Şimdi Ara

lütfen bakın telefonum kullanılmış sanırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar anneme sony ericson k770i aldık dün akşam ama bu gün fark ettik ki kullanılmış galiba.çünkü telefonun içinde bir adamın fotoğrafı vardı.bir tane şarkı vardı.kutusu baya bir yıpranmış boyaları falan atmış kutunun birde ekranda jelatin yoktu biz kullanılmış olduğun da şühleniyoruz.sizce de öyle midir lütfen cevap yazınız.
    zaten akşam gidicez ama siz yazın

İYİ ÇALIŞMALAR

• Nerden aldın ? Bir de eğer dediğin gibiyse kesinlikle kullanılmış , hatta kullanılmış olması önemli değil cihazın kutusu açılmışsa o cihaz sıfır değildir açılmış ve kurcalanmış belli, derhal değişmen lazım !
  • VALLA ŞOK GEÇİRİYORDUK AZ KALSIN ÇÜNKÜ ÇOK GÜVENDİĞİMİZ BİR İNSANDAN ALDIK PEKİ ADAM ARIZA YAPMAZ DEĞİL Mİ DÜKKAN DA BAKALIM DİYE KUTUDAN ÇIKARDI AMA AÇIK MIYDI O MU AÇTI BİLEMİYORUM
  • HA BİRDE ADAM DEMİŞTİKİ ESKİ BİR TELEFON GETİRİN 100 YTL DÜŞELİM DEDİ VARMIDIR BUNUN ASLI
  • yok o sony ericsonun kampanyası . ama bu telin kullanılmış olduğu bariz .kullanılmamaıoş telefonudda resim ne gezer. jelatin olması lazım. geri götür direk
  • telefonu aldığın adamı tanıyorsan bi sakatlık çıkaz diyorsan dursun.
    bide telefonda çekilmiş resimlerin atılmış müziğin tarihine bak ne zaman atılmış
  • anasını satayım işin kötüsü resimle şarkıyı sildim hiç öyle bişey olacağını düşünmedim bu gün jeton düştü.ama sonuçta jelatin yok ve kutusu çok berbat.adamı tanıyorum derken söyle yıllardır o adamdan alışveriş yaparız hiç bir yamuğunu görmedim
  • en samimi arkadaslar biribirine kazıgın alasını atıyo kardes sen onu direk geri ver ve birdaha alırken teknosa bimeks vb yerlerden al o muhtelemen bir hafta falan kullandi begenmedi koydu kutusuna geri
  • anladım usta ama adam almıyorum falan diyemez değilmi resmi şarkıyı sildim ama hem jelatin yok hem kutu felaket
  • sen bi götür sansını dene ha almam diye tutturursa ki öyle yapar gecikme daha fazla zorla elinden geldigi kadar yoksa kullan sonucta faturalı makına cizigi falan yoksaa bişi olmaz
  • ilk defa bataryayı sen takıp açmadıktan sonra o telefon direk 2. el olarak geçer. adam fotoğraf çekip resim atmışsa sen 2. el telefon almış oluyorsun.
  • Her türlü geri verebilirsin emin ol!
  • arkadaşlar gerçekten bu insanlar böyle olduğu için kendi insanlığımdan utanıyorum.ya bu yalanlar neden yaklaşık 10 yıldan beri adamın müşterisiyiz adamın yaptığına yılda 2-3 telefon aldığımız adam bu ne insafsızlık ya.

ANNEM AZ ÖNCE ARKADAŞIYLA GİTMİŞ ADAM YÜZLERİNE BİLE BAKMAMIŞ UTANÇTAN ALMIŞ TELEFONU HİÇ İTİRAZ ETMEDEN Kİ BİZ VİCDANLIYIZ Kİ İÇERDE MÜŞTERİ VARKEN SÖYLEMEMİŞLER.ARTIK KİME GÜVENCEĞİMİZİ BİLE BİLEMİYORUZ YAZIK GERÇEKTEN ÇOK YAZIK.

İYİ ÇALIŞMALAR
  • Tüketici haklarının ücretsiz numarası var böyle böyle de bakalıp güzellikle almıyorsa o adama bi mektup gelir şapı yer o zaman
  • Bi kadının fotorafı olsa :) yine şikayet edermiydin

ayrıca cihazı almadan önce iice kontrol edecektin Bu konuda Hiç bir şekilde Hak idda edemezsin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.