum gayet performanslı bir kart SLI özelliğide var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: barthobel

quote:

350 usd ye kadar yolu var...ayrıca slı veya CF gibi bi düşüncem yok (simdilik) ama o/c yaparım büyük ihtimalle simdiki düşüncem bana sorun cıkartmasın bebek gibi nazlı olmasın hani derlerya kaya gibi olsun

o zaman düşünme ASUS COMMANDO al..

• quote:

quote:

bencede commando senin için en iyisi olur fakat bulabilirsen 1333fsb desteklilerinden al(taiwan da üretilenler 1333fsb destekli oluyor)
  • quote:

quote:

quote:

o zaman düşünme ASUS COMMANDO al..

evet cf sli yapmayacaksan neden strikera o kadar para veresinki arkadaşım. Commando iyidir. iyi

• anahtarlarını takıp hava atmak istiyorsan striker, hava atmak istemiyorum diyorsan commando,..........

ama benim fikrimi soracak olursan temmuz ağustos ayını bekle yeni chipsetli mobo 1333 fsb destekli cpu ve ddr3 ram al sonra bin pişman olma........
  • Arkadaşım ben yaklaşık 12 senedir bilgisayar kullanırım ve hep Abit kartım vardı ve şimdiye kadar en ufak bir problemle karşılaşmadım, son kartım (hala çalışıyor ) kasadan resmen kanırtarak (vidalar yalama olmuştu) çıkarttığım halde hala taş gibi çalışmakta, neyse Core2duo almaya karar verince hiç düşünmeden Abit anakart aradım ama ne yazık ki bulamadım. Bunun üzerine uzun süre araştırdım ve Asus Comando aldım, evet memnunum ama Abit olsa onu alırdım. Asus Commando diğer Asus kartlara göre problemsiz bir anakart nedenide basit yongasetinden baya sonra çıktıgı için problemleri asgariye indirilmiiş , bence gönül rahatlığı ile alabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jukiee

Arkadaşım ben yaklaşık 12 senedir bilgisayar kullanırım ve hep Abit kartım vardı ve şimdiye kadar en ufak bir problemle karşılaşmadım, son kartım (hala çalışıyor ) kasadan resmen kanırtarak (vidalar yalama olmuştu) çıkarttığım halde hala taş gibi çalışmakta, neyse Core2duo almaya karar verince hiç düşünmeden Abit anakart aradım ama ne yazık ki bulamadım. Bunun üzerine uzun süre araştırdım ve Asus Comando aldım, evet memnunum ama Abit olsa onu alırdım. Asus Commando diğer Asus kartlara göre problemsiz bir anakart nedenide basit yongasetinden baya sonra çıktıgı için problemleri asgariye indirilmiiş , bence gönül rahatlığı ile alabilirsin.

abit bulamadım derken stoklardamı yoktu_?

yorum yapan bütün arkadaşlara teşekkür ederim büyük ihtimalle bulabilirsem abit yoksa comando alacagım

• Boşver abit i eskisi kadar kaliteli değil.Zaten sorun yapıyo artık en iyisi Commando al pişman olmazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.