Şimdi Ara

Lumia 640 Windows Phone 8.1 den Windows Mobile 10 güncellenmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde 1 adet Lumia 640 var ve işletim sistemi Windows Phone 8.1 d Windows Mobile 10 güncellemek istiyorum. güncellenmiyor. Mağaza çalışmıyor. Bu yüzden güncelleme programını indiremiyorum. Başka yöntemi var mı ?

• Pc için araç yayınladı Microsoft
  • nedir o ?
  • Yükseltme uygulamasını ofline olarak kurup bir dene istersen.
    Microsoft.UpdateAdvisor_2.4.1.0.Appx
  • yesanin276 kullanıcısına yanıt
    bu dosyayı attım telefona dosyayı nasıl yüklicem gözükmüyor telefonda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akletmeklazım

bu dosyayı attım telefona dosyayı nasıl yüklicem gözükmüyor telefonda
    Sd karta dosyayı atıp telefonu yeniden başlat ve mağaza bölümünden seçenekler kısmında yükleme işlemi oluyordu diye biliyorum.
    Magaza 8.1 de artık çalışmıyor o yüzden windows 10 geçmek istiyoruz
  • quote:

Magaza 8.1 de artık çalışmıyor o yüzden windows 10 geçmek istiyoruz
    Çalışmadığı biliyorum demek istediğim mağaza içinden seçenekler kısmında sd karttan yükleme menüsü seçeneği olması gerek. Eğer o kısma giremiyorsanız o zaman BURADA bahsedilen yöntem ile ofline W10'na geçebilirsiniz.
    Bu yöntemi denemiştim olmamıştı
  • Telefon güncelken herkes yerin dibine gömüyor du şimdi mağaza gitti uygulamalar gitti işletim sisteminin artık emasesi okunmayacak nerdeyse

bizim ülkemizde olduğu gibi yine birşeyleri kaybettik den sonra değeri anlıyoruz
  • quote:

Bu yöntemi denemiştim olmamıştı
    Ben bir kaç hafta önce 8.1'e dönüp tekrar bu ofline yükleme işlemi ile W10'a geçiş yaptım ve bir sorun olmadı.
    Gerekli adımları uyguladığınızdan emin olun ve tekrar deneyin bence.
  • Çin malı, nükleer reaktör gibi radyasyon yayan telefonların bile 2000 liradan başladığı bir ülkede demode olmuş, desteği kesilmiş 640xl lte candır.

Windows 10'a geçtim ben de. Beni uğraştıran sadece tam randıman verebilecek usb kablosunu bulmak oldu. Telefonu bilgisayara tanıtıyordum ama bağlantı bir noktadan sonra kopup kopup durdu. Motorola'nın orijinal micro usb si ile hallettim çok şükür.

kılavuzu hazırlayan arkadaşlara da teşşekür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Fuego -- 3 Eylül 2020; 10:1:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.