Şimdi Ara

LUMİA 925 veya LUMİA 1320 ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var.Bu 2 telefondan bir tanesini alacağım.Ama çok kararsız kaldım.Sizce hangisini almalıyım?Aslında kafamda 925 var fakat 1320 fiyatıyla ve özellikleriyle çok cazip geldi.Büyük ekran iyi fakat 6" az bir miktar olmadığı için sorun çıkartabilir gibi geliyor.Yok cebe sığmadı filan.Acil yardımlarınızı bekliyorum :)

• Acil cevabınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 daha güçlü bir cihaz. 1320 sadece batarya yönünden iyi. 6 inç çok büyük zaten telefon olarak kullanması zor olur.
  • Lumia 1320 şarj yönünden daha iyi ve çok az da olsa daha hızlı 925 ekran kamera yönünden daha iyi bende 925 var 4.5'bile bazen büyük geliyor 6"bence abartılı ama karar senin git bir bak incele öyle karar ver

• Zaten iki cihazıda elime alarak kontrol ettim.İkisi de çok hoş.Fakat dediğiniz gibi 6" cidden çok büyük bir ekran.Duruşu çok güzel fakat ceplere sığmaz.Kararım 925 yönünde zaten.Başka fikri olanlar yazabilirler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahriparlaktas

Zaten iki cihazıda elime alarak kontrol ettim.İkisi de çok hoş.Fakat dediğiniz gibi 6" cidden çok büyük bir ekran.Duruşu çok güzel fakat ceplere sığmaz.Kararım 925 yönünde zaten.Başka fikri olanlar yazabilirler :)

Hocam birde bir şey daha soracağım.Windows phone işletim sistemi telefonda ne kadar yer kaplıyor? Mesela 16 gb versiyonunda kullanıcıya ne kadar alan ayrılmış? Cevabınızı bekliyorum
  • Lumia 925 kasa kalitesi olarak daha sağlam ve şık 1320'de bunu göremedim ben, pil açısından ve ekran büyüklüğü açısından 1320 ama o kadar büyük ekranı napacaksın 4.5 inç yeterli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomas A. Anderson

Lumia 925 kasa kalitesi olarak daha sağlam ve şık 1320'de bunu göremedim ben, pil açısından ve ekran büyüklüğü açısından 1320 ama o kadar büyük ekranı napacaksın 4.5 inç yeterli bence.

Evet ben de aynen bu şekilde düşünüyorum :) Teşekkürler.

Yorumu olan yazabilir
  • Hocam 6 inc nedir yahu, cebinde monitor mu tasiyacaksin

• büyük ekran ve pil avantajdır 1320 olurdu benim tercihim fiyatı da makulken.
  • 925 daha kullanışlı gibi sanki bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Torquoise

Hocam 6 inc nedir yahu, cebinde monitor mu tasiyacaksin

Aynen hocam cebinde plaka taşıyorsun gibi görünür
  • quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

büyük ekran ve pil avantajdır 1320 olurdu benim tercihim fiyatı da makulken.

Fiyatı süper ama 925 sanki biraz daha iyi ekran boyutu konusunda :)
  • 925 daha iyidir 6 inç saçmalığına katlanmaya değer tek telefon lumia 1520 bence o yüzden 1320 gereksiz bir tercih olur
  • tr-enigma T kullanıcısına yanıt
    Görüşünüz için teşekkürler :)
  • Arkadaşlar sonunda lumia 925 i aldım ve çok memnunum.İnsanlar cidden Windows phone'a çok önyargıyla yaklaşıyor.Bence windowsun önü çok açık, geleceği parlak.Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim herkese.

• Ben de kaç gündür bu ikisini kıyaslıyordum. Yorumları okudum endişemde haklıymışım herkes hemfikirmiş cihaz çok büyük.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam.o cihaz cepte taşınmaz.209 gram ağırlığında.vede oldukça cüsseli
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahriparlaktas

Arkadaşlar sonunda lumia 925 i aldım ve çok memnunum.İnsanlar cidden Windows phone'a çok önyargıyla yaklaşıyor.Bence windowsun önü çok açık, geleceği parlak.Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim herkese.

hayırlı olsun.doğru tercih.
  • kim ne zaman hem fikir olmuş bilemedim. telefon cepte de taşınıyor tek elde de kullanılıyor. atıp tutmayın.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.