Şimdi Ara

Lütfen bekleyiniz ve İnternet sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yaklaşık son 1 aydır ps4 arayüzündeyken herhangi bir oyunun bilgilerine girince veya ps store a girince. Lütfen bekleyiniz yazisinda veya tamamen mavi boş ekranda kalıyor. Sorunu geçici olarak ayarlardan ps4 internet bağlantısını kapatıp açıp düzeltiyorum fakat 10-15 dakika sonra tekrar aynısı oluyor. Sorun büyük ihtimal İnternet ayarlarindan. Fakat indirme yaparken veya online oynarken bi sıkıntı yapmıyor sadece internet gerektiren arayüz geçişlerinde oluyor. Sorunu daha önce yaşamış olan veya çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim iyi forumlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Bu sorun bende neredeyse 1 senedir var. Ben ilk olarak makinadan şüphelendim fakat 1 hafta önce servise gönderdiğim ürün değişimli olarak geldi ve aynı sorun yine karşıma çıktı.
    Forumda ilgili yerlere mesaj attım fakat kimse geri dönüş yapmadı. Kesinlikle çok uyuz eden bir sıkıntı ve bende aynı sizin gibi ayarlardan bağlantıyı kapa-aç yaparak düzeltiyorum. Dediğiniz gibi 10-15 dakika sonra yine tekrarlıyor.
    Eğer çözüm bulursanız bana haber verirseniz sevinirim.

• Yok mu bu sorunla karşılaşan başka birileri?

• hocam ben bu sorunun artık modem kaynaklı olduğunu düşünmeye başladım

modem marka modelinizi yazar mısınız ?
  • Çözdünüz mü siz sorunu?
    Eski model Uydunet modemim var. İnfinity 401 kiralamayı düşünmüştüm fakat asıl sorun neyden olduğunu çözemediğim için ertelemiştim.

• yok hocam çözemedim maalesef. modemlerimiz de farklıymış dün ps4ün veritabanını ve ayarlarını da sfırladım. çıldırmak üzereyim store da filan gezemiyorum rahat rahat ha takıldı ha takılacak stresi.
    işin garip yani bu şekilde sorun yaşayan başka kimseye rastlamamıştım. herkes komple bağlanamadığını ve internetinin koptuğunu yazmış sadece. mutlaka aramızda bi ortak nokta vardır bu sorunu yaşadığımız için ama anlayamadım.
  • Evet muhakkak,üsttede yazdım yeni aleti ilk kurduğumda sorun yoktu, ama nezaman oyunlarımı geri yüklemeye başladım sorun yeni makinadada baş gösterdi.
    Sizin internet hızlarınız nedir? İndirme,yükleme?

• 24mbps / 5mbps superonline Modem : Huawei HG255s

Kendi diskinin yarısı bile dolu değil oyunların neredeyse hepsi harici diske yüklü

komple sıfırlamayı düşündüm ama size yeni cihaz gelmesine rağmen aynısını yaptığını hatırlayınca vazgeçtim veritabanını sıfırladım sadece ama aynı sorun devam etmekte
  • Bakın işte bir olay daha aydınlandı. Nedir derseniz benim hız ise 24/3. Demekki hız ile de ilgili değil bu sorun.

• Ps cihazına telefon İnterneti paylaştırılip denenmiş ve sorunun ortadan kalktığı gözlemlenmistir. Sorunun artık internet sağlayıcısından veya modem ayarlarindan olduğunu düşünüyorum

• playstation'ın çöp yazılımından kaynaklı

çok uzun süredir bende ve arkadaşlarımda var bu sorun

internet bağlantısı kesmeniz ya da cihazı kapatıp açmanız lazım.

uzun süre bir oyun oynayıp oyundan çıktıktan sonra da store'a girmeye çalışın mesela, aynı sorunu yaşarsınız.

cihazı kapatıp açmadan düzelmez.

japonların klasik iğrenç yazılımlarından biri işte...
  • defected kullanıcısına yanıt
    O halde mobil internet beni yanılttı sanırım. Bu tür şikayeti başka kimseden duymayınca tek ben yaşıyorum saniyordum. İşin ilginç yanı önceden olmuyordu bu. Sonradan olmaya başladı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.