Şimdi Ara

Lüks araba insanlık hakkıdır!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • İnsanların size davranışı değişiyor. Herkes size daha samimi oluyor. Kimse ezemiyor. Kimse azarlayamıyor.

Özellikle arkadaşlarınız size daha sıcak davranıyor ve daha önemli oluyorsunuz.

Güzel kadın üzerinde de etkisiyle muhteşem oluyor.

Mondeo 20.000 euro başlangıç fiyatı.
    A4 23.000 euro başlangıç fiyatı.

Devlet vergileri kaldırsın ve fiyatın %75 ini ödesin.
    Herkes güzel arabalara binsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• itibari ve saygıyı maddiyatta arayanlar gerçekten bu hayatta bir baltaya sap olamamış insanlardır.

Birisi bana aracımdam öütür saygı duyacaksa duymasın.

Bir kadın bana aracımdan paramdan ötürü bakacaksa bakmasın.

Yrın bigün paranız ve aracınız gittiğinde dımdızlak kalırsınız yani iyi dostlar ve arkadaşlar birikitirin çıkarcı kişler değil
    Millet gelmiş edebiyat parçalamış ama adam doğru söylüyor. Şirket aracım olarak ikame 2016 E200 geldiğinde aynı şeyi fark etmiştim ben de. Trafikten tutun yoldan geçen kadınların size bakışı bile değişiyor. İster kabul edin ister etmeyin bu ülkede paran kadar adamsın ve değer görürsün. Gerisi insanın kendini kandırma çabasıdır.
  • devlet : tm
  • itibari ve saygıyı maddiyatta arayanlar gerçekten bu hayatta bir baltaya sap olamamış insanlardır.

Birisi bana aracımdam öütür saygı duyacaksa duymasın.

Bir kadın bana aracımdan paramdan ötürü bakacaksa bakmasın.

Yrın bigün paranız ve aracınız gittiğinde dımdızlak kalırsınız yani iyi dostlar ve arkadaşlar birikitirin çıkarcı kişler değil
  • Yeni bir turbolinea doguyor

Ayda 1 kez "Gurcustan" gidip gelirsen tamamdir bu is

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Ağustos 2020; 12:11:13 >
  • beyni yok fikri var. tamam senin mantigini kabul edelim 25 bine a4 aldin. 25 binlik arabana kimse bakmaz soyleyim.

• Araba ucuz opurda herkez ulaşırsa yine aynı hesap olucak ..bu kez ferrariden bugarriden aşağısı saygı görmez

• İyi diyorsun da çıkarcı olmayan insan bulmak imkansız eğer sen bulabildiysen çok şanslısın ben bulamadığım için konu sahibine bu yönden katılıyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iyikide ulkede arabalar pahalı .dusunsenize tofas alabilecek duzeyde meslek, egitim sahibi bir insan gidip mercedes audiye binebiliyor , yollar yaris pistine döner kaza ölüm artar trafikte huzur kalmaz daha . zaten torpilli zengin veletletin makasları yetiyor bide çomarlar çikmasin ortaya

• Yahu lukste gözüm yok

Egea boş paket 106 bin olmuş

60 bin lira olsun herkes alsın

• Size kesinlikle katılmakla birlikte lüks arabanın insanlar üzerindeki etkisinin gerçekten büyük olduğunu belirtmek isterim.2016 yılında sıfır km Auris aldım.4-5 ay sonra KKTC ye gitmek durumunda kaldım.Sonra KKTC'de 15 bin TL'ye o dönem Mr2Spyder satın aldım ve ertesi yaz Türkiye'ye gittim.Yine o dönem için 4 katı değerinde olan Auris ile gittiğim yerlere Mr2Spyder'ım ile gittiğimde gördüğüm ilgi,alakayı anlatamam bile.Trafikteki insanlardan,polislere kadar herkes size farklı gözle bakıyor.Kesinlikle tercih edilesi bir durum değil fakat maalesef böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdzxcas3507 -- 9 Ağustos 2020; 13:28:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Yahu lukste gözüm yok

Egea boş paket 106 bin olmuş

60 bin lira olsun herkes alsın
    Dede sen misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • auto_man a kullanıcısına yanıt
    Ne dedesi birader ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BenYoruldumHayat

Ne dedesi birader ?
    Bi arkadaşa benzettim de

• Lüks Tüketim Malları
    Zorunlu Tuketim Mallari

Bu ikisinin farkını bilmeden başlık açınca bu şekilde oluyor. Arkadaşlarin seni arabanin amblemine göre seviyorsa sorun daha büyük olabilir. Bir psikolojik destek almanı önerebilirim

• Gelismemis fakir ulkelerde cahil insanlar arasinda dogru bir tespit.

Ben mesele soyledigin gibi tipleri adamdan saymam. Karakteri oturmamis resmen araba adami kullaniyor kendi bir karakteri yok ozguvenide yok. Barzo yani. (kadin erkek fark etmez)

Ama vergilerin kalkmasi lazim o ayri mesele.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V2 -- 9 Ağustos 2020; 14:23:32 >
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Ne yapabiliriz ki hocam. Evi, arabası, parası olmayana, artık bunlarında lüks olmayanlarına sahip olsada kimse kaale almıyor. Evlenecek insan bulamıyorsun. Takılacak arkadaş bulamıyorsun.

Yaşam para ve güç üzerine dönüyor Asya, Orta Doğu ülkelerinde.

• Geçen ensonhaber sitesinde video da kediyi ezen araç için moderatör 'lüks jip kedinin üzerinden geçti' yazmış haber başlığına.
    Bahsettiği lüks araç dacia duster...

• Millet gelmiş edebiyat parçalamış ama adam doğru söylüyor. Şirket aracım olarak ikame 2016 E200 geldiğinde aynı şeyi fark etmiştim ben de. Trafikten tutun yoldan geçen kadınların size bakışı bile değişiyor. İster kabul edin ister etmeyin bu ülkede paran kadar adamsın ve değer görürsün. Gerisi insanın kendini kandırma çabasıdır.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.