Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anladım , ben genellikle tüm gün ofisteyim , wi-fi hep açık olur .. müzik dinlerim arada video izlerim falan.. gerçi 3400 mah den de iyisi yok piyasada .. kırmızı alacağıma da pişman olmam inşallah ileride çok güzel bir kırmızısı var .. dayanamıyorum alacam
  • Hayir, yeni email adresi olmasi gerekiyor diye dusunmustum acikcasi. Hatta otomatik eski ana hesabimin emaili cikiyordu geri tusuna basinca email ve sifre girme ekrani cikti orada yenisini girdim. En azindan girdigimi dusundum. Gerci soyledigin gibi Wallet ta tek bir ms hesabi olur.

Eskisine ayni kodu yazmayi denedim simdi ve ayni uyariyi aldim. Ama hemen sonrasinda TRY hesabi cikti. Tek sorun su anda 0 TRY gorunuyor :D O da duzelir belki.

Duzelmese de tesekkurler Dp ve Orktas
  • quote:

Orijinalden alıntı: byturkuaz

Ekranim bjyuk geldigi icin satiyorum gidip 925 yada 1020 bakcam ::)) sari iki aylik temiz 1690 tl istiyorum . Aklnzda olsn arkdslar

Siz note 3 ten geçmemiş miydiniz ? Ekran o note3 ü kullanan birine göre bence normal gelmesi gerekiyor

Bir de bence daha bekleyin lumia 930 gelince 930 alıp 1520 ile takas etmek isteyenler olacaktır onlar ile takas edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye programını silip silip yukluyorum ama aynı kodu üretiyor hep o yuzden bir türlü yapamadım
  • ahmet_t12 kullanıcısına yanıt
    Başka e posta ile denediğinden emin misin.

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Başka e posta ile denediğinden emin misin.

evet yenın outlook hesapıyla oluşturduruyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • KRML kullanıcısına yanıt
    Evet aynen tahmin ettiğim gibi ve ₯ nin uyardığı gibi Gift Voucher uygulamasından kod alırken yeni tanıttığınız email i giriyorsunuz, fakat wallet ( cüzdan ) uygulamasında bu kodu girerken, ana mail hesabınızdan girmeniz gerekiyor. Yoksa benim gibi herhangi bir cihaz tanımlı olmayan yepyeni Microsoft hesabınızda 75 lira oylece bekler :D Hayırlısı artık
  • Herkese merhaba,

Bir süredir bu konuyu takip ediyordum, telefonun iyi ve kötü sayılabilecek taraflarını tüm ayrıntılarıyla burada yazan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hafta sonu ben de Kırmızı renk 1520'mi satın aldım. Kararımda hepinizin etkisi büyük.

İlk sorum şu, iPhone'daki mesajlarımı (SMS) Windows Phone'a aktarmamın bir yolu var mı? İnternette yerli ve yabancı forumlarda hafta sonu çok araştırma yaptım ancak buna bir çözüm sunan olmamış. Sizlerden bunu yapabilen var mı?

Böyle bir yöntem yoksa mesajları Excel yapıp OneDrive'a atmayı düşünüyorum, daha önce de arşivlemek için böyle yapmıştım.
  • ben normal mailimle 20 pound almy?tym ba?ka maille 75 TL aldym. poundlary harcadym çünkü sürekli ma?azalar arasy geçi? zor geldi. sistemde bir çe?it açyk olmu?. 10 maille 750 tl alynabilir ama kullanym ?artlaryna aykyrylyk yaratyr my bilemiyorum. bir de kuponlar a?ustosa kadar geçerliymi? detayly incelerken onu gördüm. çok uzun bekletmeyin yani. harcayyn gitsin. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML

Evet aynen tahmin ettiğim gibi ve ₯ nin uyardığı gibi Gift Voucher uygulamasından kod alırken yeni tanıttığınız email i giriyorsunuz, fakat wallet ( cüzdan ) uygulamasında bu kodu girerken, ana mail hesabınızdan girmeniz gerekiyor. Yoksa benim gibi herhangi bir cihaz tanımlı olmayan yepyeni Microsoft hesabınızda 75 lira oylece bekler :D Hayırlısı artık

Senin gibi Ben de aynı hataya düştüm.75₺ başka hesapta bekliyor.

• Arkadaşlar bir önerim olacak. Herkes xbox id sini imza kısmına yazsa ve birbirimizi eklesek nasıl olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: ferdifix

quote:

Orijinalden alıntı: mycepi

Arkadasim yazini bastan sona okudum sabirla kendince hakli oldugun seyler vardir elbette. Ama emin ol burda bulunan herkesin ios veya android alamayacak guce sahip olmayan yada dunyadan bi haber yasayan insanlar degil. Hepsi ne kullandigini bilerek ve isteyerek kullanir. Elestir tabiki bu en dogal hakkin ama yerin dibine sokma senin ios dedigin telefon cok afedersin oto moka program ister kendinden baska baglanti tanimaz insani illet eder bir muzik bile atmak iskencedir herkesin eli bos degil cihazla ugrassin. Kaldiki android en fazla 6 ayda kafayi yer kameraya basarsin kamera calismiyor der. Bir guncelleme gelir bakarsin sensorler ayvayi yemis yada klavye vs.saysam bende sen gibi yuzlerce sebep bulurum. Ama ben artik skildim onlardan burdayiz cunku burda olan herkes wp ile mutlu ve olmayada devam edecek yoksa bizler aptal degiliz 2200tlmizi cope atacak kadar. Sen kadar herkeste biliyor burda teknolojiyi. Ayrica kisaca demissknki ie ileri geri tusu yok diye ki tusa gerek yok cok hafif basili tut sayfa ileri geri parmaklarinin arasinda kayiyor ve nette cok dolasan biri olarak onceki telefonlarimla bile kiyasla ie bence yeterince hizli. Kisacasi hava atmak icin iphone alip appstore ne lan diyen adamlarla ayni telefonu kullanmaktansa ben wp kullanmaya devam ederim.merak etme sen yani herkes burda ne aldigini biliyor herkes verdigi paraninda hakkini aldigini dusunuyor. Sen sat telefonu bence git al iphone. Ha istersen bende fransadan aldigim iki tane 5s gold var verebilirkm.jelatinine bile dokunmadim sifir kutu. @rimoteb

doğru söze nedenir ki !

Yani kardesim bize uzayli gibi davraninca biraz uyarmak istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: maste

Arkadaşlar bir önerim olacak. Herkes xbox id sini imza kısmına yazsa ve birbirimizi eklesek nasıl olur.

Yazarsanız ilk mesaja eklerim, toplu görünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: maste

Arkadaşlar bir önerim olacak. Herkes xbox id sini imza kısmına yazsa ve birbirimizi eklesek nasıl olur.

Yazarsanız ilk mesaja eklerim, toplu görünsün

MASTEPASTE

• Arkadaşlar yarim saat içerisinde telefonu alacağım , sizce 2199 a genpa garantili turkcellden mi , 2050 ye brightstar garantili vodafonedan mi alayim ? İkisi de kndi garantisinin daha ıyi olduğunu soyluyor , cevaplariniza göre alacagim , şimdiden listeye ekleyebilirsiniz .. kirmizi renk :)

• Açıkçası onu bilmiyorum. Hiç aklıma gelmedi. Mağazaya bir sormak gerekir.Hatırlattığınız iyi oldu.Bir sorayım bakalım ne cevap verecekler.
  • Yazınız için teşekkürler. Dün yine teknomarketteydim, yok arkadaş, telefon büyük geliyor. Evet tasarımı güzel, kamera, ses desen harika ama tek elle kullanım kolaylığı olmadı mı, üzerine bir de 6 inch oldu mu kullanım imaknsızlaşıyor.

Marketteki görevlinin birine derdimi anlattım, dedim büyük ekran olsun, tek elle kullanıma izin versin, yedek parçası bulunabilsin şeklinde bir telefon istiyorum. O da beni note 3e götürdü. Tek elle kullanım var, spen iyi düşünülmüş ve güzel çalışan bir detay. Kmera ve ses açısından iyi bir cihz olmasa da marketi, kalemi, tek elle kullanım kolaylığı, tasarımıyla samsung bu sefer iyi bir işe imza atmış. Market zaten sorunsuz, kumanda işlevine varıncaya kadar yapmış adamlar.
    Cihazla ilgili yapılabileceklerin sınırı yok. Ortam ısısını, nemini ölçemkten adım sayara varıncaya kadar ne arasan var. Windowsta olan drive + ve haritaların benzerini uygulama olarak koymuş samsung. T r i p a d v i s o r yazılımı yanında hediye geliyor. 12 aylık evernote ve dropboxtan alan hediye ediliyor. Haritalar konusunda google haritalar var. Cihaza dokunmadan kontrol etme gibi güzel ve etkili özellikler de unutulmamış.

Sonuçta istemeyerek de olsa 1520den vazgeçtim. Note 3 alıp, tablet taşımama gerek kalmadan tek cihazla tüm işlerimi yapacağım. Windows marketin biraz daha gelişmesi ve Nokıanın bu tip özel tasarım cihazlarının kullanım kolaylığını göz önünde bulundurması gerekiyor.

1520 kullanıcıları olarak verdiğiniz destek ve bilgilere teşekkür ederim. Özellikle orktas ve dp arkadaşıma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 28 Nisan 2014; 14:55:57 >

• Parali hangi uygulamalari alalim? Fiyati farketmez suresi yok degil mi cuzdanimizin?

• Bence note 3 den ziyade android'in kasılmalarını ve donmalarını araştırın Androidten kurtuldum ve mutluyum sonuçta note 3 ile 1520 arasında pek boyut farkı yok bende inceledim.Bende note 2 den sonra 1520 aldım.marketin ve uygulama kalitesinin giderek arttığını görüyorum.Sonuçta market beklediğim kadar gelişmesse bir de büyük ekranlı iponhe deneceğim ama android almam... Bunlar benim görüşlerimdir herkesin görüşleri farklıdır tabii saygı duymak lazım..

• sylver89 kullanıcısına yanıt
    Ucuz olanı al ikisini de aynı yer bakıyor

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.