Şimdi Ara

lumia 720 açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar..muhtemelen daha önce bir konusu vardır ama bulamadım. telefon dondu. güç ve ses kısma tuşlarıyla soft reset yapmaya çalıştım kapandı ama açılmadı. birçok kez bu şekilde açmıştım. artık hiçbir tepki vermiyor şarj da kabul etmiyor ki kapandığında %60 şarjı vardı. hard reset yaparsak tüm bilgiler gidiyor değil mi? fotoğrafları ve bilgileri kurtarma şansı var mı?

• Bosver acilmasin, durumun varsa git baska bir telefon al bence ugrasmana degmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    zaten açılsa bile kullanmayacağım benim derdim verilerimi kurtarmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

zaten açılsa bile kullanmayacağım benim derdim verilerimi kurtarmak.
    Yillar once benim de basima geldi, pc bagla yine acilmaz ise hard reset baska yolu yok

bağladım pc'ye açılmadı. hard reset, kamera tuşu - güç tuşu ve ses açma tuşuna basılarak yapılıyordu değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerbuga

bağladım pc'ye açılmadı. hard reset, kamera tuşu - güç tuşu ve ses açma tuşuna basılarak yapılıyordu değil mi?
    Yok hocam, telefonu pc ye bağlayıp windows device recovery tool ile yapıyorsun. Yalnız program biraz nazlı, her zaman telefonu görmüyor.http://www.windowsphoneturkiye.info/ den faydalanabilirsin, adamlar hala kapatmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmucit

Yok hocam, telefonu pc ye bağlayıp windows device recovery tool ile yapıyorsun. Yalnız program biraz nazlı, her zaman telefonu görmüyor.http://www.windowsphoneturkiye.info/ den faydalanabilirsin, adamlar hala kapatmamış

Alıntıları Göster
    İş yoğunluğundan aklıma gelmişti yazmayı unuttum bu yöntemi.. O değil de halen Windows Phone diyine bana bir gülme geliyor

Ben en son wm10 gelecek sistem uçacak aralığında alanlardanım. Adamlar Nokia yı aldı sağlam telefon yapacaklar, sistem uçacak kaçacak vs. diye düşünüyordum. Bayağı safmışım. Allahtan giriş modeli almışım.

• Telefonun içini açabilirim diyorsan, aç pilini dışarıda şarj et. (telefoncularda pil şarj eden aletler var.)

Tekrar tak, açılma ihtimali var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    535'i n'aptınız hocam? Hala duruyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipli jeton kullanıcısına yanıt
    Evet kullanıyorum, akıllı telefondan hallice. Hiç yoktan iyidir hesabı gidiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.