Şimdi Ara

Lumia 1320 ekran sararması ve 'üst servise transfer edildi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cihazın Durumu : RT ONARIM İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR
    Marka / Model : NOKIA Lumia1320
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
    Cihazınız üst seviyeye transfer edilmiştir. işlemlerine merkezde devam edilecektir.

ent teknik servise göndermiştim. aradım ve microsofta gönderiyoruz dediler değişim veya iadeye karar veriyorlar dediler.
    yapamıyoruz veya aynı sorun olursa gönderiyoruz dediler.
    sizce microsoft bunu herhangi bir sebepten garanti dışı sayabilir mi ? hafif darbe izleri vardı.
    böyle bir şey olsa göndermeden önce ent teknik servis yapardı diye düşünüyorum. böyle deneyim yaşayan arkadaşlar var mı içinizde ?
    uzun bir süreç olacağı kesin :D 3310 ile yola devam 1-2 ay :D

• Hocam yine ben windows 10 konusunda yazmıştım bende ent ye gönderdim 1020 min kamerası ve ahize sesi sorunu vardı parça olmadığı için değişim kararı verdiler ve merkeze yani microsoft Türkiye ye gönderiyorlar onlarda cihazdan bulup ne zaman gönderirse artık 16.12.2015 tarihinden beri bekliyorum bakalım ne kadar daha beklicem
    Sizde iki aydan önce cihazı beklemeyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam yine ben windows 10 konusunda yazmıştım bende ent ye gönderdim 1020 min kamerası ve ahize sesi sorunu vardı parça olmadığı için değişim kararı verdiler ve merkeze yani microsoft Türkiye ye gönderiyorlar onlarda cihazdan bulup ne zaman gönderirse artık 16.12.2015 tarihinden beri bekliyorum bakalım ne kadar daha beklicem
    Sizde iki aydan önce cihazı beklemeyin

oha :D ne yaptın ya durum vahim desene, üst model göndermiyorlar mı :(
  • malesef durum boyle ust cihaz normalde cihazin aynisindan yoksa gondermesi gerekiyor ama gondermiyor bekletiyor bende oldugu gibi
    microsoftu arayip cihaz onerisi istersende dusuk model teklif yapiyolar bilgin olsun benim 1020 ye 640 xl oneriyo adamlar forumdaki bir cok kisiyede ayni teklifler yapildigini biliyorum

buradan da takip edebilirsin cihazi serviste olan arkadaslarin durumlarini bende burdan takip ediyorum http://forum.donanimhaber.com/m_113050821/mpage_8/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

malesef durum boyle ust cihaz normalde cihazin aynisindan yoksa gondermesi gerekiyor ama gondermiyor bekletiyor bende oldugu gibi
    microsoftu arayip cihaz onerisi istersende dusuk model teklif yapiyolar bilgin olsun benim 1020 ye 640 xl oneriyo adamlar forumdaki bir cok kisiyede ayni teklifler yapildigini biliyorum

buradan da takip edebilirsin cihazi serviste olan arkadaslarin durumlarini bende burdan takip ediyorum http://forum.donanimhaber.com/m_113050821/mpage_8/tm.htm

1320 yi ben 500'e aldım :D ne verirler bilmiyorum iade etseler bari :D xiomi mi4 düşünüyorum wp kurarım en azından :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.