Şimdi Ara

lumia 720 black gelince şarz sorunu yaşayan

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dun gece guncelledım telefonumu ama bugun hiç görmediğim derecede ısınmayla karşılaştım ve her zamanki gibi kullandığım halde şarzı birkaç saatte bitti acaba black güncellemesiyle ilgisi varmı varmı aynı sorunla karsılasan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 820 ve 925 te böyle birşeyle karşılaşmadım . Güncellemeden sonra farklı uygulama falan yüklediyseniz onşada alakalı olabilir

• Camera 360 temple run truck park 3D yükledim farklı olarakneredeyse hiçbirini denemedim ama belki de onlar arka planda çalışmış olabilirler

• 720 kullanıyorum oyun da oynadım fakat bir sorunla karşılaşmadım. Çift dokunma özelliğinin altında şarj tüketebilir diyordu belki o yüzdendir, ihtiyacınız yoksa kapatın.
  • Yine mi şar"z"

Arka planda çalışan uygulamaları kapatın...
  • 920'de aynı problemi yaşıyorum hocam. Günlük en az 2-3 saat konuşma yapardım sabah çıkartıp gece takardım. Black'dan sonra sapıttı telefon.
  • bende L620 var GDR3 prewiev kurdum şarj hunharca gidiyo.Garantiden de çıktı galiba GDR 3 ten dolayı.Kilit tuşu da bozulcak gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lumiasha23 -- 1 Şubat 2014; 15:49:06 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.