Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (390. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gholen

8.1 developerin üstüne geliyor mu ? Temiz ve net bir soru arkadaşlar. Saygılar

Net gelmiyor
  • Ekranımı yansıt(miracast) ve 5.1dobly desteğinden ekran görüntüsü bu arada şu canlı fotoğraflarda çok şekil olmuş
    ♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.0'a dönücem güncelleme için fakar telefonda yüklü uygulamaların listesini alma şansımız var mı?
  • LoungeST kullanıcısına yanıt
    İnternet üzerinden mağazaya girince daha önceden yüklediğin uygulamaların hepsi çıkıyor olması lazım bir bak istersen sonra sıfırlarsın.

WP 8.1 PD varsa ayarlarda yedekleme seçeneklerini aktif et ve yedeklemelerini yap. Güncelleme sonrası uygulamaların gelecektir ve baştan kurulacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orktas

İnternet üzerinden mağazaya girince daha önceden yüklediğin uygulamaların hepsi çıkıyor olması lazım bir bak istersen sonra sıfırlarsın.

Windows hesabında satın alma geçmişinde daha önce yüklediğin bütün uygulamalar var.

• sesem S kullanıcısına yanıt
    Bende bunu demiştim de ismi aklıma gelmemişti sağ olasın

• Yüklü olan uygulamalar 8.1 de zaten sıfırlama sonrası otomatik olarak indirip yüklüyor, sadece skorlar gider.
  • KRML kullanıcısına yanıt
    Yedekleme yaparken sürekli hata alıyorum.Güncelleme heycanlıyla telefonu sıfırlayıp rehberi kaybetmeyelim

• Bocaboston B kullanıcısına yanıt
    Rehber yedeklemesini zaten Hotmail/Outlook/Gmail mail hesabınızla yapıyor olmalı. Bilgisayardan mailinizi açıp kişiler/contacts kontrol edin derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce de sordum ama gözden kaçtı sanırım, 8.0 olan herkes güncellemeyi aldı mı? Ona göre 8.0'a sıfırlıycam, güncelleme herkese gelmediyse boşuna sıfırlamayalım? Uygulama listesine çözüm olarak da tüm listenin parça parça screenshoot'ını aldım :)
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Hocam 8.1 e güncelledim lakin ayarlar'ın altında video kısmını bulamadım. Nereden ulaşabilirim bu video ayarına?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insanatomystic

Hocam 8.1 e güncelledim lakin ayarlar'ın altında video kısmını bulamadım. Nereden ulaşabilirim bu video ayarına?

Nokia kamerayı açıp onun ayarlarından ayarlayacaksın.
  • Galiba aldı sıfırla %95 güncelleme gelir eğer gelmezse 1 hafta forum a girmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 30 Temmuz 2014; 1:10:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoungeST

Az önce de sordum ama gözden kaçtı sanırım, 8.0 olan herkes güncellemeyi aldı mı? Ona göre 8.0'a sıfırlıycam, güncelleme herkese gelmediyse boşuna sıfırlamayalım? Uygulama listesine çözüm olarak da tüm listenin parça parça screenshoot'ını aldım :)

- Tüm yedeklerini al
    - Nokia Software Recovery Tool ile 8.0 a dön
    - Telefon ilk açıldığında yedeklerin gitmesine karşı önlem almak istiyorsan her zaman kullandığından farklı bir E-posta ile telefonu aktif et
    - Cyan güncellemesini yükle ve telefon açılınca ayarlardan sıfırla ve tekrar açılsın.
    - Bu sefer her zaman kullandığın E-Posta ile telefonu aç, uygulamalar yedeği görürse zaten otomatik hepsi yüklenir senin tek tek uğraşmana gerek yok. 8.1 de uygulamalar ve karelerin yerleri otomatik geri yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 30 Temmuz 2014; 1:14:16 >
  • orktas O kullanıcısına yanıt
    Telefonu 8.0 olarak kullanmak zorunda kaldıktan sonra foruma girmesen ne değişir :))
  • Telfondan SD karta dosya çok kolay bir şekilde taşınabiliyor.
    Ancak güncellemeden sonra excel dosyası geç açılıyor.

• Güncelleme 3 aşamadan oluşuyor.

1.aşama cyan hazırlık güncellemesi 6 adımdan oluşuyor 10-15dk

2.aşama cyan güncellemesi 19 adım 40-45dk

3.aşama ek dil desteği 19 adımdan oluşuyor 8-12dk

He bir de bu konun en popüler konu olması lazım be bu sükunet güncelleme geldi güncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: LoungeST

Az önce de sordum ama gözden kaçtı sanırım, 8.0 olan herkes güncellemeyi aldı mı? Ona göre 8.0'a sıfırlıycam, güncelleme herkese gelmediyse boşuna sıfırlamayalım? Uygulama listesine çözüm olarak da tüm listenin parça parça screenshoot'ını aldım :)

- Tüm yedeklerini al
    - Nokia Software Recovery Tool ile 8.0 a dön
    - Telefon ilk açıldığında yedeklerin gitmesine karşı önlem almak istiyorsan her zaman kullandığından farklı bir E-posta ile telefonu aktif et
    - Cyan güncellemesini yükle ve telefon açılınca yarlardan sıfırla ve tekrar açılsın.
    - Bu sefer her zaman kullandığın E-Posta ile telefonu aç, uygulamalar yedeği görürse zaten otomatik hepsi yüklenir senin tek tek uğraşmana gerek yok.

Tamam zaten dediğin gibi yapıcam da, acaba 8.0'a dönüp de güncelleme gelmemiş olma durumu olur mu?
    Onu lafın gelişi dedim de buyuk ihtimalle gelir

• 
Sayfa: önceki 388389390391392
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.