Şimdi Ara

Lumia aldığım her güne. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
3.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oooo bu konu tam bizlikmiş burada deleted user gelmez herhalde, ben de lumia aldığım her güne lanet olsun diyorum. Halama lenovo k5 note aldım canavar gibi internete giriyor benim 930 ise hantal, ama şunu itiraf etmeliyim, lumia nın ara yüzü ios ve androide kat kat iyi, benim kamera yine daha iyi. Androidlerin ara yüzü güzel olanı görmedim şimdiye kadar.
  • kaazto28 K kullanıcısına yanıt
    Burası rağbet görüp windows10 konusu sahipsiz kalırsa buraya dadanır deleted user :) Win10m ne olduğu belirsiz saçma bir os.Stabilite yok,app yok.Windows 8.1 öyle miydi?App yoktu ama yağ gibi akıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

quote:

Orijinalden alıntı: c-myc

quote:

quote:

Android'in kasma olayı dediğiniz gibi çoktan bitti.Arkaplanda 20 uygulama çalışırken bile sıkıntısız kullanılıyor.mi4'un hem android hem windows yüklü cihazları var bende.İkisi de 3gb isteyene video ile gösterebilirim hangi cihazın kastığını.Tabi android'in güvenlik gibi bir sıkıntısı var bence.

Aynen abimde asus zenfone 2 laser var 780 tlye aldı telefon tıkır tıkır çalışıyor herşey stabil.
    Ben 800 tlye aldım Lumia 735 hiç memnun değilim artık 200tlye falan satıp (o kadarda eder mi bilmiyorum)bende asus alacağım.
    Arkadaş bu telefon her alanda rezil ediyor adamı şöyle bir olay yaşandı daha dün.
    Şimdi bizim dershane kitabının uygulaması var ordan çözümler falan izleniyor sınıftan bir kız arkadaşım sende internet varsa çözümüne baksak ya dedi :D iyi güzel internet varda uygulama yok ki.

Elimde lumia 950 xl vardı sattım,rahat nefes aldım.İos>android>>>windows.Macera aramaya hiç gerek yok.

Aynen windows alarak hayatımın hatasını yaptım 1.5 yıldır kullanıyorum.

Bir telefonu hayatınızın merkezine koyar ve ondan doğa üstü güçler beklerseniz hata yapmanız doğaldır. Hayat telefondan ibaret değildir. Varsın hayatınızın hatası bir telefon almış olmak olsun. Bence asıl hata hayatınızın hatası olarak kabul ettiğiniz telefonu hala kullanıyor olmaktır. Kullanmayın. Atın gitsin. Size zimmetlemediler ya.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

quote:

quote:

quote:

Android'in kasma olayı dediğiniz gibi çoktan bitti.Arkaplanda 20 uygulama çalışırken bile sıkıntısız kullanılıyor.mi4'un hem android hem windows yüklü cihazları var bende.İkisi de 3gb isteyene video ile gösterebilirim hangi cihazın kastığını.Tabi android'in güvenlik gibi bir sıkıntısı var bence.

Aynen abimde asus zenfone 2 laser var 780 tlye aldı telefon tıkır tıkır çalışıyor herşey stabil.
    Ben 800 tlye aldım Lumia 735 hiç memnun değilim artık 200tlye falan satıp (o kadarda eder mi bilmiyorum)bende asus alacağım.
    Arkadaş bu telefon her alanda rezil ediyor adamı şöyle bir olay yaşandı daha dün.
    Şimdi bizim dershane kitabının uygulaması var ordan çözümler falan izleniyor sınıftan bir kız arkadaşım sende internet varsa çözümüne baksak ya dedi :D iyi güzel internet varda uygulama yok ki.

Elimde lumia 950 xl vardı sattım,rahat nefes aldım.İos>android>>>windows.Macera aramaya hiç gerek yok.

Aynen windows alarak hayatımın hatasını yaptım 1.5 yıldır kullanıyorum.

Bir telefonu hayatınızın merkezine koyar ve ondan doğa üstü güçler beklerseniz hata yapmanız doğaldır. Hayat telefondan ibaret değildir. Varsın hayatınızın hatası bir telefon almış olmak olsun. Bence asıl hata hayatınızın hatası olarak kabul ettiğiniz telefonu hala kullanıyor olmaktır. Kullanmayın. Atın gitsin. Size zimmetlemediler ya.

Hocam ilk olarak telefon hayatımda her şey değil ayrıca ben telefondan olağan üstü şeyler beklemiyorum adam gibi uygulaması olsun yeter.
    Telefon hepimizin en çok kullandığı teknolojik cihaz her zaman yanımızda elimizin altında Microsofta güvenip bu cihazı aldım beklentilerimin hepsi boşa gitti ve çok pişmanlık duydum(Beklentilerimde en iyi oyunları sorunsuz çalıştırsın falan değildi sadece sosyal medyayı stabil kullanabilmekti).Android alsaydım mutlu mesut kullanıyordum.Zaten lumia artık Türkiye de hiç satamaz.Lumiayı savunmanın anlamı da kalmadı bana göre.
    Son olarak atın gitsin demişsiniz söylemesi kadar kolay olsaydı bu kadar kullanmazdım ama öğrenci olunca hemen atılmıyor öyle mecburen kullanmak zorunda kalıyorsunuz satmaya kalksam 200 tl yaparsa sevinirim o derece.
    Lumia 820 ben 735i alırken 1100-1200 tl falandı onu almayı düşünüyordum iyi ki almamışım daha fazla para boşa giderdi.
    Uygulamalarıda geçtim hadi win 10a geçtikten sonra kamera fotoğraf çekim hızı 2-3 sn oldu resmen 5 yıl önceki telefonlar gibi yavaş çekiyor hala bu telefonun neyinden memnun olayım ki ben
    Memnun olduğun hiç mi guzel yanı yok derseniz tabi ki var
    -Telefonun dış malzemesi kaliteli ve sağlam kaç kere betona düşürdüm bir şey yok.
    -Menü tasarımları güzel
    2 tane guzel yanına karşı bir sürü olumsuz yanı
    3 yıl güncelleme desteği var diye aldık zaten 2 yılda bir güncelleme geliyor oda bir ton hatalı

• WP pişmanlıktır. Paranızla rezil olmak istiyorsanız alınız. Rezil olma konusunda rezil olmazsınız. Sözünde durur ve sizi rezil eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

WP pişmanlıktır. Paranızla rezil olmak istiyorsanız alınız. Rezil olma konusunda rezil olmazsınız. Sözünde durur ve sizi rezil eder.

Hangi wp modelini kullandın da pişman oldun sen? Hangi wp modeline kaç para verdin de rezil oldun sen?
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ben niye alayım ki? Alıp da rezil olanlar bunu kendileri söylüyorlar zaten. En sert fanatiklerin bile burada illallah ettiklerini gördüm. Dahasına gerek var mı?

• quote:

Ben niye alayım ki? Alıp da rezil olanlar bunu kendileri söylüyorlar zaten. En sert fanatiklerin bile burada illallah ettiklerini gördüm. Dahasına gerek var mı?

Sana iphone, android kullanıcılarının illallah ettikleri 5000 mesaj bulurum bu forumda.

Pişmanlıkmış de bari. Kendin yaşamış gibi pişmanlıktır deyip algı yapıyorsun burada. Ben kullanıyorum pişman falan değilim? Parasını da hakediyor. Sen nasıl benim pişman olmadığım bir konu hakkında benim pişman olduğumu rezil olduğumu, kendin deneyimlemeden bana iddia edersin. Verdiğim parayı, aldığım hizmetten memnuniyetimi değerlendirirsin, benim adıma konuşursun.

Pişman değilim ben. Hani pişmanlıktı?

Kullanmadığın bir sistemden başkaları pişman olduğunda sen de pişman olmuş sayılıyorsan, bak ben de pişman değilim, senin de pişman olmaman gerekmiyor mu? Pişmanlık değilmiş bak wp.

Nasrettin Hoca misali. Doğduğuna inanıyorsun da, öldüğüne niye inanmıyorsun demiş hoca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 29 Aralık 2016; 15:54:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Kullanım oranlarına bakarsan 5000 değil 10000 de bulursun. Milyonlarca satan platformlarda bu oran normaldir. Bunu genele vurursan milyon içinde bin yüzde kaçtır sence? Yüzde 1 bile değil binde birdir. Ama piyasada yüzde 2-3 pazar payı olup hatta 2016'da rakiplerinin sattığının yüzde 1'ini bile satamayan ve an itibariyle de pazar payı yüzde 1 bile olmayan bir platformun onbinlerce şikayet alması o satış oranına göre normal mi? Her on kişiden beşi altısı ya da yarısından fazlası diyelim şikayet ediyor. iOS'te zaten alıp da memnun olmama oranı taş çatlasın yüzde 10'dur. Onda da sıkıntı olan şeyleri duysan gülersin. Sizin için sıkıntı bile sayılmaz.

Android ise başka bir şey. 100 milyondan fazla satıp binlerce küsür şikayet görmek başka birkaç yüzbin satıp binlerce şikayet almak başka şey. Satış ve memnuniyet oranlarına bakarsan WP için memnuniyetsizlik oranının Android'den çok daha fazla olduğunu görebilirsin.

Ben burada binlerce mesaj gördüm. Senin memnun olman bir şeyi değiştirmez. Ben genele bakarım. Konuyu açan arkadaş gibi yüzlerce başlık gördüm. Lumia alıp lanet mesajları içeren binlerce mesaj gördüm. Ama Android bölümüne girip bakarsan çok daha fazla kullanıcısı olduğu halde bu kadar şikayet edilmediğini görürsün.

Ben de sana bir sözü hatırlatayım. İstisnalar kaideyi bozmaz. Sen memnun olabilirsin ama bu çoğunluğun deneyimleyip de memnun kalmadığını ve platformun dandikliği gerçeğini değiştirmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 29 Aralık 2016; 16:46:32 >

• Lanet olsun...
  • quote:

Kullanım oranlarına bakarsan 5000 değil 10000 de bulursun. Milyonlarca satan platformlarda bu oran normaldir. Bunu genele vurursan milyon içinde bin yüzde kaçtır sence? Yüzde 1 bile değil binde birdir. Ama piyasada yüzde 2-3 pazar payı olup hatta 2016'da rakiplerinin sattığının yüzde 1'ini bile satamayan ve an itibariyle de pazar payı yüzde 1 bile olmayan bir platformun onbinlerce şikayet alması o satış oranına göre normal mi? Her on kişiden beşi altısı ya da yarısından fazlası diyelim şikayet ediyor. iOS'te zaten alıp da memnun olmama oranı taş çatlasın yüzde 10'dur. Onda da sıkıntı olan şeyleri duysan gülersin. Sizin için sıkıntı bile sayılmaz.

Android ise başka bir şey. 100 milyondan fazla satıp binlerce küsür şikayet görmek başka birkaç yüzbin satıp binlerce şikayet almak başka şey. Satış ve memnuniyet oranlarına bakarsan WP için memnuniyetsizlik oranının Android'den çok daha fazla olduğunu görebilirsin.

Ben burada binlerce mesaj gördüm. Senin memnun olman bir şeyi değiştirmez. Ben genele bakarım. Konuyu açan arkadaş gibi yüzlerce başlık gördüm. Lumia alıp lanet mesajları içeren binlerce mesaj gördüm. Ama Android bölümüne girip bakarsan çok daha fazla kullanıcısı olduğu halde bu kadar şikayet edilmediğini görürsün.

Ben de sana bir sözü hatırlatayım. İstisnalar kaideyi bozmaz. Sen memnun olabilirsin ama bu çoğunluğun deneyimleyip de memnun kalmadığını ve platformun dandikliği gerçeğini değiştirmiyor.

Hocam güzel yazmışsın ama arkadaş okuma gereği bile görmeden iOS çöp, Android kasıyor tarzında karşılık verecek hiç cevap vermekle uğraşıp yorulmayın.

• 3-4 tane fotoğraf çekmekte zorlanıyorsun hemen uygulamadan atıyor. Android 2.3 bunun yanında ios gibi kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

3-4 tane fotoğraf çekmekte zorlanıyorsun hemen uygulamadan atıyor. Android 2.3 bunun yanında ios gibi kalır

Win10 dan sonra öyle oldu valla rezillik yav.
    Retricayı falan geçtik artıkda telefon adam gibi fotoğraf bile çekmiyor.
    Instagram uygulaması 3 tane ard arda fotoğraf bakınca kasmaya başlıyor bi süre sonra uygulamadan atıyor.
    Sonra mesela kuzenim de note 4 var adam televizyona usb kablo ile telefonu bağlayıp film açıp izliyor ben deniyorum desteklimiyor bizim sistem.
    Selfie çubuğunda yine desteklemiyor.
    Neyse sinirlendim yine

Önceden lumiayı bende çok savundum buralarda telefonu almadan önce ama Microsofta ve dediklerine guveniyordum win 10 ile adam akıllı bir sistem olur diyordumda birşeyin olduğu yok.
    Açıkçası bu saatten sonra lumiaların övülecek tek bir yanı bile yok bana göre.
    Mobilden yazdım imla için k.bakmayın.

• Kimse beğenmiyor ama kimsede satmıyor. GM discover ile takas yapalım dedim kimse 735 i vermedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Kimse beğenmiyor ama kimsede satmıyor. GM discover ile takas yapalım dedim kimse 735 i vermedi.

Gm discovery 1 ise normaldir o cihazda kasma sorunu var stabi değil sonuçta eski cihaz.

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt
    GM Dandik bi marka ,
    Ver bakalım Samsung J5 i değişmeyen olmaz 735 e karşılık

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Gayet güzel çalışıyor uygulama eksiği yok en azından. Neyse zaten vazgeçtim. Normalde takas edilecek cihaz değilde bende wp hastalığı var. Yeni cihazları bekliyorum.

• Haklı olabilirsin birde iPhone 6 ile takas ederlermi deneyeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Gayet güzel çalışıyor uygulama eksiği yok en azından. Neyse zaten vazgeçtim. Normalde takas edilecek cihaz değilde bende wp hastalığı var. Yeni cihazları bekliyorum.

800tlye aldığı lumia 735i kimse 500-600 tllik discoveryle takas etmez ki birçok arkadaşımda vardı stabilite konusunda çök kötü bi cihaz.
    Asus zenfone 2 laser var şuan 800 tl takas etme şansım olsa cihaz temizse benim 735in üstüne 500-600 verirdim.

• reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    O zaman niye şikayet ediyorsunuz ağa. Benim dediğim cihaz şuan bütün her şeyi yapabiliyor. Uygulama eksiği yok. Son guncellemeden sonra resim çekmeyen uygulama eksiği olan bir cihaz dan bahsediyoruz.

En azından discover aldığım her güne diye konu açma ihtiyacı hissetmiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 31 Aralık 2016; 19:51:43 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.