Şimdi Ara

Lumia 820-920-1320 hangisi mantıklı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu üç telefon arasında kaldım. 800 tl param var üzerine de 200 daha ekleyebilirim. 1320 çok hoşuma gitti ekranı bataryası vs ama aynı parayı verip kamerası daha iyi olan 920 var. Eski cihaz olsa da sonuçta amiral gemi. 2 yıl daha güncellik garantisi var. Sizce hangisi daha mantıklı? 820 ile 920 arasında 100 tl var. 920 daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 920 alacak paran varsa neden 925 almıyorsun ?

İstanbul Bilişim'e bak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 daha mantıklı
  • ekranları küçükten büyüğe doğru gidiyor çelişki var yani önce büyük ekran mı istiyorsun küçük ekran mı ona karar vermelisin .. Ayrıca 820 amoled diğerleri ips onu da düşün çünkü verdikleri görüntü bakımından fark var . Ayrıca 3 ününde tasarımında göz ardı edilmeyecek farklılıklar var. Yani işin özeti 3 telefon seçmişsin ama 3üde ayrı telden çalıyor
  • Bildiğim kadarıyla 925 amoled,920 ips. Farklılıklar olacaktır,920 sahibiyim,arkadaşımda 820 var oyunda görüntü kalitesi fark ediyor. (yanlışsam düzeltin lütfen)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 925 tüm testlerde daha parlak güneşte daha performanslı,görüntüleme açısı daha geniş,920 den geride olduğu bir test ben görmedim arka kapak ve ağırlık farkında kişisel tercih,ips ekranı amolede tercih edenler olabilir ama kişisel görüşüm 925 varken 920 alınmaz.

• 820 direkt elenmeli eğer 925 imkanı varsa o alınmalıdır. Ama illa bu üçünden ise ben 1320 alırdım, 920 alana da niye aldın demezdim.

• İmkanın varsa 925 al imkan yoksa büyük ekran istiyorsan 1320 alabilirsin.
  • 925teki Metal kasada oluşabilecek çizikleri de göz önünde bulundurarak 920 alırdım.

• Elbette 925 almalısın eğer bulamazsan aradığın fiyatta ikinci ellere de yönelebilirsiniz.

Fakat bu bahsettiğin modeller arasında kaldıysan 920 almak bence daha doğru olur.

• l925 alirsin tabi Istanbul bilisimde 998tlydi En son

• 820 kullanıcısı olarak 925 diyorum (büyük ekran istiyorsan 1320 tabiki). Neden 820 değil dersen 920-925 820'ye göre daha fazla ucuzluyor eskiden olduğu gibi aralarında fazla fiyat farkı yok.
  • Nokia 920 kipada nakit 749 tl ye satılıyor haberin olsun. Bu paraya daha iyisi yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 820 kullanıcısı olarak Lumia'nın 920'den aşağı telefonu alınmaz diyorum.
  • Büyük ekran istiyorsan 1320 yok orta halli dersen 925 tabii ki.
  • Çok teşekkürler cevaplar için. Şimdi ille de büyük yada küçük ekran diye bir olayım yok. Sanırım en mantıklı seçim 925 olacaktır. Çünkü 1320 ile ekran boyutu olarak aralarında fark olsa bile ekranı 4.5".. Yani zaten küçük bir ekran değil. Onun haricinde kamerası daha iyi. Malzeme kalitesi daha klas. Bir de yanlış düşünüyorsam düzeltin ama güncelleme konusunda eski-yeni cihaz ayrımı olacağını zannetmiyorum. Sonuçta hemen hepsi (ilk çıkanlardan beri) aynı donanımda cihazlar. İşlemci vb bakımından. Yani biri güncelleme alıyorsa diğeri de alacak. E aynı parayı verdikten sonra küçücük hoparlörü ve 5 mp kamerası olan bir telefon da almak istemiyorum. Ekranı ve bataryası ağzımı sulandırsa da durum böyle :D
  • Aralarından 820 yi direk ele derim. Onun yerine 925 ekle. Şimdi 920,925 ve 1320 kaldı. 920-925 arasından 920yi ele, 1320 ve 925 kaldı. Kamera, donanım vs bakımından 925 daha iyi ama 1320nin ekranı daha büyük. Burada sana kalmış. Kocaman ekran istiyorsan 1320, orta boy ekran yeter dersen 925 almalısın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.