Şimdi Ara

Lucifer Morningstar vs Cosmic Armor Superman (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
6.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    diğeri pek etki etmiyor diğeri batmanin robini gibi düşün asıl sıkıntı since :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 15 Eylül 2018; 19:25:33 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    3.leri var bide o italyanın taraf değiştirmeden önceki hali gibi karşı tarafla olduğu çok belli ama belli etmediğini sanıyor. Bir iki konuya objektif cevap veriyor sadece iyi biri gibi duruyor sonra hep CAS>DC

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadoran

Yok hocam saçmalamayın CAS yazarın karısını yener. CAS sourceden güçlü zaten. Luciferla beraber 20 meleği falan boşver. CAS hepsini alır.
    Cringee ...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doctor Fate kullanıcısına yanıt
    Hocam ciddiye almadınız umarım 😂

Evet benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hocam ciddiye almadınız umarım 😂
    Hayır. Ciddiye almadım zaten troll yaptığını biliyorum. İnsanlar feat sunuyor ve karşılığında feat istiyor. Siz ise sadece insanları küçümsüyorsunuz ve bunu yaparken diğer insanların buna güleceğine felan inanıyorsunuz. Ben buna crınge diyorum.

Kusura bakmayın fakat burda kasmaya çalıştığınız gereksiz duyarla cringe olan tek sizsiniz.

İnsanların bize feat gösterdiği yok tek bir olay örgüsünde gördüğümüz bir karakteri mind the overvoid den sonraki en güçlü karakter yapıyorlar ve ne derseniz diyin inanmıyorlar üstüne bir de çok biliyorlarmış gibi sizi alaya falan alıyorlar.

• quote:

Kusura bakmayın fakat burda kasmaya çalıştığınız gereksiz duyarla cringe olan tek sizsiniz.
    Duyar felan kasmıyorum. Sadece gülünecek hale düşüyorsunuz hocam. Bence yapmayın.

Biri sana bulaşmamışken senin gidip ona laf atman ...

• quote:

İnsanların bize feat gösterdiği yok tek bir olay örgüsünde gördüğümüz bir karakteri mind the overvoid den sonraki en güçlü karakter yapıyorlar ve ne derseniz diyin inanmıyorlar üstüne bir de çok biliyorlarmış gibi sizi alaya falan alıyorlar.
    Yazar açıklamaları felan sunuyorlar. Neyse kobuya cevabım lucifer alır

Hocam hesabı yeni açtımdan kastım bu hesabı yeni açtımdı. Kimseye bana bulaşmamışken laf atmam. Önceki hesapta çok kısa bir süre kaldım ve şu son 1 ay içerisindeki konuların hiçbirinde görmediğim bir arkadaşı içerdeki tanıdığına söyleyerek beni banlattı.

Dc nin kendi içindeki kolları var sadece grant morrisonun açıklaması hiç bir şey değildir bana kalırsa.

• quote:

Hocam hesabı yeni açtımdan kastım bu hesabı yeni açtımdı. Kimseye bana bulaşmamışken laf atmam. Önceki hesapta çok kısa bir süre kaldım ve şu son 1 ay içerisindeki konuların hiçbirinde görmediğim bir arkadaşı içerdeki tanıdığına söyleyerek beni banlattı.
    Tanıdığı olan bir kişi tanıyorum burda. Eski hesabının adı neydi hocam ?

• quote:

Dc nin kendi içindeki kolları var sadece grant morrisonun açıklaması hiç bir şey değildir bana kalırsa.
    İşte onlar tersini düşünüyor

Michael townley değil hocam aklınıza direk o gelmiştir büyük ihtimalle. Boşverin ben zaten uzun zamandır hesapsız takipteydim buraları bugün hesap açtım.

• Cas alır moruk tayfası daha gelmemiş anlaşılan
  • hadoran H kullanıcısına yanıt
    3. kim bilmiyorum ama since ve jedi harici kimse Cas taraftarı olamaz o yüzden 3. yoktur
    Ben epeydir hesapsız bir şekilde buraları takipteydim. Tüm konuları okudum desem abartmış olmam. Gözlemlerinden çıkarttığım kadarıyla. Gruptaki en fazla tartışmaya girmek istemeyeceğiniz 2 grup var.
    İlki aynı anda hem marvel fanboyu hem de dc haterı olanlar(yani marvel fanboyusundur ama dc yide sevebilirsin bu arkadaşlarda o yok maalesef). Bu arkadaşları asla iki dc karakterinin versus konularında göremezsiniz. İki marvel karakterinin versus konularında güzel tartışırlar. Bir marvel ve bir dc karakterinin versusunda ise onlar için mutlaka marvel karakteri kazanmak zorundadır. Ama bu arkadaşlar grupta uzun süre aktif olmazlar.(grupta fazla dc fanboyu görmediğim için onları yazmaya gerek duymadım marvel fanboyları daha aktif olsada dc dende yok değil aynı tipleme.)

İkincisi superman fanboyları. Bu arkadaşların aslında CAS hariç hiçbir superman formuyla ve ya direkt olarak supermanle alakaları yoktur. Herkesi CAS in en güçlü olduğuna ikna etmeye çalışırlar. Bu tiplemenin içinden daha önce çizgi romanlara dair en ufak fikri olan görmedim ama varsada istisnalar kaideyi bozmaz. Bu arkadaşlar genelde şöyle listeler hazırlar ve insanlara kabul ettirmeye çalışırlar. Lucifer Morningstar vs Cosmic Armor Superman

Tam metni hazırladım konu açıçaktım yetkiniz yok dedi ağladım. 😂

• Lucifer tabii ki :) Lucifer'in tek eksiği yoktan var edemiyor oluşu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burock Holmes -- 15 Eylül 2018; 21:31:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.