Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Boşver androidçileri.onlar o işletim sistemi ile daha çok kıvranırlar.
    Ammaa eğer ki Tizen devreye girerse işte o zaman koyu Nokia ve Microsoft çu olarak ben bile ilk satın alanlardan olurum.

(MeeGo=Tizen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bakalım Peugeot 406 kısmetse:)

• Nokia camera cok iyi cekiyorda acilista cok yavas aciliyor birde onizleme cok yavas bekletiyor aynimi sizlerdede yoksa bendemi oyle. Yab kamera tusuna nokia camerayi atadim ama cok gec aciliyor ya.buda canimi skiyor hele on izleme. Sanki elimde android telefon varmis gibi hissediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mycepi

Sankim cyan yuklenince sarj daha cabuk bittiyor gibime geldi. Ben oyle hissetmemisimdir umarim ama oyle ya bekleme modunda hic sarj yemeyen telefon sarj yiyor. Bakalim bekleyip gorecegiz.

Daha önce bahsetmiştim ama kimse oralı olmadı ya da olmak istemedi.
    Bekleme konumunda değil de ufak kullanmaya başlayınca pil azalmaya başlıyor.

• Konuyu popüler yapmışız bunu 1 hafta indirmeyelim beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BonezCrusher -- 30 Temmuz 2014; 21:34:37 >
  • mycepi M kullanıcısına yanıt
    Bende de öyle başkalarına da sordum kimlerinde yemiyormuş sıfırlamayı düşünüyorum ben.

• Biraz ayrılmaya gelmiyor
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 30 Temmuz 2014; 21:40:27 >
  • mycepi M kullanıcısına yanıt
    1-2 saniye arası bir şey sürüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Bende de öyle başkalarına da sordum kimlerinde yemiyormuş sıfırlamayı düşünüyorum ben.

Arka planda birşeyler oluyordur 1-2 gün dokunmayın bence baktınız olmuyor öyle el atarsınız. Telefon şarjdayken şarjı bitiyordu bugün
  • Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlasam neler kaybolacak daha doğrusu neleri geri kurtaramayacağım

• Sonunda kavuştuk Cyan'a. 8.0dan geçtim ben cyan'a. Arka planda çalışan programları bulamadım menüde, nerededir?
    Bu dosya yöneticisi yüklü değil herhalde, microsoftunkini mi yüklücez yoksa bu bir ara paralılar çıkmıştı. Hangisini tavsiye edersiniz.
    Başka aklınıza gelen birşey varsa soyleyebilirmisiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Arka planda birşeyler oluyordur 1-2 gün dokunmayın bence baktınız olmuyor öyle el atarsınız. Telefon şarjdayken şarjı bitiyordu bugün

Öyle yaparım 2-3 gün daha beklerim.

• quote:

1-2 saniye arası bir şey sürüyor

Tuşu basılı tutup açınca 3-4 sn de açıyor. Netlemede biraz sıkıntı mı var yoksa baba mı öyle geldi

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

• Piş tasarrufunda arka plan da çalışan uygulamalar, dosyalar adında uygulaması var Microsoft'un onu indirin.

• ascfadv
  • quote:

Orijinalden alıntı: cdogru33

İnstagram için 6tag öneririm. Facebook için Facebook beta . Twitter zaten iyi .

6tag'da video var biliyorum ama video paralı ve videoya efekt ekleyemiyorsun ve kendi galerinden video da ekleyemiyorsun

• İlk açış öyle sonrası 2 saniye sürüyor dene bak, daha denemedim hiç fotoğraf sadece gece çekimi denedim ama yoktur sanmıyorum.

• Az önce test ettim.Oyunlarda kasma falan yok.Spiderman çok rahat oynattı.M.C:Blackout bile gayet akıcıydı.8,0'da iken MC'de bayağı ısınıyordu.Şimdi farkettim.8,1'de ısınma çok daha azdı.

• Mağazanın durumu nasıl instagrama güncelleme gelmiş mi ve mağazadaki çeşitlilik artmış mı

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.