Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (387. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.908
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan73

Arkadaşlar lumia 1520 de ekran parlaklığını evin içinde otomatikte kullanıyorum çok az şarj yiyor fakat bazen çok daha hızlı şarj tüketiyor.Manuel düşük'e getiriyorum o ekranı daha parlak yaptığı halde çok daha yavaş şarj tüketiyor.Androidlerdeki gibi 0-100 arası manuel ekran parlaklığı ayarı da gelse cyanla birlikte mükemmel olur.Bu arada instagram beta diğer uygulamalara göre daha fazla şarj tüketiyor benden söylemesi herhalde beta olduğundan.Ben internet explorer 11 ile birlikte okuma modunun geleceğini okudum.Süper olur ios daki safarideki okuma modu ipadde mükemmel oluyor.Aynısını yaparlarsa mükkemmel olacak windows phone

Otomatikte ekran ışığı en az 10% falan oluyor ama manuel düşük ayarlarsan 30% falan oluyor. Hep karanlık yerde olursan otomatik çok tasarruf sağlar ama aydınlık bir yere çıkarsan ekran ışığı 100% e kadar çıkar ve çok şarj tüketir. Bu yüzde 10% a kadar biz düşürebilseydik dediğiniz gibi çok tasarruf yapardı.

Okuma modu böyle gösteriyor

Her zamanki gibi gene anında yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim.Sen herhalde wp developer kullanıyorsun galiba.Artık bence ıygulama yazan firmalara mail atmalıyız bence wp teller azımsanamayacak satışlara ulaştı.Bitaksi Obilet gibi uygulamaların da wp'a hala gelmemesini anlamış değilim.Karnaval nasıl mükemmel çalışıyor.Yapan firmalar yapıyor.Bu windows phone'un suçu değil.Lumia 630 da baktım da 8.1 harika olmuş gerçekten.Bende Lumia Software update'i indirdim.Orda hepsini buldum.Ama system restore ettiğim zaman aslında bütün ayarların eskisi gibi ana sayfadaki live tieler bile geri gelmesi gerekmez mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• http://imgur.com/xb4hvgd

güncelleme var görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cdogru33 -- 29 Temmuz 2014; 20:51:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet arkadaşlar cyan geldi hadi hayırlısı güncellemeye başlıyorum ben de

• Bende yok güncelleme ?

• Evet kesinleşti. 8.1'e yükseltilecektir dedi ve çarklar dönmeye başladı.
  • İngiltere, Finlandiya ve Macaristan'da güncelleme var.
  • Banada geldi güncelleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cemo00 -- 29 Temmuz 2014; 21:25:47 >
  • Nokia Türkiyeye bayram hediyesi verdi İnşallah sıkıntısız güzel bir update olur şimdiden tüm arkadaşlar için hayırlı olsun tabii 1520 sahipleri için.Güncellemeden önce wp developer tool yükleyen arkadaşların kesinlikle onu kaldırıp 8.0 black e dönmelerini tavsiye ediyorum çok büyük sıkıntılar olmuş update sırasında zaten kaldırmışlar.

• Allah Allah.herkese geliyor da bir Dp ile banamı yok ?

• Wifi olmadığı için yüklemiyorum ben. Yukleyenlerin yorumlarını bekleyecem ayrıca .

• Önce 6/6 paketlik yükleme yapıyor. Kapanıp açıldıktan sonra güncelleme bulununca yükleyeceğiz diyor ama arkasından beklemek istemiyorsanız güncellemeleri gidip kontrol edebilirsiniz
    diye uyarı veriyor. Ee tabiki beklermiyim
    Şimdi ana paketi yüklüyor.
  • Bende de cyan olduğu halde güncelleme geldi.

• Arkadaşlar biriniz mobilden nasıl resim yükleyeceğim hakkında beni bilgilendirebilirse çok iyi olacak şimdiden teşekkürler.

• Cemo00 kullanıcısına yanıt
    8,1 geldi zaten onunla direkt yükleyebileceksin yükle güncellemeyi

He ama ille de 8 için soruyorsan grin adlı uygulamayı indir oraya yükle orada çıkan linki de buraya yapıştır

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

8,1 geldi zaten onunla direkt yükleyebileceksin yükle güncellemeyi

He ama ille de 8 için soruyorsan grin adlı uygulamayı indir oraya yükle orada çıkan linki de buraya yapıştır

Hmm teşekkür ederim bilgilendirme için 8.1 geldi zaten o yüzden gerek kalmadı uygulamaya. Ha bu arada güncellemeyi nasıl yükleyeyim Nokia software recovery tool ile mi yoksa direk wifiden mi yükleyeyim hangisini tavsiye edersiniz.

• Cemo00 kullanıcısına yanıt
    Nokia software tavsiyem olur daha sorunsuz bir şekilde yüklersin

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun arkadaşlar.

Ben beklemeye devam edeceğim maalesef önceden söylediğim ve imzamda görebileceğiniz gibi benim cihaz Malezya menşeili ( Amerika'da iken Amazon internet sitesinden İngiltere deki bir satıcıdan almıştım )

Sabır, sabır ya sabır...

• Güncelleme bitti.
  • KRML kullanıcısına yanıt
    Olsun yakında gelir size de

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Nokia software tavsiyem olur daha sorunsuz bir şekilde yüklersin

Nokia software ile yüklediğim zaman Rehber,paralı uygulamalarım,oyun verilerim, vb. Gibi şeyler silinir mi silinirse nasıl yedeklerim ? Yardımın için şimdiden teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 385386387388389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.