Şimdi Ara

lumia 925 kullanıcıları size bir sorum var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum ama gerçekten çok kararsız kaldım sizce lg g2 mi yoksa bu chaz mı? Bu telefonun kronik sorunları olduğunu duydum. Bu sebeple çok kararsız kaldım anrdoid kullanmayı açıkçası pek istemiyorum ama lg g2 kullanan yakınımda oldukça fazla inceledim ve cihaz tıpkı lumialar gibi sanki yağ gibi akıyor. ama bu cihazda kronik sorunlar duydum hemde can sıkıcı sorunlar. Bu telefonun ayrıca bataryası da düşündürüyor. bi tarafta 2000 bi tarfta 3000 amper batarya var. LG 2 nin şarjı ortalama 2-2,5 gün gidiyor. peki bu telefonun ki ne kadar gidiyor. Güncel bir yorum alabilir miyim? Sorunlar zamanla düzeldi mi yoksa aynen devam mı ediyor? wp kullanmayı daha çok istediğimden kalbimin bir köşesinde bu cihaz hep duruyor... eski telefonumu toplamda 6 sene kullandım. yani oldukça fazla bir zaman oldu. Artık miladını doldurdu. Değişim zamanı geldi anlayacağınız.

• 1520,930, 830 al daha guncel işlemciler icerir.Hepsi W10 alıcak ayrıca g2 daha ileri gitmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

1520,930, 830 al daha guncel işlemciler icerir.Hepsi W10 alıcak ayrıca g2 daha ileri gitmez.

Hocam sorduğum soruda "başka telefon" kelimesi geçmiyor. Ben bu iki cihaza göre bir soru sordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAditore

quote:

1520,930, 830 al daha guncel işlemciler icerir.Hepsi W10 alıcak ayrıca g2 daha ileri gitmez.

Hocam sorduğum soruda "başka telefon" kelimesi geçmiyor. Ben bu iki cihaza göre bir soru sordum.

Diğer arkadaş doğru demiş.

Ben 925 kullanıcısı olarak genel anlamda ısrarla tavsiye etmem. G2 daha alınası gibi duruyor kağıt üzerinde fakat burada asıl kendinize şu soruyu sorun ben hangi işletim sistemini kullanmak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 26 Mart 2015; 15:42:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

Ben 925 kullanıcısı olarak genel anlamda ısrarla tavsiye etmem. G2 daha alınası gibi duruyor kağıt üzerinde fakat burada asıl kendinize şu soruyu sorun ben hangi işletim sistemini kullanmak istiyorum.

Peki neden tavsiye etmezsiniz? benim telefonda yapacaklarım mesajlaşmak müzik dinlemek ve haber okumak. Başka birşey yapmam telefonda. Öğretmen olduğum için word powerpoint gibi uygulamaları da sık kullanan birisiyim. bu sebeple wp telefonlara daha ılımlı bakıyorum ancak yazılan cihazlar oldukça pahalı. 925in tasarımı, ele oturması oldukça iyi duruyor ve fiyatı da güzel.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Peki neden tavsiye etmezsiniz? benim telefonda yapacaklarım mesajlaşmak müzik dinlemek ve haber okumak. Başka birşey yapmam telefonda. Öğretmen olduğum için word powerpoint gibi uygulamaları da sık kullanan birisiyim. bu sebeple wp telefonlara daha ılımlı bakıyorum ancak yazılan cihazlar oldukça pahalı. 925in tasarımı, ele oturması oldukça iyi duruyor ve fiyatı da güzel.

Şarj süresi sizi üzebilir maalesef. Cihaz boşta bile bazen %10 şarj götürebiliyor.

Ama G2 vs 925 derseniz ben yine tercihimi 925'ten yana kullanırdım. G2 teknik bakımdan daha üstün olmasına rağmen kullanacağım bir cihaz olmaz. Kullanmayacağım bir cihazı tavsiye etmek istemem açıkçası.

Edit:Birde 925'lerde ısınma sorunu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 26 Mart 2015; 15:55:52 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şarj süresi sizi üzebilir maalesef. Cihaz boşta bile bazen %10 şarj götürebiliyor.

Ama G2 vs 925 derseniz ben yine tercihimi 925'ten yana kullanırdım. G2 teknik bakımdan daha üstün olmasına rağmen kullanacağım bir cihaz olmaz. Kullanmayacağım bir cihazı tavsiye etmek istemem açıkçası.

Sadece bu yaptıklarımla 1 günü çıkaramayacak bir cihazsa kesinlikle almam zaten.

• Baska cihaz ifadesi gecmedigi icin yazdım zira teknojileri eskidi istediginiz cihazın, biraz daha fazla paraya sizi daha uzun zaman goturup mutlu edicek secenekeri onerdim karar sizin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsh77 -- 26 Mart 2015; 16:05:30 >
  • Lumia 925 kullandım ama 1 ay sonra sattım.

Telefon çok ısındı ama ben telefona ısınamadım.

Fsh77 nin dediği doğru hazır lumia 735 800TL bandına düşmüşken ona bak.

L925 internet kullanımında 3saat gitmiyor.
  • G2 daha iyi bir seçim L925'in batarya ve ısınma sorunu var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 yerine 1320 alabilirsiniz. 3400mAh bataryası var. Şarj sıkıntısı çekmezsiniz. 6 inc size uygunsa ve çok harika bir kamera istemiyorsanız bence size uygun olur. İsterseniz 640xl çıkıyor onu da bekleyebilirsiniz.

• Android kullanacağım derseniz benim en çok hoşuma giden firma lg. ayrıca g2 modeli bence g3 ten daha kullanışlı ve pili iyi. Ama windows phone kullanacağım diye kesin olarak niyet varsa 925 tavsiye listesinde ilk 3 e giremez. Ama tabiki şu anda 700 lira civarı. g2 ise 1000 liradan yüksek. Windows phone u çok severim. Hatta lumia 925 i de çok severim ama Tavsiye edebilirmiyim bilmiyorum. Çünkü kişiden kişiye göre değişen bir takım durumlar oluyor. İnsanların geneli 925 için aşırı ısınıyor diyor ama bence ısınma normal seviyelerde. Ekranı çok güzel 925 in. Ben şahsen oled amoled ekran sevdiğim için 925 in ekranına bayılıyorum. Tercih sizin. Sonra g2 almadım diye üzülmeyin ama.
  • Beklemede saatte %1 şarj gidiyor. 3g'de 3 saat wifi'da 5 saate yakın internette gezersiniz. Isınma var. Bunları göz önünde bulundurun. Şarjın ne kadar gitmesini istediğinizi bilmediğimden bu veriler ışığında karar verebilirsiniz. Tabi bu verdiğim veriler kişiden kişiye değişebilir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sadece bu yaptıklarımla 1 günü çıkaramayacak bir cihazsa kesinlikle almam zaten.

Yaptıklarınızla bir gün çıkar belki ama 735 almak daha iyi olur.

• Wp forumuna yazarsan 925 android forumuna yazarsan g2 derler.
    Ben 925 alma arifesinde direkten donup g2 alan 6 aydir da g2 kullanan bi insanım.
    Sana butun samimiyetimle soyluyorumki g2 android isletim sistemini karalama kampanyalarina ragmen 3 isletim sisteminden parasini en fazla hak eden cihazdir. Yag gibi akiyor, batarya sahane, ekran sahane, kamerasi bahsedildigi kadar kotu değil aksine cok guzel.
    Bence g2 al memnun kalicaksin

• Bir 925 kullanıcısı olarak maalesef G2 öneriyorum.

• Batarya ve ısınma sorunu harici gayet iyi telefon

• Merhaba arkadaşlar..Bir bilen varsa lütfen yardım etsin...ben android nexus 4 kullandım yıllarca google takvime bir sürü veri girdim..ve çok işime yarıyordu...arama fonksiyonu ile geriye dönük takip yapabiliyordum...lumia 925 e geçince takvimi aktardım lakin geçmiş yılları almamıştı ..ve wp takvimde geriye dönük arama fonksiyonunu bulamadım...bir bilen varsa el atsın Allah rızası için...ben android takvimimi 2013-2014-2015 i oldugu gibi wp takvime nasıl aktarırırm ve takvimde arama yaparım ?..androidde 2013 te girdigim kayıtları rahat bi şekilde buluyordu..bunda hiçbişi bulamadım...sadece içinde bulundugumuz ayı buluyor
  • Eşimde var 925 denim ile şarj sanki daha iyi gibi.Isınma sorunu daha da azaldı ve cihazı ısıtan tamamen 3g oyun oynarken bile rahatsız edecek kadar ısınmıyor artık.Arkasında kablosuz şarj kapağı takılı onunda az bi etkisi vardır tabiki.Wp kullanmak bence çok keyifli eksikleri var biraz.ama daha hiç acaba telefon bunu kaldırır mi diye düşünmedim maşallah fişek gibi.Lakin g2 in yerine 830 tercih edilir kafa rahat olur.

• Aslında iki cihazda da oldukça önemli ve hafife alınamayacak sorunlar var mesela g2 ler aşırı ısınmada ekran sararması yapıyor (925 in sorunlarına bakmadım) kısacası iki cihazıda önermem alırsanız ikisinde de pişman olursunuz sizin düşündüğünüz fiyat aralığı nedir ona göre tavsiyede bulunalım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.