Şimdi Ara

Lucifer (2016–2021) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
977
Cevap
19
Favori
37.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dizibox.tan izliyorum ben geldiği gün öğlen 1 2 de çıkmış oluyor altyazı en geç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fazla sarmadı bölüm cennete gitseler bari ama sanki tanrı geliyordu fragmanda
  • Bugün yine yeni bölüm çıkmış,ancak imdb'de bu akşam yayımlanacak diyor. İlginç.
  • Garip bir bölümdü.
  • Polisiye sıkmaya başladı artık.Bölümün sonunda ağzımıza bir parmak bal çalıp bırakıyorlar.
  • Çok güzel bir bölüm daha....Şu AMAZING Maze'i biraz daha fazla gösterseler...
  • Son iki bölümü beğenmedim. Artık dizinin dedektiflik işinden biraz daha uzaklaşması gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x16 - Neden erken düştü, sızdırıldı mı ya da günü mü değişti mi? Edit : Kanada'da erken yayınlanıyormuş.
    Eğlenceli, güzel bir bölümdü bence, polisiyesi en az düzeyde olan bölümdü sanırım.

Bölümün ortalarında, tamam iyi güzel dizinin fantastik kısmı işleniyor ama Lucifer ve özellikle God hiç bir işe yaramıyorlar diye düşünüyordum. Bari ufak tefek olsa da biraz güç gösterseler, God nasıl olur da o hastaneden çıkmak (kaçmak) için Lucifer ile "evde tek başına" seviyesinde planlara düşer diye hafif bir veryansın ediyordum. Lucifer-Chloe durumuna ve güçsüz düşmesine tamamız ama God dediğin de böyle useless olmasın yani Bölüm sonunda, oyuncu her ne kadar inanılmaz yakışsa da God olmadığına sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nadeje. -- 15 Mayıs 2017; 19:9:6 >

• Bence içinde hala God'tan bir parça barındırıyor veya gerçekten de o. Ya da bir şekilde kemer tokası değişti Lucifer'a sahte kemer tokası geldi. Çünkü adam özellikle babasını affedip affetmediğini sordu Lucifer'a ve o parça bıçağa taktıklarında düştü.
  • 16. bölümde God oynayan adam çok yakışıyordu, bir an gerçekten o sandım oturduğum yerden kalktım :D Supernatural'de de Kabil'i oynamıştı çok karizma bir adam. Bakalım gelecek bölümlerde ne olacak
  • Galiba bu dizinin altyazilari gec geliyor.

Benim de altyazi cevirmenligine baslamak gibi bir dusuncem var.

Deneme amacli bu diziden baslamak istiyorum.

Fakat diziye baslamadim henuz.

Size sorum su: yeni bolumden itibaren altyazilari paylassam sorun olur mu?

Cunku ilk bolumden Izlemeyen biri sikinti cekebilir. Ama zaten az kalmis sezonun bitmesine. Bence direkt ceviriyi yapip dizi bittikten sonra izlerim tum bolumleri. Seneye de artik gunceli takip edip cevirebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: vampyrotheutis

16. bölümde God oynayan adam çok yakışıyordu, bir an gerçekten o sandım oturduğum yerden kalktım :D Supernatural'de de Kabil'i oynamıştı çok karizma bir adam. Bakalım gelecek bölümlerde ne olacak

Adamda ilahi bir tip var zaten bende diyorum nereden tanıdık geliyor bu o ilk defa samael dedi ya aha dedim geldi tanrı

• 15. bolumun altyazisini hala bekleyen var mi? online izleyin gecin ya bir gunde cikiyor altyazili.
  • İzlerken insanı hiç sıkmıyor, basitliğinden gelen bir kalitesi var.
  • Lucifer haşat etmezse bırakıcam diziyi.

• luci babasına olan öfkeyi maze den çıkarmazsa iyidir :D
  • quote:

luci babasına olan öfkeyi maze den çıkarmazsa iyidir :D

Bölümü önceden izliyor musun napıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: UKisuke

quote:

luci babasına olan öfkeyi maze den çıkarmazsa iyidir :D

Bölümü önceden izliyor musun napıyorsun

hahaha :D keşke öyle bir şansım olsaydı :D
  • o kadar bekliyoruz bomboş bölüm yapıyorlar.. 40 dakikam boşuna gitti, Türk dizileri gibi oldu iki bölüm izle sonra 10 bölüm izlemeden devam et hiçbir şey kaçırmamışsın gibi.. haftaya da final varmış pehh
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.