Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nightwing

yazık oldu ya güzelim lucifer karakterine

yakında da the exorcist i iptal ettiğini açıklarlar artık
    Senin yorumu okudum, yan sekmede twitter'a F5 yaptım ve bunu gördüm

• quote:

Orijinalden alıntı: BoJack Horseman

Senin yorumu okudum, yan sekmede twitter'a F5 yaptım ve bunu gördüm

Alıntıları Göster
    Hoppalaaa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendileri kaşındılar iyice içine ettiler dizinin.
  • çok davalık oldu o yüzden.. güzelim luciferi iyi adam rolüne soktular
  • Dizi kötü olsa da bölümlerde çalan müzikler falan çok güzeldi (bknz son bölümde çalan Claire Guerreso - Ashes)

Her ne kadar bölümler sıkıcı olsa da iptali üzdü...
  • bence konuyu toplamak için bir 13 bölümlük daha gideri vardı adam gibi final yaparlardı
  • Dizi ilk 2 sezona göre düşüşteydi bu bir gerçek ama iptal edilmesi bence çok ağır oldu. 3. sezon 14. bölümde kalmıştım. Yavaş yavaş izlerim artık. Üzüldüm lan :(
  • Bari son bölüm bir kaç noktayı toplasalar .

• Ulan ya

Chloe bi Lucifer'ı şeytan haliyle göremeden dizi iptal edildi. İçimde kaldı var ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Bari son bölüm bir kaç noktayı toplasalar .
    Yazar açıklama yapmış tivitırdan. "Sezon finalinde öyle bi cliffhangerda bıraktık ki Fox'un diziyi iptal etmesi imkansızdı. Şimdi ise sizin için üzgünüm." Gibi bir şey söylemiş.

Benim tahminim sezon finali bölümünün son dakikalarında Lucifer kanatları gösterecek dedektife..
  • Ingoshi kullanıcısına yanıt
    Hayda, daha da karışacak desene.

• dizi iptal edildi.4.sezonu olmayacak yani bugün dizinin son bölümü..
  • 100k imza toplamışlar başka bir kanal alsın diye ve warner bros ilgileniyormuş sanırım öyle bir şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 14 Mayıs 2018; 11:21:47 >
  • çok yazık oldu diziye bence aşk ve dedektiflik dizisini geçip DC(Vertigo) luciferini canlandırsalardı daha güzel olabilirdi. Yalan değil son 4-5 bölümdür çoğu sahneyi atlatıyorum. Flashtada yaptım iris ne zaman barry dese skip the scene.
  • haydaaaa
  • Böyle bi bölümden sonra bu dizi iptal edilir mi ya? Son 5 dakika resmen efsaneydi. Yazık oldu diziye.

Hiç değilse Chloe, Lucifer'ı gerçek haliyle gördü. İçim rahatladı artık.

İmza atın arkadaşlar. Bi umut, belki başka kanal alır.

https://www.change.org/p/lucifans-tv-save-lucifer-fox-cancelled-it-lets-get-the-cw-hulu-or-netflix-to-save-it

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0MG90 -- 14 Mayıs 2018; 18:5:51 >

• Michael gelemeden bitirdiler diziyi , yazıklar olsun

• Elveda Luci.....
  • Böyle dizi finali mi olur ya
  • pckolik13 P kullanıcısına yanıt
    Hocam 18.19-23. bölümlerin arasını kısa bir özet geçme şansın var mı? Final bölümünü izleyeyim diyorum diziyi öyle ya da böyle izledim 2.5 sezon. Ya da ben bildiklerimi ve tahminimi yazayım sen yazdığımda olmayan bir şey varsa ekleme yaparsın.
    En son lucifer chloe için ağlıyordu, sonra o da gidip pierce aşık oluyordu. Lucifer onlara bakıp bakıp tekrar ağlıyordu, sonra piercenin damgası yok oluyordu sonra lucifer gene ağlıyordu ondan sonra tekrardan ağlıyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychedelic Reflection -- 14 Mayıs 2018; 19:21:48 >

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.