Şimdi Ara

lumia 830 almak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • lumia 830 almak istiyorum ancak 900 liraya kadar bütcem var. fazla yok. elden taksit yapabilen veya güvenilir bir internet sitesi var mı bildiğiniz.

• İkinci el 930 al daha iyi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OyunaGelenAdam kullanıcısına yanıt
    e peki 2. el alsam fiyatı ne kadar olur? ve güvenilir mi siz olsanız 2. el bi lumia alır mısınız?
  • EzioAditore kullanıcısına yanıt
    İkinci ele hiç bulaşmamak gerek. En azından ben ikinci el telefon kullanmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanislu bir telefon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayserideyim. Alırsam orada kvk store var ama fiyatı 1000 küsür olur muhtemelen. Ben 900 liraya felan netten almak istiyorum. Hangi siteler güvenli sizce? Güvenebileceğim bir site önerebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzioAditore

Kayserideyim. Alırsam orada kvk store var ama fiyatı 1000 küsür olur muhtemelen. Ben 900 liraya felan netten almak istiyorum. Hangi siteler güvenli sizce? Güvenebileceğim bir site önerebilir misiniz?

Hepsiburada ve hizli al'da sıfırı 999 lira .. bir ara yakın zamanda sahibinden.com'da çok güvenilir bir gsm bayisinin ilanı vardı .. Son 2 adet 899 tl diye sonra bulamadım bir daha ilanı
  • hızlı al sitesi hakkında hiçte olumlu şeyler okumadım nette. Müşteri memnuniyetinin neredeyse sıfır olduğu bir firma gibi. Üstelik okuduğum çoğu şikayette ürünün kargo sürelerinin gecikmesi göze çarpıyor. Sahibinden, gittigidiyor veya hepsi buradaya bakcam artık. Peki o firmanın adını hatırlayamıyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EzioAditore -- 3 Eylül 2015; 11:12:32 >
    Hocam hızlıal gold bilgisayarın olması lazım..Ben bir sefer almıştım hiç bir sorun yaşamadım sonuçta bilindik büyük bir firma..

Aynı fiyata hepsiburada'da var oraya güvenim sonsuz :) :)

Bahsettiğim sahibinden.com'daki firma bu olması lazım

http://bahariyemobile.sahibinden.com/
  • ne aldınız?
    Bende lumia 720 almıştım bir zamanlar hızlıal'dan ertesi gün elime geçmişti sıkıntı yaşamadım
  • Binbaşım o telefonu da kardeşime almak istiyoruz. Bataryası bayağı övülen bir telefon. Hatta en uzun batarya ömrüne sahip telefon diyolar. Kullanan birisi olarak siz neler söyleyebilirsiniz bu konuda, telefon hakkındaki görüşlerinizi genel manada öğrenebilir miyim?
    Eğer lumia 720'den bahsediyorsanız ben 1 seneden fazla kullandım.Bu süre boyunca hiç bir şikayetim olmadı tasarım olarak zaten gayet şık..İşletim sistemi olarak seviyordum windows'u..Telefonda oyun oynamazdım onun için günlük kullanımda hiç problem yaşamadım..Fakat artık biraz eskiyen bir cihaz 512 mb ram biraz bunaltmaya başlamıştı o yüzden değiştirdim ben..Bataryası ortalama tam günü çıkartıyordum.Kamerası gayet iyi sayılırdı ben memnundum..

Kardeşinizin yaş grubunu bilmiyorum ufak falansa rahatlıkla eline verilip kullandırılabilir..Biraz eski bir model sonuçta..Ama öyle oyun olsun bir sürü uygulama olsun takıntıları varsa pekde tatmin etmeyebilir artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.