Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

lutfeeennnn yarddddimmmmm ediiiinnnn tşşşşkkkkk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Network ve Güvenlik >> lutfeeennnn yarddddimmmmm ediiiinnnn tşşşşkkkkk
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1357 Mesaj
    arkadaslar norton internet security kurdum bılgısayarıma ınternet baglantım bır gıdıyor bır gelıyor. norton u sılmek ıstedım program ekle kaldırdan. sılmıyor bu aletı nasıl sılerım ben bılgısayarımdan yardımcı olurmusunuz? cok acıl tşk

sımdı baglantıda bır sorun kalmadı ama msn ares Outlook İCQ acılmıyor bu program yuzunden sunu nasıl sılerım bır yardım lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsakin -- 16 Mayıs 2005, 18:11:26 >

|
    |
    lutfen arkadaslar bılen yokmu acıl llutfen ınt bır kopuyor bır gelıyor norton u nerden yukledım allah belasını versın
    |
    |
    yokmu bılen arkadaslar ?
    |
    |
    Merhaba Win Xp mi kullanıyorsunuz.? Eğer bilgisayar açıkken Programları görev yöneticisinden Kapatmayı deneyin (ctrl+Alt+Del den ) eğer kapatabilirseniz Program Ekle kaldırdan kaldırın eğer oda olmazsa bilgisayarı kapatııp açılırken F8 ile açıp güvenli kipte kaldırabilirsiniz. Tabi Kurarken şifre koyup koymadığınızı soracağım NIS 2005 te (Norton int.sec 2005 ) te Supervisor şifresi filan koyulabiliyor o şifreyi yazmadan uninstal da yapamıyorsunuz. Bi deneyin Güvenli kipte.
    |
    |

AMD Phenom II X4 965 BE 3.4 GHZ , GIGABYTE 790FXTA-UD5 AMD 790FX&SB750 AM3 DDR3 1866MHz (O/C) USB 3.0 SATA3 + CORSAIR (2*2Gb) KIT XM3 Dominator 1600MHz DDR3 CL8 , Saphire VaporX Ati 5770 1G , Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 3,5" Sabit Disk WD1002FAEX , ASUS 18x SATA DWDRW+Samsung 20 X DVD-RW , TT Kandalf Kasa, Thermaltake 1500W PSU
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    xp kullanıyorum evet bılgısayar acık yanlız program ekle kaldırdan denıyorum olmuyor. su hatayı verıyor bırde sıfre fln demıssınız ben sıfre koydum kendı kullanıcı adımla supervisor e bır sıfre koymadım ?

resme bakın .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsakin -- 16 Mayıs 2005, 17:13:54 >
    |
    |
    arkadas denedım sılınmıyor sılınmıyor sılınmıyor allah rızası ıcın bır cevap verıcek arkadas yokmu???
    |
    |
    arkadaşım neden registryden silmeyi denemiyosun bide bi program vardı silmek için ama şimdi hatırlamıyorum system mechanic 5 mi neydi tabi bi sürü silme programı olunca hepsi birbirine girdi.sen registryden dene olmazsa yaz.
    |
    |
    Güvenli kipten kaldırmayı denedinizmi ? Eğer yine olmazsa ozaman programı kurduğunuz setup dosyasını tekrar çalıştırın orada özellik ekle kaldır, programı kaldır, ve programı kurtar filan gelecek , oradan kaldırmayı deneyin eğer kaldırmazsa onarmayı ve tekrar kurmayı deneyin sonra kaldırın.

Kolay Gelsin.
    |
    |

AMD Phenom II X4 965 BE 3.4 GHZ , GIGABYTE 790FXTA-UD5 AMD 790FX&SB750 AM3 DDR3 1866MHz (O/C) USB 3.0 SATA3 + CORSAIR (2*2Gb) KIT XM3 Dominator 1600MHz DDR3 CL8 , Saphire VaporX Ati 5770 1G , Western Digital Caviar Black 1TB 64MB 3,5" Sabit Disk WD1002FAEX , ASUS 18x SATA DWDRW+Samsung 20 X DVD-RW , TT Kandalf Kasa, Thermaltake 1500W PSU
  • Binbaşı
    1357 Mesaj
    tmm hallettım saolsun arkadaslar arkadas asagıdakılerı yap dedı yaptım saolsun kurtuldum. tşk sorun kalmadı.

Xp yi normal aç ve Başlat/Tüm Programlar/Donatılar/Sistem araçalarından
    sistem geri yüklemeyi yap ve nortonu yüklemeden önceki bir tarihe al.
    Ondan sonra xp cdsini tak.başlat /çalıştır şu komutu yazarak xp yi onarttır.
    mesela cd sürücün d:\i386\winnt32.exe /unattend bu xp yi onararak yeniden kuracaktır.
    Yüklü hiçbir programın silinmeyecektir. Kolay gelsin.
    |
    |
    bende sistem geri yüklemem yap dicektim.Ne zaman başım sıkışsa saolsun yarduımıma yetişiyo....
    |
    |
    - Hayır. Sizin değil!!!
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Masal
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.