Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mac içinde vardı uygulaması bakıyım bir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Destek
    Note 3e Android L gelince biz bekleriz

Tabi ki geliriz

sende 1520 yok muydu ben mi yanlış hatırlıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: nazr21

Telefon akıyor. İyi ki 8.1 dev. Prewiew'a geçmemişim. Daha yeni telefon dondu hiç bir şey yapmadı,bunun bir daha yaşanmaması için soft reset mi yapsam

Takılınca güç tuşu ve ses kısma tuşuna basılı tutunca yeniden başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

quote:

Orijinalden alıntı: ₯

Gelmiceeeek gelmiceeek pilin bitsede gelmicek Cyan değilmi gelmicek...

Geldi geldi pilim de bitmedi geldi

Durmucam durmucam cyan geldi durmucam, pilim doldu durmucam
  • Ah bide bize geleydi bugün 1320 için neredeyse bütün ülkelere verdiler Türkiye yok listede
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Mac içinde vardı uygulaması bakıyım bir.

http://www.nokia.com/tr-tr/destek/faq/?action=singleTopic&topic=FA142987

Telefonunuzda yazılımla veya yazılım güncellemeyle ilgili sorun varsa Nokia Software Recovery Tool ile telefonunuzun yazılımını evden sıfırlayabilir ve kurtarabilirsiniz. Windows Phone 8 yüklü modellerde telefonunuz yanıt vermediğinde, takıldığında veya açılmadığında da Nokia Software Recovery Tool kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınız için ön gereksinimler:

Microsoft Windows 7 ya da sonrası.
    Telefonunuzu bilgisayara bağlamak için USB kablosu.
    Minimum 4 GB boş depolama alanı.

• orktas O kullanıcısına yanıt
    teşekkürler ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Ah bide bize geleydi bugün 1320 için neredeyse bütün ülkelere verdiler Türkiye yok listede

1320 için güncellemeyi OTA dan alan var mı ?
  • Arkadaşlar kızmayın bağırmayın... Saatlerdir geri sayfalarda, şu arkaplana resim koymak için ne yapmam gerektiğini anlatan veya kurmam gereken programı söyleyen sayfayı arıyorum bulamıyorum artık gözlerim duman oldu sorayım dedim...
  • haldun2525 H kullanıcısına yanıt
    Şu Windows için olanı indirmeyi dener misiniz Nokia forumda konusu vardı bulamadım

• http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Türkiye ve bir kaç ülke için hala test aşamasında diyor
  • Gerginix kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-> başlangıç tema

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Türkiye ve bir kaç ülke için hala test aşamasında diyor

Olsun OTA ile güncelleme alınıyor, güncelleme takviminde OTA ile güncellemenin daha önce alınacağı yazıyordu.

• Arkadaşlar peki bu 8.1 güncellemesini nokia software recovery tool ile kurarsam sıfırlanacak ama uygulamalardaki ilerlemelerimizi nasıl yapıcaz mesela ben bir oyunda baya bir ilerledim aracımı modifiyeledim şimdi sıfırlarsam onlar gidecek mi oyunların save ini almak mümkün mü acaba

Birde bu telefon sanki wifi deyken daha fazla pil harcıyor gibi geliyor bana acaba sizde de öylemi.

yok mu bu sorularıma alabileceğim bir cevap
  • 8.1 güncellemesini görene kadar büyük ihtimalle telefonu çoktan elden çıkarmış olucam androide geçmeye karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodgarden

Arkadaşlar peki bu 8.1 güncellemesini nokia software recovery tool ile kurarsam sıfırlanacak ama uygulamalardaki ilerlemelerimizi nasıl yapıcaz mesela ben bir oyunda baya bir ilerledim aracımı modifiyeledim şimdi sıfırlarsam onlar gidecek mi oyunların save ini almak mümkün mü acaba

Birde bu telefon sanki wifi deyken daha fazla pil harcıyor gibi geliyor bana acaba sizde de öylemi.

NSRT ile Cyan yüklenmiyor OTA yani telefon üstünden Wi-Fi ile yüklemen lazım. 8.0 kullanıyorsan veri kaybın olmaz ama 8.1 DP kullanıyorsan NSRT ile 8.0 a döneceğinden çoğu oyunda ilerlediğin bölümler gidecek.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar peki bu 8.1 güncellemesini nokia software recovery tool ile kurarsam sıfırlanacak ama uygulamalardaki ilerlemelerimizi nasıl yapıcaz mesela ben bir oyunda baya bir ilerledim aracımı modifiyeledim şimdi sıfırlarsam onlar gidecek mi oyunların save ini almak mümkün mü acaba

NSRT ile Cyan yüklenmiyor OTA yani telefon üstünden Wi-Fi ile yüklemen lazım. 8.0 kullanıyorsan veri kaybın olmaz ama 8.1 DP kullanıyorsan NSRT ile 8.0 a döneceğinden çoğu oyunda ilerlediğin bölümler gidecek.

Nasıl yani NSRT ile cyan yüklenmiyor mu yoksa şimdilik mi yüklenmiyor önceki sayfalarda NSRT ile yüklememizi tavsiye eden siz değil miydiniz dp kardeşim.

• Ooooooo oley oley oley 😁😁😁
    cyan gelmis durmicam basliyorumm ya superrrrr sonra gorusuruz. Bi guncellim ben:))

• quote:

Orijinalden alıntı: mycepi

Ooooooo oley oley oley 😁😁😁
    cyan gelmis durmicam basliyorumm ya superrrrr sonra gorusuruz. Bi guncellim ben:))

Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Cemo00

quote:

quote:

Nasıl yani NSRT ile cyan yüklenmiyor mu yoksa şimdilik mi yüklenmiyor önceki sayfalarda NSRT ile yüklememizi tavsiye eden siz değil miydiniz dp kardeşim.

Evet ama herkes acele ediyor ve güncelleme şu an sadece OTA da var. NSRT ile 8.0 a dönünce uyduruk bir E-Posta ile telefonu açıp tüm 8.1 güncellemelerini yükleyin sonra telefonu zaten sıfırlayınca normal kullandığınız E-Posta şle aktif edersiniz. Her duruma göre yapılacakları optimize etmeye çalışıyoruz. 8.0 dayken uyduruk bir E-Posta kullanınca yapacağınız 2-3 tane 8.1 güncellemeleri fazla uzun sürmeyecek zaten çünkü telefonda uygulama olmayacak.

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.