Şimdi Ara

lumia 820 yada 920 almalimiyim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

O zaman L630 bakın 4.5 inc diğerlerinden üstün olarak 4 çekirdekli kaliteli bir işlemcisi var.Bataryasıda 1830 mah.Batarya sizin istediğiniz şekilde kullanım miktarına göre 1 günü çıkartır mı bilemem.Kamerasıda 720'den daha kötü.

Edit: Ram 512mb istemiyorsan bunlara en iyi alternatif L525 ve htc 8x olur.

Edit 2:Bütçeniz varsa 920 çok daha ideal bir seçim olur sizin için.Bataryasıda 1 günü çıkartır.

920 nin bataryasini begenmedim o telefona 2000 az bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heja-Maica

quote:

Orijinalden alıntı: TianLeiLe

O zaman L630 bakın 4.5 inc diğerlerinden üstün olarak 4 çekirdekli kaliteli bir işlemcisi var.Bataryasıda 1830 mah.Batarya sizin istediğiniz şekilde kullanım miktarına göre 1 günü çıkartır mı bilemem.Kamerasıda 720'den daha kötü.

Edit: Ram 512mb istemiyorsan bunlara en iyi alternatif L525 ve htc 8x olur.

Edit 2:Bütçeniz varsa 920 çok daha ideal bir seçim olur sizin için.Bataryasıda 1 günü çıkartır.

920 nin bataryasini begenmedim o telefona 2000 az bence

Fazla zorlamazsanız 1 günü rahat çıkartırsınız aslında.
  • Fazla zorlamazsan 820'de 1 günü rahat çıkarıyor MAh olarak düşük olabilir ama çözünürlüğün düşük olması ve ekranın Amoled olmasını da hesaba katarsak 920'den geri kalmıyor. Bende iki cihaz da var aralarında batarya konusunda fazla fark yok

• ya hep 820 pili dusuk deniyorda lumia 620 ortalama olarak ondan da az gidiyor biz ne yapalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Fazla zorlamazsan 820'de 1 günü rahat çıkarıyor MAh olarak düşük olabilir ama çözünürlüğün düşük olması ve ekranın Amoled olmasını da hesaba katarsak 920'den geri kalmıyor. Bende iki cihaz da var aralarında batarya konusunda fazla fark yok

820 kullanmadığım için birşey diyemeyeceğim.820 kullanıpta bataryadan şikayetçi çok kullanıcı var.
  • 820'nin bataryasından ben de şikayetçiyim ama 920'nin bataryası da çok iyi değil konuşma olarak 1-2 saat anca farkeder. Bekleme olarak ise aralarında fark var.

• bende 2 telefon arasında kalmıştım sonra 830'u bekleme kararı aldım.820 ve 920 iki senelik telefon.

http://www.teknolojioku.com/haber/lumia-830-icin-muhtesem-konseptler-19426.html?p=1
  • Şu an için lumia tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

bende 2 telefon arasında kalmıştım sonra 830'u bekleme kararı aldım.820 ve 920 iki senelik telefon.

http://www.teknolojioku.com/haber/lumia-830-icin-muhtesem-konseptler-19426.html?p=1

Hmm guzel telefon ne zaman cikacagi bellimi

• quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Şu an için lumia tavsiye etmem.

Neden? Ve o fiyata baska onerin var mi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: altı ok

bende 2 telefon arasında kalmıştım sonra 830'u bekleme kararı aldım.820 ve 920 iki senelik telefon.

Hmm guzel telefon ne zaman cikacagi bellimi

sonbahar tanıtılır kış gibi de çıkar diye düşünüyorum.
  • Lumia 1320 büyük geldiyse ufak kardeşi 625 var. 4.7 inch ekrani var. Benim kullanimimla bir günü (sabahtan geceye kadar) çok rahat cikariyor. Genellikle 2 gün dayaniyor. 630a bence bakma, ekrandaki tuşlar çok uyuz. (Nexus 4ten biliyorum) ve kamera tuşu yok. (Kamera tuşu olmayan Nokia bence olmaz)

Boyut ve fiyat olarak alabiliyorsan 1520 al. Telefon kullandıkça kuculuyor. Ace 2den 625e geçtim ekrani dev gibi geliyordu, simdi gözüm 1320 veya 1520 de. Telefonum beni birakinca ( o zaman telefon kalirsa ) 1520 veya 1320 bakicam.

• Cok paraymis 1520 kararsiz kaldim gio yla idare edip 830 u bekleyecegim sanirim

• quote:

Guzel telefon ancak 6 inc cok buyuk geldi 5 inc bile buyuk ama aklimda

Bil ki şarjı en iyi giden telefon 1320'dir. Gerisi seni memnun etmez.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enver328

Şu an için lumia tavsiye etmem.

Neden? Ve o fiyata baska onerin var mi

Güncellemeler hem çok geç hem de çok az özellikle geliyor. 512mb ram bazı oyunlar yetmiyor. Yazılımdaki hatalar ve kullanışsızlığı da cabası.

O fiyata daha sorunsuz bir android alabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrenax -- 14 Temmuz 2014; 20:45:17 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.