Şimdi Ara

Lucian build fikir almak istiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • As- bot - IE - Statik - Vampric scepter - last whisper - blood - defansif item yada çok öndeysen youmu

bu build gayet iyi, yada ben böyle seviyorum. ilk item botrk alınca 0 dmg gibi geliyor. ie + statik bitince hayvan gibi burst vuruyorsunuz denemenizi tavsiye ederim
  • coklazımdı kullanıcısına yanıt
    lmq vasili kim bilmiyorsun değil mi?merak etme gayet iyi takip ediyorum asya liglerini
  • 6 tane kanasusamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazi yorumlarda gordum luciye hep as agirlikli cikmislar halbuki lucian skillset ve pasifiyle kazanan bir champ.o yuzden botrk ve trinity den gelen as yeterli daha fazlasi gerekli degil.

botrk-ie-ionia cizmesi-trinity-lw
    son item olarak da guardian angel-warmog-banshee
    bu 3 unden biri alinabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • attakkann1 kullanıcısına yanıt
    bi piglet bi uzi değil nobun teki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

quote:

Orijinalden alıntı: TRoflu

Statik çok önemli oldu luciana izlediğim streamlarda hep çıkılıyo holyphoenix in lolking inden bak her zaman luci oynar nasıl bakıcam dersende lolking sitesine gir euw seç DP HolyPhoenix yaz

dunyada o kadar iyi adc varken gerek kore gerek na gerek euw serverlarinda oynayan neden holyphoenix ornegi ?

kardesim dinleme bu lowu

burdaki adamlar holy den 25925890259205902023802582803x daha iyi oynayan adamlar ordan begendigin buildi yap zaten hepsi ayni gitmis

http://www.probuilds.net/champions/Lucian

çok komiksin holy den daha iyi oynayanlar demişsin tamam oynuyolarda holy de o buildi yapıyo bi b*k bilmeden mesaj atma

+ youmuu vayne gibi adc lere çıkılır luciana çok iyi olmaz early de zaten yeterince early de as si var damage çıkılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRPhoenixTR -- 13 Eylül 2014; 15:25:44 >

• quote:

quote:

quote:

Statik çok önemli oldu luciana izlediğim streamlarda hep çıkılıyo holyphoenix in lolking inden bak her zaman luci oynar nasıl bakıcam dersende lolking sitesine gir euw seç DP HolyPhoenix yaz

dunyada o kadar iyi adc varken gerek kore gerek na gerek euw serverlarinda oynayan neden holyphoenix ornegi ?

kardesim dinleme bu lowu

burdaki adamlar holy den 25925890259205902023802582803x daha iyi oynayan adamlar ordan begendigin buildi yap zaten hepsi ayni gitmis

çok komiksin holy den daha iyi oynayanlar demişsin tamam oynuyolarda holy de o buildi yapıyo bi b*k bilmeden mesaj atma

+ youmuu vayne gibi adc lere çıkılır luciana çok iyi olmaz early de zaten yeterince early de as si var damage çıkılır

XD lcs te bile youmuu rush yapiyorlar luciana sen neyin kafasindasin.

ultisi ile manyak calisiyor cunku verdigi cd E icin arpen pasif icin herseyini veriyor lucianin. lw alana kadar da iyi idare ediyor %20 cd.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kardesim dinleme bu lowu

ultisi ile manyak calisiyor cunku verdigi cd E icin arpen pasif icin herseyini veriyor lucianin. lw alana kadar da iyi idare ediyor %20 cd.

lucianın pasifi yüzünden çıkılmaz youmu çıkılırsa ulti buildi için ama ulti buildleri kaldımı sen sanırım bahar mevsiminde kaldın

• 2 farklı buildim var.

Mahvolmuş>Ionia Bot>Youmuu>Ebedi>Phantom

Ebedi>Statik>Bot>Son Fısıltı>Kanasusamış

Statik güzel gidiyor Lucian'a early'de IE ile beraber kasarsan kritiği Q ile çok can yakıyor.

Öte yandan Mahvolmuş buildi de çok daha iyi kiting yapmana yarıyor hem oto atakların çok güçleniyor hem aktifi iş görüyor, biliyorsun ki Lucian'da hiç CC yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 13 Eylül 2014; 15:38:35 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kardesim dinleme bu lowu

lucianın pasifi yüzünden çıkılmaz youmu çıkılırsa ulti buildi için ama ulti buildleri kaldımı sen sanırım bahar mevsiminde kaldın

bahar mevsiminde tf rush yapilirdi. 2-3 haftadir girmiyorum da suanki oyunlarimdaki meta youmuu-botrk-ionian-ie-banshee-lw . standart adc buildi yapan da denk geliyor ama 10 lucianin 8 i bu sekilde yapiyor buildini

• quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Orijinalden alıntı: TarıkB

Kana susamış-ebedi-hayalet dansçı -statik 75 kritik ve yüksek oranda ad oldu zaten bide koruyucu melek tamamdır tabi botta alacaksın onu da 2 3 arası veya 1 2 arasına sıkıştırabilirsin ben böyle oynuyorum ve lane de sıkıntı görmüyorum
    EDİT: yazmaymı unutmuşum bot olarak ionia iyi gider

Oha. Ya bilmeyenler yorum yapmasın. Lig ne senin ? Hayalet dansçı + statikk ? Bronz 5 ?

Statik çıkılmaz diosun yani lig ne senin tahta 5 ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

quote:

Kana susamış-ebedi-hayalet dansçı -statik 75 kritik ve yüksek oranda ad oldu zaten bide koruyucu melek tamamdır tabi botta alacaksın onu da 2 3 arası veya 1 2 arasına sıkıştırabilirsin ben böyle oynuyorum ve lane de sıkıntı görmüyorum
    EDİT: yazmaymı unutmuşum bot olarak ionia iyi gider

Oha. Ya bilmeyenler yorum yapmasın. Lig ne senin ? Hayalet dansçı + statikk ? Bronz 5 ?

Statik çıkılmaz diosun yani lig ne senin tahta 5 ?

Ne yazmışım orada okumayı biliyor musun ? Hayalet + statikk ben orada statikk'e laf atmadım. İkisinin bir arada alınmasına laf attım. Güzel kıvırmaya çalışmıssın.

• savaş çizmesi-botrk-ie-statik-sonfısıltı-banshee
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.