Şimdi Ara

Lumia 735 uyumlu kulaklık ses seviyesi kumandalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar evet konu başlığındaki gibi bir özellik içeren kulaklık arıyorum. Önerisi olan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nokia purity kulaklıklar tam uyum sağlıyor. Kullanıyorum ve tavsiye ederim

• Xiaomi piston 2 ya da 3 ben 3 kullanıyorum sorunsuz. Ayrıca samsungum beyaz kulaklılarını tuşları da sıkıntısız çalışıyor.

• 735 için uyumlu olmasına gerek yok. Windows phone için uyumlu olması yeterli. Zannederim bir çoğu uyumludur. çünkü bu durum işletim sistemi ve müzik çalar ile ilgili. donanım ile ilgili bir durum değil. işletim sistemi ve muzik çalar sürekli güncelleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahacı

Xiaomi piston 2 ya da 3 ben 3 kullanıyorum sorunsuz. Ayrıca samsungum beyaz kulaklılarını tuşları da sıkıntısız çalışıyor.

Xiaomi Piston 1 düşünüyorum hocam. Sizin kullandığınız Xiaomi Piston 3 modelinde ses seviyesi tuşları falan sorunsuz çalışıyor mu?

http://www.hepsiburada.com/xiaomi-piston-kulakici-kulaklik-beyaz-p-TELKLKXIAOMIBYZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nataraj marble -- 21 Temmuz 2015; 11:17:29 >
  • abdullaharif kullanıcısına yanıt
    malesef sadece yazılım yetmiyor,benim sennheiser mm30i kulaklığımda kumanda tuşları hiç çalışmıyor.İphone ve androidde çatır çatır çalışıyor
  • Hocam bayagi gec oldu ama tuslar sorunsuz calisiyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.