Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.935
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3x7 harkaydı. Sezonun en iyisi, dizinin de en iyi birkaç bölümünden biriydi. Bunlar görmek istediğimiz bölümler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep aynı olaylardan bıktığım için birinci sezondan sonra bırakmıştım diziyi izleyen knklarıma bir sorum olacak

chloe artık luciferin gerçekten lucifer olduğunu biliyor mu yoksa aynı terane mi dönüyor?
  • chloe'a aşık oluyorum her bölüm
  • araştıranlara yazayım bu diziden fantastik öğreler, dinler tarihi, kutsal kitaplara atıflar, melekler falan beklemeyin.

Bayağı bayağı polisiye amerikalıların sevdiği tarzda, mentalist kadar değil ama eh işte,

Hani iş ten sonra veya okula gitmeden falan izlenir mi 20 dk zaten en kötü ileri sararsız.

mesela az once 3x8 i izledim ana konuya en ufak 1 katkısı yok. Gerçi önceki bölümlerinde yoktu :)

Bolumleri çoğu filler devam ediyor zaten.

Hani şuraya yorum atmaya bile değmez ama izlicekseniz de izleyin geçin ama umutlanmayın kısacası.
  • Bu bölüm tamam dedim izlemeyi bırakıyorum ama diğer bölüm neymiş bir bakayım dedim. İsmi sinnerman

• drjacob kullanıcısına yanıt
    hocam chloe’a nedir nasıl okuyorsun mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cornucopia.

hocam chloe’a nedir nasıl okuyorsun mübarek

'Kol' diye okuyor arkadaş galiba

• Bu arada dizi nasıl gidiyor beyler, ben 2.sezon 15. bolumde falan bıraktım izlemeyi ama yeni bolum çıkınca indiriyorum bir gun izlerim diye

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Aynı terane devam ediyor.

Sagolun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lucifer (2016–2021)
  • Dizinin adi lucifer olmasaymis iyimiş cunku iyice alakasiz oldu zaten beklentim yoktu ama mitolojik hicbirsey olmadigi gibi lucifer resmen mala dondurmusler. LUCIFER BU KENDINIZE GELIN

• bir teori gördüm facebook sayfasında

lauren german (chloe) yeşil perde ile bir sahne çekmişti geçen günlerde (lux’ın tepesinden düşme sahnesi) ve tom ellis (lucifer) yine yeşil perde de baş aşağı durarak bir şeyi yakalar gibi sahne çekiyor. teori: dedektif lux’un çatısından düşüyor, luci de kurtarmak için peşinden atlıyor ve yere çakılmamaları için melek kanatları açılıyor. dedektif bu sayede luci’nin gerçek kimliğini öğreniyor

ayrıca diğer bölümün adı

sinnerman

2 hafta sonra yayınlanacak. son rezalet bölümden sonra bu gelecek bölümde çöp olursa çok fazla izleyici kaybeder.

• Cornucopia. kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi güzel diyorsunuz da benim aklına takılan bazı hususlar var.

İlk olarak teoriye katılmıyorum zaten dizide merak unsuru sıfıra şndi. Başrolünde gerçek kimliğinin açığa çıkmasının diziye katacağı en ufak bir + yok, oğrense bir en fazla 1 bolum cloe yzak durur ertesi bolum kankalığa devam ederler. Bunun dışında cloe başrol ilişkisi iflas etti hikayede, bilse ne olcak bilmese ne olcak durumuna geldi.

Açıkcası dizide fantastik oğeler sıfıra şndiği için artık sinnerman meselesi dışında merak edilecek birşey kalmadı m anca oradan yürürler, kardeşi, maze, piskiatr falan derken bu sezonda böyle bitirilir

Dizi yapımcılarının gozunden bakarsak, görsel efek demek maliyet demek,\. Bu dizi belliki yüksek butçeye sahip değil, belkide harcamak istemiyorlar kim bilir, sonuçta bu dizi seneye de devam ettirmeyebilirler. Özellikle son bolumlerde bildiğin polisiye olmak için kasmış adamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnlamakYetmez -- 24 Kasım 2017; 17:35:55 >

• AnlamakYetmez kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam netten gördüm bende. Çerezlik izliyorum zaten. Efsane bir dizi yapbilecekken potansiyeli boşuna harcıyorlar, çok yazık oluyor. Zaten çoğu kişi başrolün hatrına ve çerezlik falan izliyor

• dizi sitelerden kalktı hep??
  • selmand kullanıcısına yanıt
    Çok fazla dizi sitelerin hepsinden kalktı, toplu telif geldi galiba.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Çok fazla dizi sitelerin hepsinden kalktı, toplu telif geldi galiba.

o kadar site arasından bi buna mı telif hakkı gelmiş. saçmalığa bakın yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: selmand

dizi sitelerden kalktı hep??

yooo.
  • Bu dizi bitmiş....
  • 3x9

chloe teğmene aşık olursa yuh artık, suyu çıkar iyice senaryonun.

ve bence sinnerman teğmen çıkacak kendi gözlerini oyan adam onun ortağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cornucopia. -- 5 Aralık 2017; 22:3:13 >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.