Şimdi Ara

LUMIA CİHAZLARA ROM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM (ANA BAŞLIK) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
7
Favori
26.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia lumia 625 rm-941 için cyan romu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackdiamond16 kullanıcısına yanıt
    nokia care suite ile yüklerken offline moda alıyorum. nsu ile denedim. nsu telefonu hiç görmüyor. nsu yu kullanamıyorum o yüzden
  • quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Nokia lumia 625 rm-941 için cyan romu var mı?

Şu anki yazılım numarasını yazarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: blackdiamond16

quote:

Orijinalden alıntı: parberk9999

Nokia lumia 625 rm-941 için cyan romu var mı?

Şu anki yazılım numarasını yazarmısın

Wp 8.1 gdr 1
    Nokia Black
     LUMIA CİHAZLARA ROM YÜKLEME RESİMLİ ANLATIM (ANA BAŞLIK)

• quote:

Bulduğun kaynak sağlamsa sıkıntı yok,yanlış cihazın romu olmasın yeter, konuda belirtilen klasöre atıp yükleyebilirsin hocam

Hangi klasör bu arada?

• parberk9999 kullanıcısına yanıt
    3058.5000.1424.0001 sırasıyla çeşitli ulkere ve operatörlere ait romlar mevcut, Türkiye için yok, bir arkadaşın denediği gibi başka bir ülke romu da kurabilirsin,ilk kurulumda dil farklı olur, tr çevirirsin

• quote:

3058.5000.1424.0001 sırasıyla çeşitli ulkere ve operatörlere ait romlar mevcut, Türkiye için yok, bir arkadaşın denediği gibi başka bir ülke romu da kurabilirsin,ilk kurulumda dil farklı olur, tr çevirirsin

Paypal'la falan uğraşmadan direk navifirm'den çekebilir miyim romu?

Henyz Türkiye için cyan cıkmadı zaten italya'da 820 hariç hepsinin varmış mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi parberk9999 -- 14 Ağustos 2014; 15:36:37 >
  • parberk9999 kullanıcısına yanıt
    Ücretsiz sürüm kısıtlamalı oluyor, tüm cihazların yazılımına erişim vermiyor, deneyip bakmak lazım

selam

ben lumia 820 sarı renk kullanıyorum.Product kod listesine baktımda italyada 3051.50009.1424.0005 versiyonlu cyan romu var. Ama EU IT TIM yazıyor.Şimdi büromu indirip yüklesem sorun olurmu?Ayrıca bu ROM İtalyanca ise dili nasıl Türkçe yaparım? Bilgi verirseiz memnun olurum. Cihazım RM 825
  • quote:

Orijinalden alıntı: lorsense66

onu da denedim. product klasörünce navifirm ile yüklediğim global rom vardı ama yine de turkcell rom u sıfırdan indirip onu kurdu.

Seninle aynı durumdayım. Herşeyi denedim ama Lumia 1020 Black'a global rom yükleyemedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ücretsiz sürüm kısıtlamalı oluyor, tüm cihazların yazılımına erişim vermiyor, deneyip bakmak lazım

Dun gece itibariyle cyan resmi olarak 625 için Türkiye'ye gelmiş. NSU'dan yüklemeyi düşünüyorum. Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

quote:

Orijinalden alıntı: lorsense66

onu da denedim. product klasörünce navifirm ile yüklediğim global rom vardı ama yine de turkcell rom u sıfırdan indirip onu kurdu.

Seninle aynı durumdayım. Herşeyi denedim ama Lumia 1020 Black'a global rom yükleyemedim.

Kardeşim sonunda global romu yüklemeyi başardım. Nokia Care Suite i silip tekrar yükledim. Yükledikten sonra ilk denemede gördü ve 5 dakika içerisinde yeni romu yükledi çok şükür. İnşallah sen de halledersin sorununu
  • lorsense66 L kullanıcısına yanıt
    Dediğini yaptım. İkinci kez silip tekrar yükledim ve nihayet benimki de oldu. Sağol.

• quote:

Orijinalden alıntı: 53*MURAT

Dediğini yaptım. İkinci kez silip tekrar yükledim ve nihayet benimki de oldu. Sağol.

İkimize de geçmiş olsun o zaman kardeş:)
  • gurmer kullanıcısına yanıt
    Ustad italya da da 820 için cyan yayınlandı. Ama global rom değil TIM operatorune ait bir şey açılışta TIM yazısı var bir de YIM e ait bazı uygulamalar onun dışında hiçbir farkı yok onları da sildim normal kullanıyorum telefonu hiçbir sıkıntı yok açılışta İtalyanca kuruluma başlayınca Türkçe yi seçtim telefon 📱 şuan Türkçe cyan var artık yazılımları da italya ya göre alacağım daha çabuk geliyor çünkü

• Takip.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel konu teşekkürler

• Merhabalar
    blackdiamond16 oncelikle boyle bir konu actiginiz icin tesekkur ederim,gercekten cok yardimci oluyorsunuz.Hakkinizi helal edin yardimlariniz ihtiyacim var yardimci olursaniz cok sevinirim.Ben yurt disindan Rusyadan St. Petersburgdan lumia 1020 getirdim fakat icinde turkce dil destegi yuklu degil yanlis rom yuklememek icin ne yapmam lazim bir onersiniz var mi yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykutkoylubay -- 23 Aralık 2014; 15:20:11 >
  • aykutkoylubay A kullanıcısına yanıt
    kardeşim navifirm programını kur,
    içinden rm 875 kodlu cihazı yani 1020 yi bul, sonlara doğru
    **************tr eu şeklinde biten romu indir, sonra yine yazışalım yardımcı olurum
    Abi hakkını helal et tekrar rahatsızlık veriyorum ama navifirm şifre istiyor onun haricinde bir program var mı veya model dosyasını dowloand edebilirmiyix google dan bulup
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.