Şimdi Ara

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦ (152. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.108
Cevap
63
Favori
476.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ₯

quote:

Orijinalden alıntı: bandersnatch167

quote:

Orijinalden alıntı: nightsoldier

1200 lira civarina geliyor
    Turkiyede garantisi olmaz ama bozulsa bile yaptirirsiniz, yine karda olursunuz.
    Simdiden hayirli olsun
    Burasi daha garantilidir, international unlocked(kilitsiz) yaziyor, amazonda boyle ifadeler yalan olmaz. Alacaksaniz, amazon ilk tercihiniz olssun bence
    http://www.amazon.co.uk/Nokia-Unlocked-Yellow-International-Version/dp/B00HCQGGOO/ref=sr_1_3?ie=UTF8&qid=1397946165&sr=8-3&keywords=nokia+lumia+1520

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim ama dayanamadım AVEA'dan aldım sonunda
    Orijinal kılıf ve kablosuz şarj aleti hediyesiyle birlikte 1yıl da kasko dahil 2200'e aldım. İyi bir fiyat olduğunu düşünüyorum çünkü en azından bilindik bir yer
    Not: arkadaşım çalışıyor orda :)

Hangi renk aldınız ekleyelim

quote:

Orijinalden alıntı: rimoteb

Kesinlikle amacım ortamı germek yada başka bir duruma sebebiyet vermek değil ve hiç bir zamanda öyle olmadı ama burası bu ürünü kullananların kulübü ve bilgi almak isteyen insanlar buradan daha iyi bir kaynak bulamaz diye düşünüyorum bunun için sorunları dile getirdim ki benim gibi insanlar mağdur olmasın yada cihazın sorunları hakkında bilgi sahibi olsun ki ona göre tercih yapsın. tek amacım bu insanlara yardımcı olabilmek. ve nasıl burada önceki mesajlarda cihaz harika alın pişman olmazsınız dendiğinde çıkıp herkesin istekleri farklıdır böyle şeyler demeyin denmediyse, almayın dendiğinde bunun denmesi adil bir davranış değildir diye düşünüyorum.

Yaşadığınız sorunlardan hangileri bu konuda yer almıyor ?

Hocam SARI aldım, teşekkür ederim

• ahmet_t12 kullanıcısına yanıt
    İlk gift voucher mi ne varya onu siliyorsunuz sonra Türkiye yaptıktan sonra bölgeyi programı indiriyorsunuz sonra orada ki hesaplardan herhangi biriyle giriş yapıyorsunuz sonra kod geliyor o kodu + işaretine tıklayıp ekliyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orktas -- 27 Nisan 2014; 22:10:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ingiltere turkiye baska ulkelere var mi hesap acalim telefon parasi ciksin

• EgeKarasoy kullanıcısına yanıt
    Yok herhalde bende baktım yabancı sitelere

• quote:

Orijinalden alıntı: ₯

O şekilde ekli birsürü hesap var zaten ama markete bu hesapları nasıl göstereceğiz?

Hocam ben gelen mailden e-posta adresini onaylarken hata alıyorum.teknik sorunlar var diyo daha sonra deniycem tekrar.

• hediye kodu zaten kullanırmış diyor treni kaçırdıkmı ne :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorumda ekran büyüklüğü kafamı karıştırıyor elimde şuan 4.3 boyutunda bi telefon var genelde de mesaj atan internete giren biriyim sizce büyük olması çok sorun olur mu elde tutması felan?
    Birde pil konusunda sıkıntı çekmiyorsunuz değil mi?
  • ahmet_t12 kullanıcısına yanıt
    Başka e posta ile denediniz mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

İlk gift voucher mi ne varya onu siliyorsunuz sonra Türkiye yaptıktan sonra bölgeyi programı indiriyorsunuz sonra orada ki hesaplardan herhangi biriyle giriş yapıyorsunuz sonra kod geliyor o kodu + işaretine tıklayıp ekliyorsunuz.

Tamamdır operasyon başarılı

♦ Lumia 1520 Kullananlar Kulübü ♦

• Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: orktas

Hayırlı olsun

Telefonu unlock edenler boşuna uğraşıyor, bu gidişle mağazayı satın alacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Nisan 2014; 23:35:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Merhaba arkadaşlar telefonu almayı düşünüyorumda ekran büyüklüğü kafamı karıştırıyor elimde şuan 4.3 boyutunda bi telefon var genelde de mesaj atan internete giren biriyim sizce büyük olması çok sorun olur mu elde tutması felan?
    Birde pil konusunda sıkıntı çekmiyorsunuz değil mi?

4.3" kullandıysanız bu telefon büyük gelebilir teşhir ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim 1520 veya 1320 ye bakarak boyutuna karar verebilirsiniz.. büyük ekranda internette dolaşmak zevkli oluyor, sitelerin mobil sürümlerini açmıyorum tam sürümlerini açıyorum
  • Hedefim 750₺ .

Her hediye çeki verdiği ülkeden alırız 75₺mizi

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Ben de ayni uyariyi aliyorum.

Baska bir e-mail hesabini email ve hesaplar sekmesinden ekledim telefona. Daha sonra Gift Voucher uygulamasini yeniden kurdum. Uygulamayi acip yeni e-mail hesabi ile giris yaptim. Wallet hesabinda "+" butonuna basarak yeni Microsoft Gift Card eklemeye calisirken yeni kodu kullandim. Fakat ayni uyariyi aldim Hediye kodu zaten kullanilmis.

Aslinda sorun iki tane microsoft hesabini nasil tanittigin ile ilgili.

Onceden de soylemistim commerce.microsoft.com adresine giris yapin. Giris yaparken kullandiginiz mail adresinde 75 try bakiye yi goruyorsunuz. Fakat Wallet(Cuzdan) uygulamasinda iki hesap gorulmuyor.
  • KRML kullanıcısına yanıt
    Bölgeyi Türkiye yaptınız değil mi ? Eğer yapmadıysanız aynı kodu veriyor çünkü.

• Arkadaşlar yarın kendi bulunduğum ilde 1520 kırmızı satan avea varsa alacağım son bir kez sizlere danışayım dedim ... Batarya en önemsediğim şeydir .. Sorunu olmaz değil mi whatsapp müzik internet youtube video yoğun olarak kullanıyorum sabah 6 da şarjdan çıkarırım gece 12 ye kadar götürür mü sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRML

Ben de ayni uyariyi aliyorum.

Baska bir e-mail hesabini email ve hesaplar sekmesinden ekledim telefona. Daha sonra Gift Voucher uygulamasini yeniden kurdum. Uygulamayi acip yeni e-mail hesabi ile giris yaptim. Wallet hesabinda "+" butonuna basarak yeni Microsoft Gift Card eklemeye calisirken yeni kodu kullandim. Fakat ayni uyariyi aldim Hediye kodu zaten kullanilmis.

Aslinda sorun iki tane microsoft hesabini nasil tanittigin ile ilgili.

Onceden de soylemistim commerce.microsoft.com adresine giris yapin. Giris yaparken kullandiginiz mail adresinde 75 try bakiye yi goruyorsunuz. Fakat Wallet(Cuzdan) uygulamasinda iki hesap gorulmuyor.

Hediye kodunu eklerken tekrar eski elektronik posta adresinizi giriyorsunuz değil mi ? Cüzdan uygulamasında zaten tek hesap yani ana hesabınız olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drahmizm -- 27 Nisan 2014; 23:46:25 >

• orktas O kullanıcısına yanıt
    Evet bolgeyi Turkiye yaptim.
  • Ekranim bjyuk geldigi icin satiyorum gidip 925 yada 1020 bakcam ::)) sari iki aylik temiz 1690 tl istiyorum . Aklnzda olsn arkdslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byturkuaz -- 27 Nisan 2014; 23:53:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sylver89

Arkadaşlar yarın kendi bulunduğum ilde 1520 kırmızı satan avea varsa alacağım son bir kez sizlere danışayım dedim ... Batarya en önemsediğim şeydir .. Sorunu olmaz değil mi whatsapp müzik internet youtube video yoğun olarak kullanıyorum sabah 6 da şarjdan çıkarırım gece 12 ye kadar götürür mü sizce ?

Kesin bir cevap veremeyiz tabi ne kadar yoğun kullandığınıza bağlı, bence yeter. Ben aldığımdan beri hiç wi-fii yi kapatmıyorum ve parlaklık en yüksek ayarda duruyor. İş yerinde biraz nete girip youtube den bir kaç müzik açıyorum bazen biraz dolaşıyorum ama öyle saatlerce takılmıyorum. Akşam eve geldiğimde genelde 40% şarjım kalıyor biraz kurcalıyorum yine yatarken 25% ile şarja takıp sabah alıyorum.

• 
Sayfa: önceki 150151152153154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.