Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Galaxy s5 i baştan geçtim

Nokia 1520
    İphone5s
    Htc one
    Note 3
  • Benim de öyle işlemcisi orada telefonun normal ısınmasının Combat ta acayip grafikli bir oyun daha fazla işlemciyi kullanıyor o yüzden çabuk ısınıyor asphalt ta da ısınma yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scor

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Üye olmak isteyenler bu mesajı alıntı yaparak altına telefonunun rengini yazması yeterli.

nasip olursa beyaz renk alacağım / ALDIM

Ben de beyaz düşünüyorum. Memnun musun?
  • Bende de siyah var arkadaşlar, 15 Şubat'ta aldım.

Şu Facebook ve I.Explorer daha iyi çalışsa, Gmail anlık senkronize olsa, ve hem menülerdeki yazıları hem de devasa klavyesini küçültmenin bir yolunu bulsam en az 28 kat daha fazla seveceğim telefonumu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Üye olmak isteyenler bu mesajı alıntı yaparak altına telefonunun rengini yazması yeterli.

Sari olan, egekarasoy

• Pil sorunu ile ilgili olarak, Cihazı tam şarjdan cıkarıp, kapatıp açtığımda, şarj göstergesi %97 gosterdi. Bir daha doldurdum %100 oldu. Kapattım actım yine %98 di. Anlamadım gitti.
  • polater kullanıcısına yanıt
    Bu olağan bir durum kapatıp işlemini bir kaç defa yapın %100 olduğunda piliniz ancak o zaman tam dolar benim samsung wave 2 de dahil bu olay var siz kapatıp açın sürekli %100 olduğunda şarjdan çekin
  • quote:

Orijinalden alıntı: polater

Pil sorunu ile ilgili olarak, Cihazı tam şarjdan cıkarıp, kapatıp açtığımda, şarj göstergesi %97 gosterdi. Bir daha doldurdum %100 oldu. Kapattım actım yine %98 di. Anlamadım gitti.

İşte tam dolmamış. Tam dolduğunda 100% olarak açılıyor.
  • Birde pil tasarruf modundayken whatsapp bildirimleri gelmiyor burası da biraz ilginç. zaten kendisi de uyarıyor ama keşke öyle olması idi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi polater -- 26 Şubat 2014; 12:01:13 >
  • tasaruf modundo adi ustunde afsaruf yapmaya calisiyor wifi 3G bunlari ekran kapaliyken kapatiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Surfacefr -- 26 Şubat 2014; 12:14:30 >
  • oyunu bugun oynadim yani oynamaya calistim saklandim bi kosede. oyun gercekten cok guzel ve hosuma gitti , biraz el aliskanligi olmasi lazim , oyunda inma si normal gibi cok harika girafikleri var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

oyunu bugun oynadim yani oynamaya calistim saklandim bi kosede. oyun gercekten cok guzel ve hosuma gitti , biraz el aliskanligi olmasi lazim , oyunda inma si normal gibi cok harika girafikleri var.

Neredeyse bilgisayar grafikleri gibi grafik var oynadıktan sonra kulağımı yakacak kadar ısınması beni endişelendirdi.
  • Kılıf ve kablosuz şarj aparatını vodafone veriyor mu ? Bir de tarife ile almak ne kadar mantıklı cevap verirseniz sevinirim beyler
  • Hocam ısınma sorun oluyor mu peki , ısındıkça işlemci hızını düşürmeye bağlı takılmalar donmalar oluyor mu oyunda ?
  • İşte buna haber derim. Lumia 1520 yeni renk seçenekleri ve en önemlisi Windows 8.1 ile AT&T ile satışa sunulacakmış...

http://windowsphonehaber.com/yesil-lumia-1520-windows-phone-8-1-ile-attde-satisa-sunulacak.htm
  • yakin cekim
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

Hocam ısınma sorun oluyor mu peki , ısındıkça işlemci hızını düşürmeye bağlı takılmalar donmalar oluyor mu oyunda ?

Performansta bir fark yok yani o oyunda veya menülerde yavaşlama söz konusu değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bekir27

yakin cekim
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

Odağı daha iyi ayarlarsanız bir de renk ayarını otomatik haricinde elinizle seçerseniz daha kaliteli çekim yapabilirsiniz. Otomatik renk ayarında biraz kahverengi tonunda çekiyor.

• bende kamera tuşu açma kapama ve ses tuşları kadar sabit durmuyor, sanki gevşek gibi, sizde de öyle mi?
  • Güzel o zaman zaten telefonda oyun oynamaya karşıyım peki başka karşılaştığınız sorun var mı , kamerada bir problem var mı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.