Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel bi dizi, fena değil. Hiç izleyecek bi şey kalmadıysa elinizde izleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

5. sezonu çıkması iyi ama son sezon olması kötü. Daha giderdi.
    son sezon olduğunu bilerek de dizi izlenmiyor be.person of interestte yaşadık big bang'de yaşadık hep bi hüzün oluyor kaldı 3 kaldı 2 hayıııır diye izliyoruz.ne zaman biteceğini bilmek daha 3 5 sezon olacağını bilmek güzel de sona gelince kötü.hallettilerdi aslında mevzuyu evli evine köylü köyüne gitmişti daha bi sezon ne gösterecekler?evermeden rahat etmeyecekler demek ki.

bu arada ikinci kez diyorum çalacam avatarını britgit sen bizim her şeyimizsin. meşhur da olamadı hatun ya çok şeker halbuki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jake Lockley

son sezon olduğunu bilerek de dizi izlenmiyor be.person of interestte yaşadık big bang'de yaşadık hep bi hüzün oluyor kaldı 3 kaldı 2 hayıııır diye izliyoruz.ne zaman biteceğini bilmek daha 3 5 sezon olacağını bilmek güzel de sona gelince kötü.hallettilerdi aslında mevzuyu evli evine köylü köyüne gitmişti daha bi sezon ne gösterecekler?evermeden rahat etmeyecekler demek ki.

bu arada ikinci kez diyorum çalacam avatarını britgit sen bizim her şeyimizsin. meşhur da olamadı hatun ya çok şeker halbuki.

Alıntıları Göster
    bridgeti yedirmem, evimin kadını olacak, çok ünlü olmasa da olur.

şaka bir yana son sezon diye izlemek kötü ama en azından yarıda kalmamış, finali iyi kötü olmuş deriz. Öteki türlü yeni sezon ne zaman gelecek diye beklerken paat iptal.

• 4. Sezon finalini yaptık ve çok beğendik

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son sezon resmen çöp,izlemeyin,izlettirmeyin...Bunu yerine Dark ilk sezonu tekrar izleyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 24 Haziran 2019; 20:41:54 >
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    aksine bence en iyi sezon son sezon siz daha çok cinayet/suç dizilerini seviyorsunuz herhalde çünkü geçen sezonlar 1 2 olay ve kanat göstermeleri dışında fantastik pek bir şey yaşandığı söylenemez

son sezonda gerçekten lucifer'ı izledik bence onun dışında diğer sezonlar CSI:LA'im kanatlı versiyonu
  • Öneri olarak almadan direkt başlamıştım, çok iyi gidiyor derken 5.sezonun son olduğunu öğrendim an itibariyle. Bu biraz üzücü
  • 2. Sezon 2. Bölümdeyim bu dizi hep böyle dedektifcilikle mi gidiyor? başrol şeytan diye diziye başladık adamın şaklabanlıklarından başka bişey göremiyoruz. dizi böyle gidiyosa izlemeyi bırakıcam spoiler vermeden söyleyebilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • noxiousu kullanıcısına yanıt
    İlk 3 sezon ağırlık polisiye gidiyor.Netflix diziyi aldıktan sonra bölüm sayısını düşürdü kalite arttı fantastik olaylara daha fazla ağırlık verdiler.
  • Neyse ki Netflix diziyi aldı da 4.sezonda fantastik olaylara şahit olduk. Yine de 5.sezondan beklentim yüksek değil...
  • 2. sezondayım ve diziyi gerçekten Çok sevdim :)

• Bence Lucifer Netflix e geçtikten sonra daha iyi bir hal aldı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk sezon 3.bölümü bitirdim. Dizi gayet eğlenceli ve sürüklüyor. True formunu falan görmemize daha var ama sabrederiz.

• Böyle bir konu ancak bu kadar kötü kullanılabilirdi. Hayatımda izlediğim en kötü ve en sıkıcı dizi.

• Diziyi beğenmeyenlerin beğenmeme sebebi büyük ihtimal beklenti. Lucifer yayınlandığı günden beri izliyorum,beklentim çerezlik,vakit geçirmelik dizi yönündeydi. Bir GoTtan veya Dark'tan beklediğim kaliteyle bu aynı olamaz tabii ki. Beklentileri düşük tutup çerezlik olarak bakmak lazım.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Netflix neden 5 inci sezonda bitiriyor dizi, gayet iyi aslında, 4.üncü sezon baya iyiydi, izlenme oranı mı düşük yoksa?, chloe karakterini iyi yansıtmış saf temiz idealist filan, yalnız luci 3.ünc sezonda duygusal ergen tavırları ile biraz sinir etse de adamı, 4.üncğ sezonda eskisi gibi terapileri kendi istediği gibi algılaması filan baya iyiydi, son sezonda gene klasik netflix cinsel tercihleri varda, lucifer 5.inci sezonu son olması üzdü beni, son sezon ne zaman yayınlanır acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Netflix neden 5 inci sezonda bitiriyor dizi, gayet iyi aslında, 4.üncü sezon baya iyiydi, izlenme oranı mı düşük yoksa?, chloe karakterini iyi yansıtmış saf temiz idealist filan, yalnız luci 3.ünc sezonda duygusal ergen tavırları ile biraz sinir etse de adamı, 4.üncğ sezonda eskisi gibi terapileri kendi istediği gibi algılaması filan baya iyiydi, son sezonda gene klasik netflix cinsel tercihleri varda, lucifer 5.inci sezonu son olması üzdü beni, son sezon ne zaman yayınlanır acaba
    Finali iptal edip diziyi uzatmak istiyormuş Netflix. Ne olacağı belli değil şu an.

• 0MG90 kullanıcısına yanıt
    Tamam dostum, dizinin bence 2-3 sezon daha gideri var, netflix uzatır umarım

• Yeni bölümler ne zaman ?
  • Dizinin adına bakıp şeytanlı, karanlık atmosferli bir dizi değil aksine çok ince espriler ve göndermelerle dolu. Din konusunda kimseyi incitmeden eleştiriler yapıyor. İzlerken hem eğleneceğiniz hem de düşünebileceğiniz detaylar yakalamaya bakın. Dizinin değişik bir tarzı var ve başrol oyuncusu cidden sağlam oynuyor. Bazı bölümlerde acayip duygusal sahneler bile var. yeniden izlemeye başlıcam. yakaladığım detayları buradan paylaşırım.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.