Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (481. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sagol kaedesim tesekur ederim yorumun icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayir hocam 1520 kullanmiyorum ama burayi takip ettigimden buradan sorayim dedim.IS surumunun farkli olabilecegini dusunmemistim hic:)
    Sagolun kendi konuma sorayim ben en iyisi:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: **cyborg**

Hayir hocam 1520 kullanmiyorum ama burayi takip ettigimden buradan sorayim dedim.IS surumunun farkli olabilecegini dusunmemistim hic:)
    Sagolun kendi konuma sorayim ben en iyisi:)

Tavsiye etmem ama geliştirici sürümü kullanırsanız daha yüksek İ.S. sürümü yüklenir, Normal güncelleme kanalından size 8.10.12397.895 sürümü yüklenmiyor olabilir.
  • Rica ederimm kardeşim. Eklemeyi unuttuğum bişey var blurtooth zararlı dedim ama zararı telefondaki sar değerinin belki 20 de biri kadardır. Buda ufak degerlerdir. Ben su anda sony mdr x10 modelini alıcam 910 ve 920 den daha iyi performans veriyo telin gucude gayet yeterli çokk aşırı sed çıkmıyo ama bas lar dolgun tizler gayet iyi. Almak isteyen varsa bana ulaşabilir. Amerikadan yarı yarıya getirtebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dauvnsvl -- 20 Eylül 2014; 8:37:34 >
  • Hayirli ugurlu olsun arkadaslar cekilen fotograflari otomatik olarak OneDrive a yedekleyenler artik 15 Gb ekstra alana da sahip olarak 30 Gb a ulasiyor Sadece Windows (Phone) kullanicilari degil, Android ve iOS ta OneDrive kullananlar da ayni sekilde.

http://www.wpcentral.com/dont-delete-your-apps-or-photos-onedrive-now-offers-30-gb-free-storage
  • Arkadaşlar, Araç Şarj aleti öneriniz var mı telefon için? Çoğu şarj aleti ile denedim.verim alamiyorum

• Arkadaşlar telefonlarınızda ısınma problemi var mı? Şuanda iphone kullanıyorum daha öncesinde htc 8x kullanıyordum ve telefon aşırı derecede ısınıyor ve şarj tüketiyordu. İphone'da ısınma yok. Oyunda oynamıyordum üstelik. Bir instagram, facebook messenger gibi programlara girdiğimde yanıyordu resmen cihaz. Lumia 930'da da durum böyleymiş. Çok ısınıyormuş. Lumia 1520'de böyle mi acaba? Eğer böyle ise çok ısınıyorsa bunun sebebi nedir sizce?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: maste

quote:

Orijinalden alıntı: cdogru33

Google Nokia için uygulama yapmaz bence. Aralarında soğuk savaş var.

google niye uygulama yapsın ki.. twitch amazon tarafından alındı.

Ben Google tarafından alındı diye biliyordum teşekkürler

Skype uygulamasını bulamıyorum bir de

• quote:

Orijinalden alıntı: zephon

Arkadaşlar, Araç Şarj aleti öneriniz var mı telefon için? Çoğu şarj aleti ile denedim.verim alamiyorum

Telefonda 3500 mA pil var ve araç şarj aletleri genelde 500 mA çıkışlı oluyor yani USB çıkışı kadar 7-8 saate hiç kullanmazsan pil dolmuş olur. Araç şarj aleti alırken çıkış akımına bakın en az 1000 mA olmalı ki 1000 mA olursa telefon 3.5 saatte şarj olur buna göre araştırma yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can59

Arkadaşlar telefonlarınızda ısınma problemi var mı? Şuanda iphone kullanıyorum daha öncesinde htc 8x kullanıyordum ve telefon aşırı derecede ısınıyor ve şarj tüketiyordu. İphone'da ısınma yok. Oyunda oynamıyordum üstelik. Bir instagram, facebook messenger gibi programlara girdiğimde yanıyordu resmen cihaz. Lumia 930'da da durum böyleymiş. Çok ısınıyormuş. Lumia 1520'de böyle mi acaba? Eğer böyle ise çok ısınıyorsa bunun sebebi nedir sizce?

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

Ben de dahil olmak üzere aramızda ısınma sorunu yaşayanlar var ama sorun yaşamayan da var. Bendeki ısınma derecesi oyun oynarken sol elimi yakacak kadar ısınıyor. Navigasyonda da aynı şekilde kapaklı kılıf var telefon dizimin üstünde duruyor 10 dk sonra ısı kılıftanda geçerek bacağımı rahatsız ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 20 Eylül 2014; 18:27:34 >

• Ben de ne ısınma problemi var ne de şu ekranın kamera bölgesine bastırılınca oluşan dalgalanma mıdır nedir o var. Yani yok. Şuan telefonda gördüğüm tek olumsuz yön ise ekran parlaklığı en düşükte sağ üst köşede ışık titremesi ve aşırı kararma var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nokia Lumia 1020

Ben de ne ısınma problemi var ne de şu ekranın kamera bölgesine bastırılınca oluşan dalgalanma mıdır nedir o var. Yani yok. Şuan telefonda gördüğüm tek olumsuz yön ise ekran parlaklığı en düşükte sağ üst köşede ışık titremesi ve aşırı kararma var.

Bir kaç sayfa önce video koymuştum tekrar vereyim, yaşadığım ekran sorunları, son 30 sn. de senin bahsettiğin sorun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 20 Eylül 2014; 20:11:18 >

• Aynı sorun. Sizce değiştirmeye gerek var mı? İnternetten aldım alalı 14 gün olmadı ve bu sorunlardan dolayı satıcı siteye fax çektim iade için tüketici hakem heyetine gidin dediler. Problem çıkartır mı ileride çıkartır derseniz hemen hakem heyetine gideyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Aynı sorun. Sizce değiştirmeye gerek var mı? İnternetten aldım alalı 14 gün olmadı ve bu sorunlardan dolayı satıcı siteye fax çektim iade için tüketici hakem heyetine gidin dediler. Problem çıkartır mı ileride çıkartır derseniz hemen hakem heyetine gideyim.

Telefon garantili mi ? Garantiye göndermeyecekseniz iade etmek gerekir mi bilmiyorum çünkü bu sorun değişik bir şey ekran ışığı arttığında hiç iz yok. Kontrol edecek olan fark eder mi bilmiyorum.
  • Nokia tarafından garantili sanırım. Resmi distribütör diyor.

• quote:

Nokia tarafından garantili sanırım. Resmi distribütör diyor.

İade etme süresi 7 gün ise garantiye yollamanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Nokia tarafından garantili sanırım. Resmi distribütör diyor.

İade etme süresi 7 gün ise garantiye yollamanız gerekiyor.

Yok 14 gün oldu yeni kanunla şuan garanti ile uğraşmadan direk hakem heyetine giderek iade edebilirim ama telefondan memnunum yani o sorun da olmasa mükemmel olacak. Ha bunu iade edersem z3 Compact alırım değer mi diye düşünüyorum.

• Uzak masaüstünü deniyordum, aktarmalı görüntü olmasına rağmen normal ie den daha akıcı ve kolay kullanılabiliyor.
  • Ekran sorunundan şuan serviste telefonum.nfta bir üst servise gönderildi yazıyor.altta da onarılıyor diyor. Bu nedemek bilen va mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: gholen

Ekran sorunundan şuan serviste telefonum.nfta bir üst servise gönderildi yazıyor.altta da onarılıyor diyor. Bu nedemek bilen va mı?

Aynısı bende yazmıştı, 2 saatte yazılım atıp parça değiştirmişler ve ayarları optimize etmişler hemen seevisten çıktı tabi sonuç = 0 umarım sen sonuç alırsın.
  • 
Sayfa: önceki 479480481482483
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.