Şimdi Ara

Lumia 1020 mi yoksa o fiyata makine mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ya 2. El lumia 1020 alicam 400 civarina ya da 2.el makine

Ama o fiyata 2. El makine var mi yok mu onu da bilmiyorum
    Amatorce baslamak istiyorum bu islere
    Siz ne tavsiye edersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O fiyata olympus epl1 veya epl2 alınır. Geçen forumda epl3 500 liraya satıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

O fiyata olympus epl1 veya epl2 alınır. Geçen forumda epl3 500 liraya satıldı.

Lumia 1020 den iyi mi olur sizce

Benim 1020 düsünmemin sebebi hem kolay tasinabilir olmasi hem de lens mens gerektirmemesi

Simdi bi de lens alsam baya tuzlu gelir bana

• 500 lira kit lens ile olan fiyat. Bence 1020den yüz kat daha iyi olur sonuçta aynasız sistem m43 lens var. Para biriktirip manuel lens alabilirsiniz aliexpreste 70 dolara neewer 35mm f/1.7 lens satılıyor gerçekten çok başarılı. Youtubedan örneklere bakabilirsiniz. Boyut olarakta buyuk bir kamera değil size ağırlığını hiç hissetmezsiniz. Teknosada 10 liraya emora çanta var ufak bunlar çok guzel sığıyor.

• quote:

500 lira kit lens ile olan fiyat. Bence 1020den yüz kat daha iyi olur sonuçta aynasız sistem m43 lens var. Para biriktirip manuel lens alabilirsiniz aliexpreste 70 dolara neewer 35mm f/1.7 lens satılıyor gerçekten çok başarılı. Youtubedan örneklere bakabilirsiniz. Boyut olarakta buyuk bir kamera değil size ağırlığını hiç hissetmezsiniz. Teknosada 10 liraya emora çanta var ufak bunlar çok guzel sığıyor.

Hocam bu lens islerinden filan hic anlamiyorum ben de

Ben amatorce bi baslangic yapmak istiyorum

Benim gibi cok az bilgisi olanlar icin tavsiye ettiginiz bir site veya youtubeda bi kanal filan var mi

Basit anlatimlar yapan

Yani mesela ben su an yok su mm lens bu ise yarar,sunu alirsan bu ise yarar gibisinden hicbisey bilmiyorum da

Cok cahilim

• quote:

500 lira kit lens ile olan fiyat. Bence 1020den yüz kat daha iyi olur sonuçta aynasız sistem m43 lens var. Para biriktirip manuel lens alabilirsiniz aliexpreste 70 dolara neewer 35mm f/1.7 lens satılıyor gerçekten çok başarılı. Youtubedan örneklere bakabilirsiniz. Boyut olarakta buyuk bir kamera değil size ağırlığını hiç hissetmezsiniz. Teknosada 10 liraya emora çanta var ufak bunlar çok guzel sığıyor.

Mesela kit lens ne m43 lens ne

• Pc başına geçince guzelce anlatırım.

• quote:

Pc başına geçince guzelce anlatırım.

Tesekkurler

Sabirsizlikla bekliyorum

• quote:

O fiyata olympus epl1 veya epl2 alınır. Geçen forumda epl3 500 liraya satıldı.

Hocam forumda baska bi konuya yazdim bu fikrimi

Orada bi arkadas samsung ex1 veya olympus xz1 almami tavsiye etti.

Kitlensli olanlarla baslamak mantiksiz dedi.Uzerindeki lensi cok siradan filan dedi

Ben genel olarak manzara ve macro cekicem.Bazen de bokeh cekmek istiyorum.Olympus epl1 bunlari yapabilir degil mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHADOW -- 22 Nisan 2017; 0:1:31 >
  • Makina almak daha mantıklı olur bence, Ama sen hem telefon olarak kullanırım hemde fotoğraf çekmeye alışırım bu süre içinde diyorsan L1020 öneririm kesinlikle imzamdaki konuda örnek fotoğraflara bakabilirsin 2 sene kadar kullandım kamera olarak diğer telefonlardan katbe kat üstün özellikle manuel ayar ve gece çekimlerinde, Aynı fiyata makina yerine L1020 biraz daha bütçe arttırırsan makina almanı öneririm.
  • 500-600 tl civarında samsung nx3000 var 18-55 yada 20-50mm lens ile bu cihaz emin ol canonun 600d-650d gibi makinelerinden daha iyi ayrıca apsc sensör var en baba cep telefonundan 10 kat daha büyük sensör ileride bi tane 45mm yada 50-200 lens alırsın akar gidersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_GodFather.

500-600 tl civarında samsung nx3000 var 18-55 yada 20-50mm lens ile bu cihaz emin ol canonun 600d-650d gibi makinelerinden daha iyi ayrıca apsc sensör var en baba cep telefonundan 10 kat daha büyük sensör ileride bi tane 45mm yada 50-200 lens alırsın akar gidersin

Hocam ben su an olympus epm1 dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

500-600 tl civarında samsung nx3000 var 18-55 yada 20-50mm lens ile bu cihaz emin ol canonun 600d-650d gibi makinelerinden daha iyi ayrıca apsc sensör var en baba cep telefonundan 10 kat daha büyük sensör ileride bi tane 45mm yada 50-200 lens alırsın akar gidersin

epl1 ile nx3000 arasında kocaman bi fark var sen bilirsin yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_GodFather. -- 24 Nisan 2017; 20:48:48 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mobiluzman26

quote:

epl1 ile nx3000 arasında kocaman bi fark var sen bilirsin yinede

Epm1 hocam epl degil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.