Şimdi Ara

Lumia 925 Parasını Hak ediyor mu_? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
1.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tek sorun bağlanma zaten bağlandıktan sonra sorunsuz çalışıyor. Arkadaş aktif kullanım soruyor. Aktif kullanımda günü çıkarmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam işde bende diyorum ki hiç sorun yaşamıyorum. yani bağlantıda da sorun yaşamadım. bilmiyorum belkide olabilir benim ki sürekli bağlı olduğu için yanlış biliyor olabilirim. wp den o anlamda çok memnunum cihazı aylarca hiç kapatmadığım oluyor. hiç kapatmadığım için belki de bağlantı sorunu yaşamadım.

aktif kullanımı sorduğunu bilmiyordum. fakat aktif kullanımın sonuçları daha net oluyor testlerde. aktif kullanımda günü çıkaran cihaz belki androidin en uydurukları olabilir. onun haricinde g2 bile çıkarmıyor. bu konuda 1320 iyi bir cihaz sanırım millet çok övüyor ne kadar doğrudur bilemem
  • hak ediyor
  • xperia z 5 para etmez bi telefon dünyanın sorunu var şarjı sesi hızı artı sistem güncelleme desteği bitti bitik bir telefon alacağına git winmo al sürekli güncel kal kamerası sesi zaten süper navigasyonu nokianın hiçbir yerde yok. hiç düşünme 925 al. 1 yıldır xperia z kullanmaktayım neresinden tutsan elinde kalıyor telefon artı androidde hatalı sürekli kasan sıkıntılar çıkaran bi sistem paranla alabileceğin en iyi telefon bu.
  • lumia 925 sizi özellikleri ile tatmin etmedi ise bu telefona da bakabilirsin, fiyatları aşağı yukarı aynı(yıl sonuna gelir):

http://forum.donanimhaber.com/m_90933579/f_//tm.htm#90933579
  • mi4 beklenebilir veya g2 bulunursa alınabilir fakat 925 her türlü parasının karşılığını verir ben bir dönem kullandım wp8 sistemine beni bağlayan telefondur şuan 1520 kullanıyorum. Bence gayet kullanışlı bir telefon bazı arkadaşların dediği gibi batarya performans konusunda beni okadar rahatsız etmiyordu telefon 3g açık whatsapp ile aktif mesajlasma bazenleri internete bakınma vs sarjı sabahtan aksama kadar yetiyordu bana tasarım konusuna gelince telefon gercekten şahaneydi...
  • Hani 5 saat aktif kullanımı kaldırır mı_?
    (İnternetinden tut oyununa kadar)
  • quote:

Orijinalden alıntı: satıcı12

Kardesim öyle demek istemedim.
    Simdi Ben Lumia 925 i aldığımda ne olucak.
    2 sene sonra kullanmıcam ya telefondan soğicam ya da yenisi cezbedicek.
    Sonra yenisine o kadar bir o kadar daha vericem.
    En iyisi parayı biriktirip en uygun anda amiral gemilerden birini almak.
    O zmana kadar 6300 akar.

Eğer biraz o mantalite var ise.
    Ben sana uygun fiyata bulabilirsen kesinlikle L720 almanı tavsiye ederim.
    Amiral gemi alarak yatırım yapmazsın! Pahalı fiyattan çıkar ve fiyatı çabuk düşer.
    Ama 1-2 yıllık kulanılmış alırsan (tabi bunun seni rahatsız etmeyeceğini farz ediyorum) o zaman 720 sana en uygun telefon olur.
    Bunun pil süresi de çok iyidir. Kamerası çok iyi değil. Zaten verdiğin para kadar performans alıyorsun, ama uygulama açmada, face, twitter, instagram.. vb. hiç bir sıkıntısı yok!
    Ekranı 4.3" genişliğinde. 512 RAM, bence çok da güzel bir telefon. Babama hediye etmeye karar vermiştim ki bir baktım ablam kendi iphone'unu babama gagaladı...
    Hem wp ortamına alışabilmen için sana iyi cihaz olur.
    Bence 6300 de kalma fikri artık bu dünya şartlarında çok da akıllıca değil.
    Senin elinde akıllı cihaz olmadığından "ihtiyacın yok" daha doğrusu neye ihtiyacının olup olmadığını da bilmiyorsun.
    Ama alman durumunda hayatın bile değişebilir.

Sen bir düşün :)
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    Arkadasımın babasıda aynı telefonu kullanıyormuş.Arkadasım da babası teknoloji kıtı oldugundan
    ara sıra kurcalıyor.Bana dediği şuydu.Kanka adam gibi bir oyun açtıgı yok alma daha iyi.Sıkılırsın.

O yüzden alırsan 925 alırıım.920 De cok kalın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgozoktay

quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

@Utku hocamda iyi bilir L925'in ne olduğunu. Ona da sorabilirsiniz.

925 kullananıcı grubu var bir kişiye sormaya gerek yok. orada daha net cevaplar gelir.

Ben burda size katılmıyorum.
    Cihazdan cihaza, kullanılan uygulamadan uygulamaya, kişilerin kullanımları arasında telefonun pil süresi çok ama çok değişiyor.
    Ben size benim Lumia 1020 başlarda 3 gün gidiyordu desem??
    İnanır mıydınız / yoksa sallıyorsun mu derdiniz?

Ben bunu yaşadım, 3 gün görüyordu!
    Hayatta gidemez muhabbetini bu yüzden kabul etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 31 Temmuz 2014; 21:46:12 >
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    Bende 6300 bn sadece günde 1 yada 2 saat tlefon görüşmesi yapıyorum o da bana 3 gün gidiyor.Kullanımdan kulllanıma değişir.
    Ama benim kullanıcağım 5 saat aktif kullanım diğer zamanlarda tuş kilindinde kalıcak telefon o kadar.

Birde forumda çok konu okudum.Güncellemelerin gelmesi çok mu sıkıntılı._?
  • quote:

Bende 6300 bn sadece günde 1 yada 2 saat tlefon görüşmesi yapıyorum o da bana 3 gün gidiyor.Kullanımdan kulllanıma değişir.
    Ama benim kullanıcağım 5 saat aktif kullanım diğer zamanlarda tuş kilindinde kalıcak telefon o kadar.

Birde forumda çok konu okudum.Güncellemelerin gelmesi çok mu sıkıntılı._?

quote:

Arkadasımın babasıda aynı telefonu kullanıyormuş.Arkadasım da babası teknoloji kıtı oldugundan
    ara sıra kurcalıyor.Bana dediği şuydu.Kanka adam gibi bir oyun açtıgı yok alma daha iyi.Sıkılırsın.

O yüzden alırsan 925 alırıım.920 De cok kalın.

925 çok şık telefon usta yaaa.
    Ama sadece bil ki arada dağlar kadar fark yok.
    Fotoğraf farkı var, ekran farkı ve ram farkı var.
    Yine aynı uygulamalar açılacak, belki de aynı hızla!

Güncelleme konusuna gelince, aslında ortada belki de bir sorun yoktur.
    Adamların sorunu geliştiricilere güncellemeyi erken sunmaları da denilebilir.
    Bizler böyle bir güncelleme olduğunu bilmesek, cihazlarımıza kurmasak, tıpış tıpış kullanacaz cihazlarımızı şikayet etmeden.
    Adamlar her bir public güncelleme ile beraber bir sonraki güncellemenin betasını veriyor.
    Ne yani meraklısı kurmasın mı şlimdi :D
    Kuruyor. Bu güncellemenin (beta değil de) normal olarak dağıtıma çıkma süreci var. Herşey bitiyor bir de Nokia test ediyor. (artık neyi test ediyorsa)
    925i burada deneme tahtası yaptılar mesela. ilk o telefona verdiler. Keşke 1020 de olsaydı deneme tahtası :)
    Bunu bekle kısmı biraz uzayabiliyor sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badtrip -- 31 Temmuz 2014; 21:51:00 >
  • ozeceze kullanıcısına yanıt
    3g açık ve oldukça aktif kullanımda 3 saat, hadi bilemedin 4 saat pil ömrü var aletin. Ve 3g'li kullanımda telefon neredeyse el değmeyecek kadar ısınıyor. Hiç abartmıyorum bu ısınma sorunu. Wifi'de de 5-6 saat. Batarya ömrü çok yetersiz. Kimse diyemez ki çok aktif kullanıyorum ve günü çıkarıyor. Derse yalan söyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Utku

3g açık ve oldukça aktif kullanımda 3 saat, hadi bilemedin 4 saat pil ömrü var aletin. Ve 3g'li kullanımda telefon neredeyse el değmeyecek kadar ısınıyor. Hiç abartmıyorum bu ısınma sorunu. Wifi'de de 5-6 saat. Batarya ömrü çok yetersiz. Kimse diyemez ki çok aktif kullanıyorum ve günü çıkarıyor. Derse yalan söyler.

Utku hocamız çok güzel şekilde özetlemiş teşekkürler .

• quote:

Bende anlatıyorum ama anlayan yok hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Durum çok mu beter_?

Peki telefon ısındığında telefona olumsuz bir zararı var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

quote:

Bende anlatıyorum ama anlayan yok hocam

peki aktif kullanımda 5 saat yada günü çıkaran model hangisi ? ios wp android farketmez
  • Ben Lise 3. sınıfa gidicem.Turizm otelcilik okuyorum.Şu sıralar zorunlu staj yapıyorum.
    Sabah 7 akşam 4 işteyim.( 2ay daha)
    Okul zamanı da sabah 9 akşam 4 okuldayım genellikle.

Bu saatlerde Arasıra oyun oynar, internette gezerim.(Tenefüste filan.)Belki de günde 1 saat interntte gezerim dh forum.
    yarım saat 1 saat müzik dinlerim.Yollarda.O kadar.Eve gelince de internette ödev filan varsa onların araştırmasını yaparım.

Bu kullanımda şarj yeter mi_?
    Benim bir arkadasım da Iphone 4 var.Şarjı su gibi akıyor.Iphone dan daha uzun süreli kullanım verir mi_?
  • akgozoktay A kullanıcısına yanıt
    Oyun oynanmadığından sorun olmaz. 1320 8-9 saat , belki günün sonunu görür . LG G2 8-9 saat belki günün sonunu görür. Note 3 günü çıkarıyor. Note 2 akeza. Samsung u zerre kadar sevmem ama gerçek bu. iPhone 4 saati zor görüyor. 1520 7-8 saat görür belki günü çıkarır. Kısacası bataryası 3K mAh den büyük cihazlar günü çıkarıyorlar.

• Aslında oyun oynamıcam diye bişe yok her oyunu oynamayı denicem.Oyun larda performansı da önemli hakikaten.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.