Şimdi Ara

Lütfen acil. YardımAsus X550VX-DM324D İndirim var almalımıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar n11.comda ebrar bilgisayar 2775 tl ye düşürmüş 100 tl bu gece 12 ye kadar kuponum var yani 2675 tlye gelecek fiyatı acil yardım edin lütfen ALMALIMIYIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuvasaray -- 2 Mayıs 2017; 22:51:15 >

• Lütfen acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

• 950m li notebooka para verme oyun için alacaksan , parana yazık bana kalırsa.Oyun için almayacaksanda 2 bin tl ye 940mx li notebook alırsın en azından paran cebinde kalır.

• al bence kaçırma. 950 yi beğenmeyenler 4500 tl ye 1050 li laptop alsın.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Adamın bütçesi o kadar demek ki . Ne yapsın ölsün mü ?
    950mi neden bu kadar gömüyorsunuz anlamıyorum gayet yeterli bir gpu
    eger herseyi fulle alıp oynamak istiiyosan git 1070 li 1080 li kartlı laptop al veya masaüstü topla
    o fiyata gayet uygun lakin bu laptobun kronik sorunu varmış oyunlarda kilitleniyormuş sanırım
    hepsinde olacak diye birşey de yok şans işi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balistik16

950mi neden bu kadar gömüyorsunuz anlamıyorum gayet yeterli bir gpu
    eger herseyi fulle alıp oynamak istiiyosan git 1070 li 1080 li kartlı laptop al veya masaüstü topla
    o fiyata gayet uygun lakin bu laptobun kronik sorunu varmış oyunlarda kilitleniyormuş sanırım
    hepsinde olacak diye birşey de yok şans işi

Oyun için alacaksa , ne işi var 950m len gömerim tabiki , 720p lowda oynatıyor sağlam 2017 oyunlarını. 3500 e msinin gtx 1050 li notebooku var.

• quote:

Orijinalden alıntı: farukylm34

Adamın bütçesi o kadar demek ki . Ne yapsın ölsün mü ?

Biraz daha biriktirsin , OYUN İçin alıyorsa eğer .950m le oyunmu oynayacak , oyun için almıyorsa 950m e o parayı vermeye gerek yok.

Sizce oyun için min hangi ekran kartı lazım ?
  • quote:

en az 960m.

• quote:

Orijinalden alıntı: Beels

quote:

en az 960m.

950m alacak olan gitsin 940mx li pc alsin demissin bu kadar da olmaz. İki ekran kartı arasında ne kadar fark var haberin yok mu? O 940mx'li laptoplarda 2 gb ddr3 vram varken bunda 4 gb gddr5 vram var. Ayrıca 940mx ve 950m arasındaki farka notebookcheck'den bi bak derim.

Ha ayrıca o 940mxli dediğin laptoplar da 2400 tl falan. Ayrıca onu alan da oyun için alıyor. Şu yazdığın şeyler nereden tutsan elinde kalacak cinstenm

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

quote:

quote:

en az 960m.

950m alacak olan gitsin 940mx li pc alsin demissin bu kadar da olmaz. İki ekran kartı arasında ne kadar fark var haberin yok mu? O 940mx'li laptoplarda 2 gb ddr3 vram varken bunda 4 gb gddr5 vram var. Ayrıca 940mx ve 950m arasındaki farka notebookcheck'den bi bak derim.

Ha ayrıca o 940mxli dediğin laptoplar da 2400 tl falan. Ayrıca onu alan da oyun için alıyor. Şu yazdığın şeyler nereden tutsan elinde kalacak cinstenm

Ya oyun için notebook alacak adam 950m alsa ne olur , 940mx alsa ne olur , ben oyun oynamayacaksa en azından 2 bin fiyat bandında bişey almasını önerdim , 940mx ,940m,840m,740m ne olursa artık oyun için almıyorsa en azından azda olsa harici bir ekran kartı olan ucuz bir notebook almasını istedim.Hala gitmiş bana 940mx ile 950m i karşılaştırıyorlar :) Laf olsun diye boş boş mesajlar atmayın , karşınızdakinin dediklerini anlamadan yorum yapıyorsun.

Msi nin 3500 lük modelinin linkini atarmisin

• quote:

quote:

quote:

quote:

en az 960m.

Ya oyun için notebook alacak adam 950m alsa ne olur , 940mx alsa ne olur , ben oyun oynamayacaksa en azından 2 bin fiyat bandında bişey almasını önerdim , 940mx ,940m,840m,740m ne olursa artık oyun için almıyorsa en azından azda olsa harici bir ekran kartı olan ucuz bir notebook almasını istedim.Hala gitmiş bana 940mx ile 950m i karşılaştırıyorlar :) Laf olsun diye boş boş mesajlar atmayın , karşınızdakinin dediklerini anlamadan yorum yapıyorsun.

Anlamıyorsun, sen şu ana kadar sadece üst sınıf ekran kartı kullandıysan diye anlaman da zor zaten. 950M ile de 940mx ile de oyun oynanabilirlyor,yeni oyunlar da olsa. Bunu anlaman lazım, şu an 635mli laptopumla bile for honor oynuyorum, 20 fps alıyorum hatta.

Sen bunları 1080 ti lı kasandan yazarken yardımcı olduğunu zannediyorsun ama aslında yazdığın şey şuna geliyor "o parayla oyun oynayamazsın, geber".

Aradaki farkı anlamak için de 940mx rainbow six siege de dusuk ayarlarda kac fps veriyormus, 950M yuksek ayarlarda kac fps veriyormus bunun incelemelerine bak.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

en az 960m.

Anlamıyorsun, sen şu ana kadar sadece üst sınıf ekran kartı kullandıysan diye anlaman da zor zaten. 950M ile de 940mx ile de oyun oynanabilirlyor,yeni oyunlar da olsa. Bunu anlaman lazım, şu an 635mli laptopumla bile for honor oynuyorum, 20 fps alıyorum hatta.

Sen bunları 1080 ti lı kasandan yazarken yardımcı olduğunu zannediyorsun ama aslında yazdığın şey şuna geliyor "o parayla oyun oynayamazsın, geber".

Aradaki farkı anlamak için de 940mx rainbow six siege de dusuk ayarlarda kac fps veriyormus, 950M yuksek ayarlarda kac fps veriyormus bunun incelemelerine bak.

Konu sahibi mesajına , bütçem kısıtlı dememişki veya bütçesini belirtmemiş , yada oyunlarda ultra takıntım yokta dememiş , varda dememiş , hem konu sahibi mesaj attı , dell 1050 ti li notebookunu alacakmış , kısacası kafanda bişeyler uydurup bana yazma benim notebookum gt 740m.li.bir.notebook üstün bir bilgisayarım yok

• Teşekkür ederim

• 324 dmc sorunlu bir seri gördüğüm kadarıyla.
    Aynı modelin 254dmc kodlu olanını kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim hatta baya memnun kaldım.

Eğer taşımayacaksan sık sık pc topla oyun için ama bu bölüme konu açtığın için taşıyacaksın demektir tahminimce :-)

Alabiliyorsan 960m'li al ama anca hp alırsın ve hakkında fikrim yok memnun olanda var olmayanda.Genelde pahalı oluyorlar 960m ve gtx10** serili laptoplar.İndirime girerse monster falanda alabilirsin.

Dark Souls gibi bir oyunda 1080p Max 27-30 fps veriyorsa Asus oyun oynatmaz demek yanlış olur.Ha belki witcher 3 gibi ağır oyunlarda 30fps için medium ayarlara düşürmüşümdür ama hiç 1080p medium altına aldığım oyun olmadı.Gta5 falanda high ayarlarda 1080p'de 50-60 fps gördüm msaa kapalı.Ama şunu belirteyim.Kullanıcı profili çok önemli mesala ben oyunda oynuyorum çoklu işlemci gerektiren uygulamada kullanıyorum.Benim Max grafik takıntım falanda yoktur öyle bana yeter ama bazılarıda derki 300fps versin işte yok Max grafik oynayayım her yeni çıkan oyunu falan.

Diyeceğim o ki eğer lol ve cs go falan oynayacaksan sadece daha ucuz bir Asus Laptop falan bakabilirsin.

EDİT:

Üsteki mesajı görmemişim pardon.Alabiliyorsan tabi 1050ti falan al tabi daha yeni bir seri olmakla beraber oyunlar için daha iyi olduğu kanaatindeyim.
    Hayırlı olsun diyelim bu mesajda bir kenarda dursun bari :-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurt gibi açım -- 5 Mayıs 2017; 2:31:43 >

Dostum iyi güzel konuşuyorsunda gtx 950m ile gt940mx'i karşılaştırmak nedir ya bana bir açıklar mısın dürüstçe :-)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.