Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Lumialarda şebeke sorunu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> Cihazlar Genel >> Lumialarda şebeke sorunu??
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    47 Mesaj
    4-5 gündür akşamüzeri 6 dan sonra 2-3 saatlik şebeke sorunu yaşıyorum.Ne ben birini arayabiliyorum ne başkası bana ulaşabiiliyo.Hatlardan olduğunu düşündüm ama diğer avea kullananlarda sorun yok sonra nişanlımın ve arkadaşımın lumiasında da aynı sorun olduğunu öğrendim.. İçinizde bu sorunu yaşayan varmı yani telefonlarda genel bi sorunmu bu yada avea danmı kaynaklanıyo yada bizim telefonlardamı bişey var???

|
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: metocash

4-5 gündür akşamüzeri 6 dan sonra 2-3 saatlik şebeke sorunu yaşıyorum.Ne ben birini arayabiliyorum ne başkası bana ulaşabiiliyo.Hatlardan olduğunu düşündüm ama diğer avea kullananlarda sorun yok sonra nişanlımın ve arkadaşımın lumiasında da aynı sorun olduğunu öğrendim.. İçinizde bu sorunu yaşayan varmı yani telefonlarda genel bi sorunmu bu yada avea danmı kaynaklanıyo yada bizim telefonlardamı bişey var???

orijinal mikro sim kart kullanın tüm sorunlarınız biter. kesme sim kartlar maalesef sorun çıkarıyor....
  • Çavuş
    47 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

quote:

Orijinalden alıntı: metocash

orijinal mikro sim kart kullanın tüm sorunlarınız biter. kesme sim kartlar maalesef sorun çıkarıyor....

1 senedir aynı hat var üstünde sadece 4-5 gündür problem yaşıyorum sadece ben değil bikaç arkadasımda da aynı ve hepimizde lumia 820 var :/

• Yarbay
    3835 Mesaj
    Lumia 620 Avea kullanıyorum. Böyle bir sorun yaşamadım hiç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Tercümesi: Eşek koştu koştu koştu, suya düştü... Boğuldu!
  • Yarbay
    2887 Mesaj

sim kartınızın temas uçlarını silgiyle güzelce temizleyin sonra tekrar takın.
    hepinizde aynı anda mı başladı sorun?
    son 4-5 güne kadar sorun yokken birden bire sorun çıkması sim kart veya servis sağlayıcı ile ilgili olduğunu düşündürüyor.
    |
    |
    metocash kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2012 Mesaj
    Benimde normalde h çekerdi ama şu an e aveayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

sim kartınızın temas uçlarını silgiyle güzelce temizleyin sonra tekrar takın.
    hepinizde aynı anda mı başladı sorun?
    son 4-5 güne kadar sorun yokken birden bire sorun çıkması sim kart veya servis sağlayıcı ile ilgili olduğunu düşündürüyor.

evet sanırım sorun aveadaymış 2 gündür düzeldi bu civarda ki çoğu aveada sorun varmış
    |
    |
1
Reklamlar
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.