Şimdi Ara

lumia'nın çekiciliğiii :((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biliyorum artık benden sıkıldınız çok konu açıyorum :D önceki açtığım konuda çoğu kişi nexus 4 ü tercih etmemi söyledi ama ben tamam nexus 4 alıyorum diyemiyorum mağlesef çünkü lumia larde beni çeken bi şey var yani ne biliyim içimden lumia geçiyo :D napcam ya çok kararsızımm

• Kardeşim 2 konuna da hiç üşenmedim yorum yaptım. Buna da yapıyorum. Gönlünden ne geçiyorsa onu al. Daha az memnun kalırsın belki ama içinden Lumia geçiyorsa Lumia al. Yok ben Android istiyorum, risk almaya gerek yok diyorsan Nexus al. Bu işletim sistemleri elbette ki gelişecek. Ya gelişimini bekler ilerleyen dönemde almayı düşünürsün ya da gelişimini gözlerinle görürsün. Kanser olma riskin var ama hayatta risk almıyorsan yeni bir şey denemiyorsun demektir (Einstein)

Daha da tavsiyede bulunmuyorum karar serin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insunwetrust

Kardeşim 2 konuna da hiç üşenmedim yorum yaptım. Buna da yapıyorum. Gönlünden ne geçiyorsa onu al. Daha az memnun kalırsın belki ama içinden Lumia geçiyorsa Lumia al. Yok ben Android istiyorum, risk almaya gerek yok diyorsan Nexus al. Bu işletim sistemleri elbette ki gelişecek. Ya gelişimini bekler ilerleyen dönemde almayı düşünürsün ya da gelişimini gözlerinle görürsün. Kanser olma riskin var ama hayatta risk almıyorsan yeni bir şey denemiyorsun demektir (Einstein)

Daha da tavsiyede bulunmuyorum karar serin.

saol kardeşim yorumların için :D bende bıktım araştırmaktan. ya ne biliyim lumia beni çekiyo :D ben şuanda symbian kullanıyorum

• Telefonla neler yaptigin, neler yapmak istedigin cok on3mli. Kullanim stiline gore secim yap.

Lumia'lar guzel; ama androidin de cok guzelligi var. Dusuk donanimli bir cihaz olmadigi surece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Telefonla neler yaptigin, neler yapmak istedigin cok on3mli. Kullanim stiline gore secim yap.

Lumia'lar guzel; ama androidin de cok guzelligi var. Dusuk donanimli bir cihaz olmadigi surece.

senin telefonun ney kardeşim?

• 3 yıldır android kullanıpta (arada yine lumia 920 kullandım) şu an windowsa geçen biri olarak uzatmadan sana tavsiye aktarayım.Bildimcikler derki;nexus al hacı sonsuz destek var.. peh peh peeehhhh...galaxy nexusa kit kat gelmeyecek işlemcisi desteklemiyor.(samsung galaxy nexus çıkış tarihi mart 2012)..her güncellemede telefonun biraz daha şişmanlayıp hantallaşacak çünkü her yeni android biraz daha kilo almış olarak geliyor ve 1 yıl önceki cihaz 2 kat fazla ram kullanıyor ve işlemciye yükleniyor.oyüzden ham android bilmemne laflarına kanma.Haa şu var oyun hastasıysan android al çünkü önce androide geliyor hepsi.nexus te seneye yeni androidler geldiğinde şişip kalacak çünkü androidin yeni sürümü ağır gelecek sonrada ''sahibinden temiz nexus 4''..halen rehberi açarken kasılan androidde stabiliteden söz etmek imkansız.ancak ve ancak note 3 alırsan en az 2 ana güncellemeyi kaldırır ancak kasılmalar şişmeler ısınmalar sürer.hız ve stabilite dersen windows ve ios,oyun dersen android.mavi hapmı kırmızı seç

• LG Optimus 4X HD
  • quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

3 yıldır android kullanıpta (arada yine lumia 920 kullandım) şu an windowsa geçen biri olarak uzatmadan sana tavsiye aktarayım.Bildimcikler derki;nexus al hacı sonsuz destek var.. peh peh peeehhhh...galaxy nexusa kit kat gelmeyecek işlemcisi desteklemiyor.(samsung galaxy nexus çıkış tarihi mart 2012)..her güncellemede telefonun biraz daha şişmanlayıp hantallaşacak çünkü her yeni android biraz daha kilo almış olarak geliyor ve 1 yıl önceki cihaz 2 kat fazla ram kullanıyor ve işlemciye yükleniyor.oyüzden ham android bilmemne laflarına kanma.Haa şu var oyun hastasıysan android al çünkü önce androide geliyor hepsi.nexus te seneye yeni androidler geldiğinde şişip kalacak çünkü androidin yeni sürümü ağır gelecek sonrada ''sahibinden temiz nexus 4''..halen rehberi açarken kasılan androidde stabiliteden söz etmek imkansız.ancak ve ancak note 3 alırsan en az 2 ana güncellemeyi kaldırır ancak kasılmalar şişmeler ısınmalar sürer.hız ve stabilite dersen windows ve ios,oyun dersen android.mavi hapmı kırmızı seç

işte sorunda burada seçemiyorum :D full oyun oynamıycam cihazda oyun oynucak olsam tablet falan alırım ama nettede gezcem oyunda oynucam müzikte dinlicem işte sorun bu benim aldığım cihazda istediklerimi yapıyım ve cihaz donmasın kasmasın takılmasın istiyorum mağlesef bunların birleştiği bir sistem yok :( aslında windows phone nin oyunları bana yeter ama ücretli oyunlar işte ben para veremem ki

• güncelleştirmenin bir faydasını görmüyorsanız ve daha çok zararını görüyorsanız (şişme, kasma bekletme ) en iyisi yüklemeyin. Deli gibi bir açığı olan işletim sistemleri değil bunlar sonuçta

• Rehberi gec acma sorunu, Samsung'un touchwiz arayuzuyle alakali.

Benim telefondaki optimus arayuzunde, facebook senkronizasyonu llmasina ragmen rehberin acilmasi 1 saniye suruyor.

Telefonumda arada kasilmalar, yavaslamalar oluyor ama oyle sac bas yoldurtacak cinsten degil.

Nexus 4'te bunlar daha da az olur. Ben telefonuma cm'nin safa yakin bir romunu yuklemistim, kasilmalar lg'nin kendi arayuzune gore cok cok daha azdi. Tabii 820'de boyle seylerle hic karsilasmadim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

Rehberi gec acma sorunu, Samsung'un touchwiz arayuzuyle alakali.

Benim telefondaki optimus arayuzunde, facebook senkronizasyonu llmasina ragmen rehberin acilmasi 1 saniye suruyor.

Telefonumda arada kasilmalar, yavaslamalar oluyor ama oyle sac bas yoldurtacak cinsten degil.

Nexus 4'te bunlar daha da az olur. Ben telefonuma cm'nin safa yakin bir romunu yuklemistim, kasilmalar lg'nin kendi arayuzune gore cok cok daha azdi. Tabii 820'de boyle seylerle hic karsilasmadim.

karar veremiyorum hala nexus 4 itici lumia 925 çekici gelmeye başladı
  • 8,1 güncellemesine kadar biraz sıkıntı çekersin wp ile ama 8.1 geldikten sonra daha kullanışlı, işlevsel, eksikler giderilmiş olarak gelecek sistemsel açıdan. bu sürede uygulama sıkıntıları da giderilirse tadından yenmez. androidde ise şimdi alınca tadını çıkarırsın ama zamanla şişmeler ve takılmalarla olacaktır. şahsen ben s3ü sırf sürekli kasılması ve touchwiz arayüzünün telefonu hantallaştırmasından dolayı satıp 925 aldım. rehberi bile açarken kasılıyordu telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

8,1 güncellemesine kadar biraz sıkıntı çekersin wp ile ama 8.1 geldikten sonra daha kullanışlı, işlevsel, eksikler giderilmiş olarak gelecek sistemsel açıdan. bu sürede uygulama sıkıntıları da giderilirse tadından yenmez. androidde ise şimdi alınca tadını çıkarırsın ama zamanla şişmeler ve takılmalarla olacaktır. şahsen ben s3ü sırf sürekli kasılması ve touchwiz arayüzünün telefonu hantallaştırmasından dolayı satıp 925 aldım. rehberi bile açarken kasılıyordu telefon.

biraz daha düşünmem gerekcek sanırım :( nexus 4 yavaşladı diyende var hiç takılmıyo diyende var
  • Lumia al kurtul kardeşim. Android sadece sinir katsayını arttırır

• Lumia al dostum düşünme bence. Valla uygulamalar yetersiz diyen arkadaşlar telefonla ne yapıyor bilemiyorum.
  • Ben Nexus 4 yerine LG Optimus G oneririm. Hem kendisi, hem de arayuzu cok daha sik. LG'nin arayuzeeri en kullanisli arayuzler bence android camiasinda.

Nexus kasmiyor ama arayuzu hicbir ekstra vaad etmiyor.

• Oyun oynamayı falan seviyorsan bence pişman olursun lumia alma.Nexus 4 ün kastığını kim söyledi kardeşim istediğin kadar yüklen nexus a diğer android cihazlara benzemez. Bende nexus 4 kullanıyordum Z1 almadan önce.Çok android cihaz kullandım nexus gibisini görmedim.Şuanda çıkan yeni nesil oyunları bile yükledim.Geçen gün dead trigger 2 yi denedim grafikleri en yüksek dereceye aldım canavar gibi.Oyunları zaten biliyosundur crack lı olarak indirip kurabilirsin yani para vermiyceksin.
    He ama sen dersenki ben oyun oynamam ben foto çekiyorum nette takılıyorum ozaman lumia doğru seçim olur arayüz de hızlı ve güzel zaten.Oyun da istersen artık istediğin 1-2 güzel oyuna para verip alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

Oyun oynamayı falan seviyorsan bence pişman olursun lumia alma.Nexus 4 ün kastığını kim söyledi kardeşim istediğin kadar yüklen nexus a diğer android cihazlara benzemez. Bende nexus 4 kullanıyordum Z1 almadan önce.Çok android cihaz kullandım nexus gibisini görmedim.Şuanda çıkan yeni nesil oyunları bile yükledim.Geçen gün dead trigger 2 yi denedim grafikleri en yüksek dereceye aldım canavar gibi.Oyunları zaten biliyosundur crack lı olarak indirip kurabilirsin yani para vermiyceksin.
    He ama sen dersenki ben oyun oynamam ben foto çekiyorum nette takılıyorum ozaman lumia doğru seçim olur arayüz de hızlı ve güzel zaten.Oyun da istersen artık istediğin 1-2 güzel oyuna para verip alırsın.

aslında marketine girip baktım ücretsiz oyunlardan da idare edebileceğim oyunlar var. nexus bile olsa androide güvenmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ****M

quote:

Orijinalden alıntı: scarface6

Oyun oynamayı falan seviyorsan bence pişman olursun lumia alma.Nexus 4 ün kastığını kim söyledi kardeşim istediğin kadar yüklen nexus a diğer android cihazlara benzemez. Bende nexus 4 kullanıyordum Z1 almadan önce.Çok android cihaz kullandım nexus gibisini görmedim.Şuanda çıkan yeni nesil oyunları bile yükledim.Geçen gün dead trigger 2 yi denedim grafikleri en yüksek dereceye aldım canavar gibi.Oyunları zaten biliyosundur crack lı olarak indirip kurabilirsin yani para vermiyceksin.

aslında marketine girip baktım ücretsiz oyunlardan da idare edebileceğim oyunlar var. nexus bile olsa androide güvenmiyorum

lumia'da da oyun var. mesela geçen hafta angry birds star wars 2 bedava oldu. şimdi 2tl. temple run 2 çok yakında geliyor. miniclip'in, gameloft'un oyunları hep var.

ben şahsen neredeyse hiç oyun oynamıyorum. hem sıkılıyorum hem de çok şarj yiyor oyunlar.

zaten büyük uygulamalar var, facebook hariç sorunsuz. face'de de bi bildirim sorunu kaldı o da gittikçe iyileşiyor, yoksa uygulama gayet güzel. twitter desen oldukça güzel. whatsapp, viber bende sorun yok.

internet explorer da gayet hızlı.

925 gerçekten çok şık bir telefon. kaça bulabiliyorsun piyasada? 920 999 TL'ye düştü bile. daha da düşer.

925in tek eksisi 16gb olması. mp3 falan atacaksan içine, çok program kuracaksan 32gb olması iyi olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.