Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Dp kardeşim bizde mi bir sorun var acaba bendede güncelleme görünmüyor ?

Ben de şimdi güncelledim ama hala burdaki gibi lumia black yazıyor 8.1 guncellemedi mi yani....

• Güncelleme %96'da iken telefon sapıttı dağıldı... Yani öyle bir görüntü ki anlatamam... Telefonun 6"lik ekranında normalde sağ alt köşede göreceğim kısım, ekranın sol üstünde, yazılar, resimler olması gerekenin 20 katı büyüklüğe çıkmış durumda... Neler olup bittiğini görme şansım yok... Sonuna kadar bekleyeyim mi yoksa kapatayım mı telefonu bilmiyorum... Kısacası, ekrandaki görüntü 20 kat büyüdü ve sadece sağ alt köşe görünüyor, tuşlar tepki veriyor, menüyü ileri geri taşıyorum ama... Bilmiyorum izah edebildim mi...

Edit: Yani monitör ekranın sağ alt köşesine zumlanmıştı... Kapadım açtım düzeldi bu arada güncelleme sadece inidirilmiş ve hazır duruma gelmiş. Şimdi kuruluma geçtim. Başka yaşayan olur mu bilmiyorum ama daha güncelleme sırasında tadımızı kaçırdılar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerginix -- 29 Temmuz 2014; 23:41:32 >
  • 8.1 ve lumia cyandan selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olacak is degil , arkadaşlarla dışarıda idim bi geldim ,güncelleme gelmiş yüklenmiş neler neler olmuş hepimize hayırlı olsun , geçmiş olsun ..sabah 6:30 da Ise gitmek Icin kalkacak olmama rağmen bu guncellemeyi yükleyip kurcalamadan hayatta uyuyamam

• Beta kullananlar alamıycakmı ona göre 8.0 dönecem.
  • Telefon jet gibi, yavaşlasın diye hooooo diyorum o derece

• ilk güncellemeden sonra cyana geçmedi telefon, daha sonra tekrar güncelleme yapayım dedim baktım şimdi sanırım cyanı güncelliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Güncelleme %96'da iken telefon sapıttı dağıldı... Yani öyle bir görüntü ki anlatamam... Telefonun 6"lik ekranında normalde sağ alt köşede göreceğim kısım, ekranın sol üstünde, yazılar, resimler olması gerekenin 20 katı büyüklüğe çıkmış durumda... Neler olup bittiğini görme şansım yok... Sonuna kadar bekleyeyim mi yoksa kapatayım mı telefonu bilmiyorum... Kısacası, ekrandaki görüntü 20 kat büyüdü ve sadece sağ alt köşe görünüyor, tuşlar tepki veriyor, menüyü ileri geri taşıyorum ama... Bilmiyorum izah edebildim mi...

Edit: Yani monitör ekranın sağ alt köşesine zumlanmıştı... Kapadım açtım düzeldi bu arada güncelleme sadece inidirilmiş ve hazır duruma gelmiş. Şimdi kuruluma geçtim. Başka yaşayan olur mu bilmiyorum ama daha güncelleme sırasında tadımızı kaçırdılar:)

Ayarlar>Erişim kolaylığı>Ekran büyüteci açık kalmış olmalı

• Selamlar herkese...

An itibarı ile OTA güncellemeyi alıyorum. Ancak bir sorum olacak. DP ve orktaş arkadaşlarım, siz bilgisayar üzerinden temiz kurulum önermiştiniz lakin, şu anda temiz kurulum şansım yok. Evde döndüğümde mevcut 8.1 im üzerine tekrar temiz kurulum yapabilir miyim? Bir sıkıntı olur mu?

Edit: Güncellemeye geçmemiş henüz indiriyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insanatomystic -- 29 Temmuz 2014; 23:58:32 >
  • Hocam güncellemeyi OTA olarak mı aldınız yoksa bilgisayara USB bağlantılı temiz kurulum mu yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: insanatomystic

Hocam güncellemeyi OTA olarak mı aldınız yoksa bilgisayara USB bağlantılı temiz kurulum mu yaptınız?

Ayarlar > Telefon güncellemeleri

• cdogru33 C kullanıcısına yanıt
    Yeni kilit ekranı güncellemesiyle o tarz uygulamalarda gelir heraldi bekliyoruz her zaman olduğu gibi

• İnatla gelmiyor güncelleme,İsmail abinin beklediği gemi gibi valla

• Çok şükür güncelleniyor ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gerginix

Güncelleme %96'da iken telefon sapıttı dağıldı... Yani öyle bir görüntü ki anlatamam... Telefonun 6"lik ekranında normalde sağ alt köşede göreceğim kısım, ekranın sol üstünde, yazılar, resimler olması gerekenin 20 katı büyüklüğe çıkmış durumda... Neler olup bittiğini görme şansım yok... Sonuna kadar bekleyeyim mi yoksa kapatayım mı telefonu bilmiyorum... Kısacası, ekrandaki görüntü 20 kat büyüdü ve sadece sağ alt köşe görünüyor, tuşlar tepki veriyor, menüyü ileri geri taşıyorum ama... Bilmiyorum izah edebildim mi...

Evet o %96'da bayağı bekliyor telefon sabırla bekleyin.

• Oldukça iyi bir güncelleme olduğunu söylemem gerek. Şimdilik... Pil ve ekstra programlar da sınanacak...

• 8.0 olan herkes aldı mı? Telefonu 8.0'a sıfırlayalım mı?

• Gece çekimleri şahane olmuş iso 100 ile flaşsız gündüz gibi çekim yaptım

• Güncellemeyi yapamayan arkadaşlar acele edip telefonuna müdahale etmesin şu sitede Turkey kısmında güncelleme görününce tekrar denersiniz ->http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/ şu an daha yazılmamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 30 Temmuz 2014; 0:32:52 >

• 8.1 developerin üstüne geliyor mu ? Temiz ve net bir soru arkadaşlar. Saygılar

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.