Şimdi Ara

Lumia 920 full kutu 69.95lira :) (izmir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Turkcell den alinma lumianin kutu sarj usb igne kitapcik ve kulaklik. faturada var onuda verebilirim
    Kulaklik hic kere usb 3 kere sarj basligi ise 7-8 kere kullanilmistir.
    Fiyat 70 lira.
    lumiasi olup ihtiyaci olanlar icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öztürk35 -- 30 Haziran 2013; 15:51:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• faturayı ne diye vericen bide cihazım calındı diye cıkıcak biri ortaya ugras dur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty013

faturayı ne diye vericen bide cihazım calındı diye cıkıcak biri ortaya ugras dur :)

O isin esprisi kanki elde ne var yok satmam lazim bu aralar durum pek parlak degil, sagolsun serkanda telefonumu dahi acmiyor

• Resim
     Lumia 920 full kutu 69.95lira :) (izmir)

• 70 lira saka mi ?
  • boş kutu mu 70 lira
  • 70 lira saka degil isine gelen alir gelmeyen almaz

• Az once nokia shop u aradim fiyat bilgisi almak icin lumia 920 orjinal aksesuar satisi yokmus. Muadil sarj basligi 45 usb kabloda 20 liraya satiliyormus. Kulaklik icin fiyat sormadim ve orj. olmadigindan kontrol tuslarinin calismasinin garantisi veremedi gorustugum kisi.
    Fiyat hakkinda yorum yapanlar en iyi dileklerimi iletiyorum size...

• Şaka gibi

• hayırlı satışlar ihtiyacı olana bulunmaz fırsat. Fiyat çok iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BossPower -- 15 Temmuz 2013; 10:04:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BossPower

şimdi ben bu kutuyu alsam oda sıcaklığında bekletsem içinden sonra 920çıkacak mi, bunun garantisini verebilir misin öztürk yani doğan bey. Yoksa ne yapılır bu kutuyla

orayı emiyosun aga
    Sn. baspavır ibo hanım yani bey;
    Öncelikle mevcut dünya şartlarında bu kutudan Nokia Lumia 920 çıkarma şansınız malesef yok. Kutuyla yapacaklarınız tamamen siz ve size ait olan hayalgücü ile sınırlıdır.
    Çok hayırlı işler için (kız arkadaşına "sana telefon aldım bitanem" deyip. kutu içine yüzük yerleştirerek evlenme teklifi edebilirsin)
    Çok hayırsız işler için ( bu konuda malesef bu vakitte kendim gibi oruç tutanları düşünerek zihnimdeki kötülüklerden bahsetmeyip es geçmeyi uygun görüyorum.)
    kısacası kutu çok amaçlı ve Nokia'nın şuanki en üst sınıf telefonuna aittir. Bu bile prestij katıyor kutuya

dipnot= şarj başlığı ve usb kablo için 35liralık bi talip bulunmakta olup, 3 vakte konu gerekli düzenlemeler ile yeniden sevilen DH üyelerinin beğenisine sunulacaktır.
    konu hakkında hayırlı,hayırsız düşünen tüm üyeleri saygıyla selamlıyorum.(samsung seven ve yaşı 20den ufak olanlar bu selamdan muaflardır)

• Satilmistir.
    İlgili sahislar icin itina ile kina temin edilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öztürk35

Satilmistir.
    İlgili sahislar icin itina ile kina temin edilir.

Konuyu hortlatmış gibi olucam ama çok eğlendim okurken hocam

iPhone'un sadece boş kutusunun 50 lira ettiği bir zamanda aksesuar dahil 920 kutusu neden 70 lira etmesin orası da ayrı konu. Ucuza bile gitmiş
  • Estafurullah, konu sahibi oldugum ve bu konuda rahatsizlik duymadigim ayni zamanda nokia kullanicisi oldugunuzu sandigim icin sorun suanlik yok yasinizda resit ise (+20) gayet keyifli devam edebiliriz burdan.
    Valla ortalik boyle hepsi saksunkcu ve liseli ayni ozelliklerde birbirinin aynisi olup 2 ay icerisinde 5 model cikaran igrenc marka nedir ?
    Saksuk

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.