Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (408. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya ben onu çok denedim malesef benim bilgisayara kuramadın:(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    dene bende bakıcam ama sadece whatsapp ve konusma cok yedi ya 18 saat dayandı tel. normalde iki gün gidiyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hagi03

Yeni ekran görüntüm
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

lock screen iconunu hangi programdan yaptın dostum, transparan tiles ile mi?
  • eP_362 kullanıcısına yanıt
    yazamıyorum kodu 8.0 a döndüğüm için recovery tool görmüyor telefonu
  • 27 Temmuz demiştim Cyan için, 3-4 gün gecikti. Neyse GRD1 Preview önümüzdeki hafta gelir ama söz vermeyeyim 3-4 gün gecikebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal172 -- 31 Temmuz 2014; 0:21:46 >
  • IIAeRRoWII kullanıcısına yanıt
    Galiba benim şarjı güncellemeler yemiş otomatik güncelleme açık kalmış

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Başka usb portu dener misiniz? 8.0 sürümünü de destekliyor program.
  • Şarkı çabuk biten arkadaşlar pil tasarrufundan arka planda çalışmaz gereken uygulamalar gerektiği gibi ayarlı mı ? Her oyuna ve uygulamaya izin verilmişse zaten beklerken şarjı biter dikkat etmek lazım.
  • Haftaya gdr1 gelecek onu bekleyecegim. Snapdragon800lu cihazlara, yani biz, hizli sarj ozelligi gibi bi sey soylemisler ama en cok canli kutucuklu klasorler ozelligi hosuma gitti

• Bro bu geliştirici hesabını kapattım onun için alamam güncellemeyi mecbur 8.0 dönüp cyanı alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmutuslu

Telefon içerisindeki yazılım ne olursa olsun o program telefonu görür. Telefon çalışmasında problem olmuşsa soft reset atın bunun dışında telefondan kaynaklı hiç bir problem olamaz. Başka bir bilgisayar varsa onda programı yüklemeyi deneyin. Nokia sürücülerinden kaynaklı problem olmuş olabilir. Bu recovery programı kendi yanında bir çok sürücü ve yazılım da yüklüyor. Denetim masasından program ekle kaldır a girip programları üretici adına göre sıralatın ve üreticisi Nokia olan hangi program olursa olsun hepsini kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatın. Daha sonra tekrar bu programı yükleyip yeniden başlatın ve açılınca telefonu usb ye bağlayıp tuş kilidi şifresi varsa açın, recovery programını çalıştırın. Nokia programlarının hepsini sildiyseniz görmemesi mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 31 Temmuz 2014; 0:57:35 >

• Darısı bizim başımıza gel artık be
  • cehaletiimi bağışlayın ama Lock Screen live tile nı nasıl phototream ile yaptınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfi -- 31 Temmuz 2014; 1:33:24 >
  • Şimdi 8.1 previewdan 8.0a donsek dahi gelmeme ihtimali var mı guncellemenin?

• konuya destek olalım,şu anda 2. sıradayız
  • quote:

Orijinalden alıntı: shumin

Şimdi 8.1 previewdan 8.0a donsek dahi gelmeme ihtimali var mı guncellemenin?

Türkiye ROM lu ise Dünyanın neresinde olursanız olun 8.0 yüklüyse bu güncellemeyi alırsınız.
  • Teşekkür ettim bayram sonrası eve geldim. Uğraşssam mı şimdi kalkıp bilemedim yarın da iş var. Olmazsa yarın yaparım rahat rahat

• quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

konuya destek olalım,şu anda 2. sıradayız

Kan ihtiyacı olan konu açılmış bilinçli olarak o konunun üzerine geçmesini istemem, bu gibi ihtiyaçlara popüler arasında olmak çok önemli.
  • evet nokia care suite ile tr romu attım güncellemeyi bulmaya başladı sanırım oldu bu iş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Çok şükür:)

gece gece bakmaz olaydım yahu (: Arkadaşlar dikkatimi çekti arkadaşın fotoğrafında accessories agent diye bir kısım var bende yok acaba neden olabilir ? yerleri bile değişik biraz garibime gitti açıkcası kendimi dışlanmış hissettim (:(:

• 
Sayfa: önceki 406407408409410
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.