Şimdi Ara

Lumia aldığım her güne.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
0
Favori
3.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lumia aldığım her gün için kendime sövüyorum.800 Tl verip 1.5 yıl önce Lumia 735 aldım almaz olaydım adam gibi bir tane bile uygulama yok güncelleme yok bir şey yok.
    Yeni güncelleme geldi telefon kafayı yedi edge açılmıyor şuan öğrenci olduğum için değiştiremiyorum böyle rezillik olmaz arkadaş

• Hocam aman kısık sesle eleştirin lütfen, eleştiriye gelemeyen microsoft neferleri gelip konuyu kirletiyorlar ve adminler siliyor. aman onlar görmeden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harrow35

Hocam aman kısık sesle eleştirin lütfen, eleştiriye gelemeyen microsoft neferleri gelip konuyu kirletiyorlar ve adminler siliyor. aman onlar görmeden.

Hala daha Lumia telefonları savunanlar var mı ?
    Futbol takımımı arkadaşım bu adam gibi bir tane stabil bir şey yok neyini savunuyorlar.
    3310 kullansam daha iyi bu lumia yerine en azından yok derim kafam rahat olur.
  • Para yok değiştiremiyoruz maalesef :-(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Fin

Para yok değiştiremiyoruz maalesef :-(

Aynen hocam öğrenci olmayıp param olsa 2 dakika durmamda idare ediyoruz.
  • Ben de 1.5-2 sene evvel Nokia Lumia 1520 almıştım. hepsiburada.com'da kampanya vardı, 1500 liraya almıştım. Telefondan genel itibariyle memnundum. İşletim sisteminden ise nefret ediyordum. Geçtiğimiz temmuz ayında sahibinden.com üzerinden 1000 liraya sattım birisine. Gidip HTC 10 aldım. Daha önce kullandığım telefonun akıllı olmadığının farkına da varmış oldum.

Ben de Nokia ve Microsoft'a karşı sempati besleyen birisiyim. Ancak bu ölü platformu savunmak hiç samimi değil bana göre.

Macera aramaya gerek yok. Android ya da iOS'tan farklı bir işletim sistemine sahip mobil cihaz alınmaz.

• Bilmediğiniz şeyi almayın. Bilmeden aldıysanız ve pişmansanız bu sizin hatanız, Microsoft'un değil. Yıllardır kullanıyorum bu sistemi ve memnunum, beğenmiyorsanız satıp veya para biriktirip yenisini alabilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

Bilmediğiniz şeyi almayın. Bilmeden aldıysanız ve pişmansanız bu sizin hatanız, Microsoft'un değil. Yıllardır kullanıyorum bu sistemi ve memnunum, beğenmiyorsanız satıp veya para biriktirip yenisini alabilirsiniz

Dumana geçmeni öneririm paran cebinde kalır, oda işini görür
  • 800 lira verip 1.5 yıl önce 735 yerine keşkem 1520 alsaymışsınız ki olası bir arıza durumunda servis belki değişim cihazı olaraktan 830 değil de 950 XL gönderirdi belki size. Neyse. Zararın neresinden dönülse kârdır. Satıp üzerine birazcık daha ekleyip iphone 7 ya da htc 10 veyahut da note 7 alınız artık.

Edit:http://v.aa.com.tr/639941

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 2 Eylül 2016; 22:01:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cidden akıllı telefon değil yani bu lumialar ben Microsofta güvendiğim için aldım ama hata etmişim adamlar 3 yıl güncelleme desteği diye bas bas bağırdılar zaten 1.5 yılda 1 güncelleme anca geliyor oda stabil değil saçma sapan sorunlu bir halde.
    Windows 10 mağazası yok öyle olacak yok şöyle olacak dendi birşeyin olduğu yok ve benim 800 tlye aldığım cihazı şimdi satmaya kalksam 200 tl yapar mı bilmiyorum.
    Dış kalite kasa tasarımı olarak beğeniyorum cidden kaliteli bir telefon gören arkadaşlarım ilk aldığımda hep beğendi ama içi beni dışı seni yakar tarzdan.

O paraya gidip Huawei gibi markaların cihazlarını alsam kesinlikle daha memnun kalırdım diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reodentreomantik -- 31 Ağustos 2016; 12:08:02 >
  • quote:

quote:

Bilmediğiniz şeyi almayın. Bilmeden aldıysanız ve pişmansanız bu sizin hatanız, Microsoft'un değil. Yıllardır kullanıyorum bu sistemi ve memnunum, beğenmiyorsanız satıp veya para biriktirip yenisini alabilirsiniz

Dumana 20MP Carl Zeiss, İris Tarama, evrensel uygulama, whatsapp, Facebook, Instagram koy, üstüne de stabilite ve gizlilik serp, eğer böyle bir cihaz biliyorsan söyle yarın geçeyim. Lumia 950 hariç ama

• Tanıdıklara bedava da verebilirsiniz, sonuçta elektronik cihaz.

• W10'a geçtikten sonra hiç sıfırladın mı

• quote:

quote:

quote:

Dumana 20MP Carl Zeiss, İris Tarama, evrensel uygulama, whatsapp, Facebook, Instagram koy, üstüne de stabilite ve gizlilik serp, eğer böyle bir cihaz biliyorsan söyle yarın geçeyim. Lumia 950 hariç ama

Pasta tarifi gibi
    Sevgi de katalım mı bi tutam

• quote:

Orijinalden alıntı: hursitwww

W10'a geçtikten sonra hiç sıfırladın mı

Hayır hard reset atıcam sanırım.
  • reodentreomantik R kullanıcısına yanıt
    Ayarlar>sistem>Hakkında>Sıfırla

Sıfırladıktan sonra geri yükleme yapMA sakın temiz bir başlangıç yap

• HLLBN kullanıcısına yanıt
    Hp elite

• quote:

Hocam telefon ayarlar kısmına girmiyor sıkıntı orda ayarlara tıklayınca mağazadan bir uygulama yüklenmesi gerekiyor diyor ama mağazadada uygulama çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

quote:

Hocam telefon ayarlar kısmına girmiyor sıkıntı orda ayarlara tıklayınca mağazadan bir uygulama yüklenmesi gerekiyor diyor ama mağazadada uygulama çıkmıyor.

http://youtu.be/WnDVzFyrJRM

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: reodentreomantik

quote:

http://youtu.be/WnDVzFyrJRM

Bu videoyu izleyerek yaptım sorun çözüldü.Şimdilik sıkıntı yok bakalım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.