Şimdi Ara

Luke Cage (2016) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
13
Favori
8.206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bi ben izledim herhalde

Dizinin adı Luke Cage: Mariah'ın Yolu olsaydı bari. Mariah'ın ekran süresi Luke'tan fazlaysa şaşırmam. Klasik bir sezondu. Claire'i ilk bölümlerden sonra hiç görmedik zaten. Diğer dizilerden birkaç kişiyi görsek bile yinede kurtarmadı. Çoğu sahne sıkıcıydı. Mariah sonunda öldü. Harlem'in Cenneti Luke'a kaldı. Şimdi nasıl devam edecek hiçbir fikrim yok.
  • Beyler bu Luke Cage'nin en büyük güç veya dayanıklılık feati ne dizide ? Kurşun falan işlemiyor zaten adama da , daha ciddi silahlara karşı dayanıklılık featleri var mıdır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hanzee kullanıcısına yanıt
    Hocam punisher i izle bence. Çok güzel dizi Daredevil izledikten sonra ne düşünüyorsan punisher dizisi içinde öyle düşünürsün. Iron fist gibi çöp dizi değil kısacası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 1 Temmuz 2018; 23:0:9 >
  • Bende bitirdim 2.sezonu ve ilk sezondan daha guzldi bence. Ama karakteri sevmiyoraaniz veya ilk iki bolumu beğenmediyseniz izlemeyin derim.

• Bende izledim 2.sezonu bence ilk sezondan iyiydi. JJ nin 2.sezonundan kesinlikle iyiydi. Sıkıntı biraz bölüm sayısı ve süresi 1 saat olan bölümler vardı 8 bölümde falan çok rahat anlatılabilecek konuyu 13 bölüme yaymislar ama JJ nin 2.sezonunda JJ dan çok avukat Jeri yi izlemistik nerdeyse burda pek konudan sapmamislar.

• Civil war'da nükleer saldırıdan kurtulduğu yazıyordu,atom bombası filan bile öldüremiyor yani.

Dizi ilk sezonu çok kötüydü, buna bir bakalım diye başladık gerçekten bu sefer senaryo,kurgu,kötü super hero vs tutarlı bir yapım olmuş.

Daha çok aslında luke vs luke gibi bir durum var,cage bu sefer kendiyle yüzleşiyor ama bunu tek başına yapmıyor,dostları ıron fist vs de yardımcı oluyorlar,tıpkı jessica'nın kişisel sorunlarının hayatını mahfetmesine benzer Luke'ta kendini bulmaya çalışıyor.

Aöa hala tabi genel olarak eli tabancalı elemanları yerden çatıya ordan duvara vurması,gelen kurşunlara öyle durarak karşılaması vs gereksiz bir yerden sonra bayan bir aksiyonu var.

Keşke kendi dengi elemanlarla daha çok kapıştırılsa,daha yaratıcı aksiyonlar olsa.

Dradevil'in kendisini seyrettirmenin bir sebebide o aksiyon sahneleri,dövüş kareografileri,kahramanın daha etten kemikten olup daha ölümle burun buruna gelmesi,yaralanması vs ama luke gibi bir karakter kolay kolay yaralanmadığı için elinde silahla tarayanlar vs bir heycan yaratmıyor.

Yinede ilerde daha iyi kaynaklarla daha iyi bir sezon yapılabilir gibi görünüyor.

• redoracle R kullanıcısına yanıt
    Atom bombasına dayaniklilik .. Şehir düzeyi falandır ki o da en buyuk bomba (Tsar Bomb) .. Ondan daha alt seviye bir bomba oldugu kesin ..

Birkaç sahnesine bakmistim dizinin .. Birisiyle dovusurken , dovdugu kisi en sonda sinirlenip tek yumrukla ucurmustu Luke Cage'yi .. O Iron Fist mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The defenders ta dediğiniz sahne evet iron fist.

• fordexos kullanıcısına yanıt
    Elinden sarı bişeyler falan çıkıyor , sararıyor sinirlenince :)

• 2. sezonu bitirdim. Fazla beklentiye girmeden izlerseniz izlenir. Ama sonraki bölümde ne olacak diye merak etmiyorsunuz bazen sıkıcı olsada luks cage mermilere kafa atınca ortam şenleniyor. Karşısına kendi gibi güçlü rakip çıkarmalarıyla bu sefer luke cage zorlanıyor. Klasik netflix dizisi. Jessica jones da böyle onunda 2. sezonuna başladım aynı ilerliyor. Netflix dizileri oturup 1 günde bitirilebilecek diziler değil. Breaking bad, prison break, lost gibi diziler nasıldı 1 günde 1 sezonu bitirebilirdin. Ama netflix dizileri akşamları boş vakitte açıp 1-2 bölüm izlemelik. Bazen çok sıkıcı ve yetersiz aksiyondan ötürü yarıda bırakabilirsiniz. Luke cage, jessica jones buna örnek. Vaktiniz varsa izleyin derim ilk 3-4 bölüm sıkıcı olabiliyor. Biri demiş direk son bölümü izledim son bölümde zaten her şey sonlandığı için olaylara yön verip diziyi bitirdiler. Birazda 3. sezona hazırladılar bizi, tabi gelirmi bilemem ama gelirse neler olabileceğini son bölümde gördük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 9 Temmuz 2018; 1:53:6 >

• 2.sezon bomboştu...İzlediğim en uzun marvel dizisiydi,ne bu yaa.Her bölüm 1 saat..Bize de yazık...Diğer marvel serilerinde bölümler 40 dakika bile oluyordu,rahat ediyorduk..
  • 2x7'ye geldim zar zor ve delirdim

bak ya bak yaaaaaaaa

Luke Cage (2016)
  • Abi neden her bölüm 1 saat ya yapsanıza 40-42 dk aralığında, bu şekilde insanın izleyesi gelmiyor.

• ikinci sezon

Sezonun tek iyi şeyi Bushmaster. Mükemmel karakter, mükemmel oyunculuk. Adama dizi yapsınlar izleyelim yav
    Danny gelene kadar acayip sıkıcıydı bir bölüm biraz güzelleşti ama genel olarak bayağı kötü sezon.
    Bitirirken acı çektim resmen
  • Marvel dizileri takipçilerine duyurmuş olayım, iptal edilmiş.

Çok sıkıcıymış zaten yorumlara göz attım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jessica Jones kaldı geriye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charles Bartowski

Jessica Jones kaldı geriye
    Buda iptal olsa bari luke cage kadar leş bir dizi zaten.

• Iron fist'in ikinci sezonuna bulaşmadım bile.İptali iyi olmuş ..Ama JJ dururken bu iptal olmamalıydı...
  • JJ bu ikisinden daha iyi. O dizinin tek sorunu yönetmen.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.